Klientų aptarnavimas: 8 5 278 59 80
Pirm. - Penkt. 08:00-17:00
0
Pirkinių krepšelis
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Pirkinių krepšelis
Keisti
Produktai A-Z
IŠPARDAVIMAS
Neseniai žiūrėta
Greitas pristatymas!
14 dienų pinigų grąžinimo garantija
3 metų garantija

Komplektas: stalas, stalčiai, lentynos su durelėmis, pilka

Kodas: 15647
539.-€
Kainos be PVM
Produktas ištrintas sėkmingai
Įdėti į krepšelį
Šį biuro baldų komplektą sudaro tiesaus stalviršio stalas, mobili stalčių spintelė bei dvi knygų lentynos su 2/3 konstrukcijos dengiančiomis durelėmis.
 • Tvirtas laminatas
 • Funkcionali daiktosauga
 • Mobili stalčių spintelė
KOMPLEKTAS
 • Komplektas: stalas, stalčiai, lentynos su durelėmis, pilka
  +
  -
 • Informacija apie produktą
 • Priedai
 • Pristatymas ir apmokėjimas
Daugiau informacijos apie produktą
Tai Flexus biuro baldų serijos komplektas. Flexus serija – tvirti, universalūs ir lengvai prižiūrimi baldai. Šie baldai suprojektuoti taip, kad tiktų daugumai darbo erdvių. Tai baldų serija, kuri leis Jums susikurti pilną ir išbaigtą, Jūsų norus ir poreikius atitinkantį sprendimą. Visi baldai yra pagaminti iš ilgaamžio, dėvėjimuisi atsparaus ir lengvai valomo laminato. Klasikinio ir nesenstančio dizaino dizaino stalas - tiesiu stalviršiu bei ypač stabiliu rėmu.Ant stalo įrengtų angų pagalba – paslėpsite neestetiškai atrodančius kabelius bei laidus. Taip pat, biuro stalo priekyje sumontuota kojas uždengianti plokštė, kuri sėdinčiajam, suteiks papildomo privatumo, bet to, ši konstrukcijos detalė paslėps ir laidus bei kabelius. Svorį paskirsčius tolygiai, maksimali kiekvienos knygų spintelės lentynos apkrova – 35 kg. Šios knygų lentynos – ypač talpios, o kiekvienoje jų telpa, apytiksliai 12 x A4 segtuvų. Saugojimo spintelių konstrukcijos durys – dengia dvi apatines lentynas, todėl jose galėsite sudėti tai, kad turi būti paslėpta nuo pašalinių akių, o viršutinė spintelės lentyna - atvira. Papildomai įsigykite stalčių modulius, žurnalams sudėti skirtą dėklą bei dokumentų skirtukus – šie komponentai padės dar tinkamiau išnaudoti spintelės erdvę. Komplekte esanti, mobili, trijų stalčių spintelė yra aprūpinta centriniu konstrukcijos užraktu. Šio stalčių spintelės konstrukcija – su keturiais ratukais, todėl ji yra mobili ir ją galite lengvai perstumti į kitą biuro vietą. Spintelė telpa po stalu, todėl reikiamus daiktus galėsite laikyti patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje. Visi stalčių modulio konstrukcijos kraštai yra laminuoti, todėl spintelė gali būti naudojama kaip visiškai atskiras baldas ar pastatoma prie sienos.
Komplektą sudaro:
Produkto specifikacijos
Rodyti visą informaciją
Panašūs produktai
Kampinis biuro stalas Flexus, Flexus
Įdėti į krepšelį
Kampinis biuro stalas, Flexus
Įdėti į krepšelį
Kampinis stalas Adeptus, Adeptus
Įdėti į krepšelį
Kampinis stalas Adeptus, Adeptus
Įdėti į krepšelį
Stalas, Modulus
Stalas, Modulus
Kodas: PN10352
Įdėti į krepšelį
Stalas, Modulus
Stalas, Modulus
Kodas: PN10337
Įdėti į krepšelį
Stalas, Modulus
Stalas, Modulus
Kodas: PN10354
Įdėti į krepšelį
Stalas, Modulus
Stalas, Modulus
Kodas: PN10302
Įdėti į krepšelį
Pristatymas ir apmokėjimas
Informacija apie pristatymą


Įprastas gaminių, kuriuos turime centriniame sandėlyje Švedijoje, pristatymo laikas į Lietuvos sandėlį Vilniuje yra apie 3–5 dienos nuo užsakymo gavimo ir patvirtinimo. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.30 val. iki 16.00 val. ir tik faktiniu ...

Skaityti daugiau
Kainos ir apmokėjimo būdas


Visuose mūsų pardavimo kanaluose kainos nurodytos Eurais (EUR) be PVM. Mūsų el. parduotuvėje kainas lengvai perskaičiuosite į kainas su PVM.

Kainos galioja tol, kol nenurodoma kitaip. Prekių, kurioms skelbiamos įvairios akcijos, kainos galioja iki ...

Skaityti daugiau