Klientų aptarnavimas: 8 5 278 59 80
Pirm. - Penkt. 08:00-17:00
0
Pirkinių krepšelis
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Pirkinių krepšelis
Keisti
Produktai A-Z
IŠPARDAVIMAS
Neseniai žiūrėta
Greitas pristatymas!
14 dienų pinigų grąžinimo garantija
3 metų garantija

Biuras ir konferencijų salė

Biuras ir konferencijų salė

 

AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų kuria, gamina ir tobulina biuro bei konferencijų baldus ir priedus. Mūsų tikslas - sukurti patogius, individualius kliento poreikius atitinkančius produktus, kurie palengvins Jūsų darbo užduotis, o kiekvieną darbo dieną padarys patogesne.


 

Biuras


Viena pagrindinių AJ Produktai veiklos krypčių – funkcionalūs, patogūs ir maksimaliai praktiški biuro baldai. Biuro baldų asortimentas: stacionarūs biuro stalai, reguliuojamo aukščio stalai, ergonomiškos ir patogios biuro kėdės bei įvairios daiktų saugojimo spintos, spintelės bei lentynos.


Biuro priedai ir kita įranga


Biuro priedai – neatsiejama funkcionalaus biuro interjero dalis. Pasirinkus tinkamus biuro priedus, darbo užduotis atliksite patogiau, greičiau, efektyviau ir produktyviau. Biuro priedų asortimentas: biuro šiukšlių dėžes, darbo vietos aksesuarai, darbo vietos kilimėliai, monitorių laikikliai, pakojos, biuro laikrodžiai, rašymo lentos, skelbimo lentos, biuro šviestuvai bei kanceliarinės prekės.

 

Konferencijoms


Neatsiejama kiekvieno biuro veiklos dalis – konferencijos, susirinkimai ir posėdžiai. AJ Produktai siūlo ypatingai funkcionalius konferencijų baldus ir konferencijų priedus. Konferenciniai stalai, konferencijų kėdės, rašymo lentos, skelbimų lentos – tai tik keli didelio asortimento produktai.

 

Lauko baldai


Verslo struktūros poilsio zonos – svarbi įmonės funkcionavimo sudedamoji. Tinkamai įrengtos lauko poilsio zonos ir funckcionalūs priedai padės įmonės darbuotojams jaustis patogiai. Lauko baldų komplektai, lauko suoliukai, parasoliai, skėčiai, dviračių stovai ir dviračių pastogės – tai funkcionalios lauko erdvės priedai.

 

Parduotuvių baldai


Praktiški ir tvirti parduotuvių stelažai, ekspozicinės lentynos ir ekspoziciniai stovai, reklaminiai stendai, prekių vežimėliai, prekių krepšeliai ir įvairūs priedai – būtiniausi produktai parduotuvėms. Mūsų asortimente rasite viską, ko reikia darniai Jūsų prekybos veiklai užtikrinti.

 

Saugyklos


Kiekvienoje įmonėje yra vertingų daiktų: asmeniniai darbuotojų daiktai, įmonės dokumentai, įranga ir pan. Jie privalo būti apsaugoti ne tik nuo vagystės, tačiau ir nuo galimo gaisro. AJ Produktai siūlo daiktų apsaugą užtikrinančius biuro baldų modulius: ungniai atsparios spintos, padidinto saugumo spintos, seifai, kompiuterių saugojimo spintos ir įrangos saugojimo spintos.