Klientų aptarnavimas: 8 5 278 59 80
Pirm. - Penkt. 08:00-17:00
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
Produktai A-Z
IŠPARDAVIMAS

Universalus biuro valgomasis – patogi darbo erdvė

Universalus biuro valgomasis – patogi darbo erdvė
Straipsnis

Ar Jūs ir Jūsų kolegos nueinate į biuro valgomąjį tik trumpam, pavalgyti, kelias minutes pailsėti, pasikalbėti ir panašiai? Panaudojus vos kelis papildomus sprendimus, galima sukurti tokį biuro valgomąjį, kuris tarnaus, kaip funkcionali – papildoma darbo erdvė kasdienai. Pateikiame penkis patarimus, kurie padės sukurti universalų, lengvai pritaikomą ir patogų valgomąjį.

 

1. Rašymo lenta tinka visur ir visada
Tai pirmasis žingsnis siekiant paversti valgomąjį funkcionalia darbo ir susirinkimų erdve. Rašymo lentos – privalomas bet kokios konferencijų patalpos priedas, todėl jis puikiai tarnaus ir valgomajame. Magnetinės funkcijos dėka, rašymo lenta atliks ir skelbimų lentos funkciją.
Jei pasirinksite mobilią rašymo lentą, ją galėsite patraukti į šoną pasibaigus susirinkimui arba lentą su visa ant jos užrašyta informacija, galėsite perstumti tiesiai prie kitos darbo vietos ir pan. Be to, mobili rašymo lenta gali atlikti laikinos darbo vietų pertvaros funkciją.

 

2. Puiki laikina darbo vieta
Ar Jūsų kolegos beveik visa laiką dirba už biuro ribų, tačiau kartais jie turi atlikti tam tikrus darbus ofise ir tam jiems reikalingos laikinos darbo vietos? Tokiais atvejais - funkcionaliai įrengtas biuro valgomasis yra puiki išeitis.
Galbūt Jums kartais prireikia poros ar kelių laikinų darbo vietų? Jas sukursite panaudodami pastatomas arba stalo pervatas.

 

3. Patogios kėdės
Standartinės valgomojo kėdės dažniausiai yra labai paprastos, lengvai valomos su plastiko arba medienos sėdynėmis bei nugaros atlošais. Jos dažniausiai siauros, kadangi pagridninė jų paskirtis yra sutalpinto kuo daugiau sėdinčiųjų prie vieno stalo.
Tačiau, jei nuspręstumėte įrengti universalų valgomajį, vertėtų rinktis patogesnes – pavyzdžiui konferencines kėdes, bent jau kelias. Kėdės su platesnėmis sėdynėmis bei patogiais nugaros atlošais užtikrins puikią darbuotojų savijautą ilgesnių susirinkimų metu.

 

4. Rinkitės padidinamas lentynas
Galbūt Jūs jau turite daiktų saugojimo lentynas skirtas indams, įrankiams ir pan. Tačiau, kas bus, jei Jums prireiks padidinti daiktų saugojimo plotą, nes Jūs turėsite sudėti popierių, rašiklius, užrašų knygas ir panašius biuro reikmenis.
Mes patariame naudoti biuro stelažų sistemas, kurios yra labai lengva praplatinti, sumontuoti papildomas lentynas ir taip pritaikyti pasikeitusiems daiktų saugojimo poreikiams.

 

5. Neužmirškite triukšmą slopinančių elementų
Garso ergonomika – svarbi visose aplinkose. Interjerą papildydami triukšmą slopinančiomis plokštėmis, pastatomomis pertvaromis ar stalo pertvaromis, Jūs sukursite jaukią ir puikia akustika pasižyminčią erdvę, kurioje dirbdami darbuotojai jausis patogiai. Toks sprendimas sukurs dar universalesnę ir funkcionalesnę darbo patalpą.

Susiję produktai
Biuro stelažas Light, bazinė dalis, 5 lentynos, W1000, D300 mm, 70 kg
Biuro stelažas Light, bazinė dalis, 5 lentynos, W1000, D300 mm, 70 kg
Kodas: 217501
  • Universalus stelažas
  • Reguliuojamos lentynos
  • Biurams ir archyvams
Stalas Modulus, O-koja, 1400x800mm, balta, balta
Stalas Modulus, O-koja, 1400x800mm, balta, balta
Kodas: 1613543
  • Patvarus laminatas
  • Universalus
  • Stilingas rėmas
Konferencinė kėdė Perry , reguliuojamo aukščio, su ratukais, žalia vilna
Konferencinė kėdė Perry , reguliuojamo aukščio, su ratukais, žalia vilna
Kodas: 138043
  • Technologija Sitness
  • Aktyvuoja nugaros raumenis
  • Vilnos audinys

Šis straipsnis yra iš kategorijos: