• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Pinigų grąžinimo garantija / teisė atsisakyti pirkimo sutarties, pateikti pretenzijas ir grąžinti prekes


Pinigų grąžinimo garantija / teisė atsisakyti pirkimo sutarties


„AJ Produktai“ klientams suteikiama 14 dienų pinigų grąžinimo garantija / teisė per 14 dienų atsisakyti prekių. Pinigų grąžinimo garantija ir teisė atsisakyti pirkimo sutarties netaikomos baldams, šviestuvams (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 94.00), pagal užsakymą pagamintoms prekėms, specialiems užsakymams, pagal užsakymą atmatuotoms prekėms** arba didesniems užsakymams*, kurie nėra įtraukti į mūsų įprastą produktų asortimentą. Turite teisę atidaryti pakuotę ir apžiūrėti prekes, kad galėtumėte nuspręsti, ar jos jus tenkina. Grąžinamos prekės turi būti tokios būklės, kokios buvo pristatytos. Prekės „AJ Produktai“ turi būti grąžintos visos komplektacijos, originalioje pakuotėje.

Jei norite atsisakyti pirkimo sutarties arba grąžinti dalį prekių, galite tą padaryti nemokamai, su sąlyga, kad laikomasi skyriuje „Prekių grąžinimas“ pateiktų nurodymų.

*Didesni užsakymai – tai užsakymai, kai užsakomas didelis prekių kiekis ir (ar) prekės pritaikytos individualiems poreikiams. Didesniu kiekiu yra laikoma daugiau, nei 10 vnt. prekių arba prekės, kurių vertė yra lygi arba viršija € 1500.00 sumą be PVM.

** Pagal užsakymą atmatuotų prekių pavyzdys – kilimai.


Prekių grąžinimas


Įsidėmėkite, kad grąžinant prekes prekių apgadinimo transportavimo metu rizika tenka jums. Įsitikinkite, kad prekės originalioje pakuotėje yra tinkamai supakuotos. Rekomenduojame grąžinant prekes jas supakuoti į transportavimo pakuotę, kuri papildomai apsaugo prekes nuo apgadinimo. Grąžinamos prekės turi būti visos komplektacijos, t. y. kartu turi būti grąžinti visi priedai, naudojimo instrukcijos ir pan.


Kaip grąžinti prekę?


Susiekite su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi ir paprašykite atgalinio siuntimo etiketės. Tolesni nurodymai dėl prekių grąžinimo atsiunčiami kartu su atgalinio siuntimo etikete. Jei gyvenate netoli Vilniuje, mūsų centrinio sandėlio, prekes galite tiesiog pristatyti į sandėlį darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 16.30 val. „AJ Produktai“ neišperka siuntų, pristatytų COD sąlygomis.


Pinigų grąžinimas


Pinigai grąžinami tokiu būdu, kokiu buvo sumokėta už prekes, paprastai per 14 dienų nuo prekių grąžinimo ir grąžinimo patvirtinimo dienos. Klientui grąžinančiam prekes reikėtų parašyti buhalterijai prašymą, kuriame nurodomas banko sąskaitos numeris į kurį reikia grąžinti pinigus už grąžintas prekes.


Garantijos ir skundai

 

AJ Produktai siekia, kad rinkdamiesi produktą pas mus, jaustumėtės saugiai. Daugumai savo asortimento produktų siūlome mažiausiai 7 metų garantiją. Kai gamintojas suteikia ilgesnę, iki 30 metų garantiją, mes, žinoma, Jums siūlome tokią pačią garantiją. Kalbant apie greitai sunaudojamus reikmenis, tokius kaip rašomųjų lentų rašikliai, lipnioji juosta ir popieriaus pakuotės, laikomės gamintojo garantijos, kuri paprastai yra trumpesnė nei 1 metai. Vartotojai turi įstatymų nustatytą teisę pateikti skundą (teisę pasinaudoti garantija), remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatomis, per 2 metus nuo to laiko, kai vartotojas gavo produktą, nebent garantija ar panašus įsipareigojimas suponuoja ilgesnį terminą.

Jei norite pateikti skundą dėl prekės, maloniai prašome susisiekti su klientų aptarnavimo skyriaus specialistais, el. paštu: info@ajproduktai.lt, telefonu: 8 5 278 59 80

Garantijos sąlygos
Garantija taikoma nuo pradinės produkto pirkimo datos. Kad būtų taikoma garantija, turi būti pateiktas pirkimo kvitas ar kitas pirkimą įrodantis dokumentas. Garantija taikoma gedimams ir gamybos defektams, atsirandantiems garantijos laikotarpiu. Garantija netaikoma produktams, kurie buvo laikomi ar sumontuoti neteisingai, naudojami netinkamu ar neteisingu būdu, kuriems atlikta išvaizdos / funkcijos pakeitimų ar kurie buvo valomi netinkamu valymo būdu ar netinkamomis valymo priemonėmis. Garantija paprastai netaikoma nusidėvėjimui, įbrėžimams, žymėms ar pažeidimams, atsiradusiems dėl smūgių ar nelaimingo atsitikimo. Garantija netaikoma, jei produktas buvo padėtas lauke ar drėgnoje aplinkoje. Daugiau informacijos galima rasti garantijos sąlygose ir kiekvieno produkto aprašyme.

Garantijos nustatymas
Jei norite pateikti skundą dėl savo produkto, prašome su mumis susisiekti kaip galima greičiau. AJ Produktai ištiria produktą ir nustato, ar defektui taikoma garantija. Jei garantija taikoma, AJ Produktai imsis vieno ar kelių žemiau nurodytų veiksmų, priklausomai nuo to, ar atstovaujate įmonei, ar esate vartotojas.

Įmonių teisė pateikti skundą
 AJ produktai gali Jūsų pasirinkimu pataisyti produktą su defektais, sumažinti kainą, pakeisti jį panašia ar lygiaverte preke arba atšaukti pirkimą (Jūs atgaunate pirkimo kainą, o AJ produktai atgauna produktą), kai produkto su defektais pardavimas sudaro esminį sutarties pažeidimą. AJ Produktai yra atsakinga už išlaidas, susijusias su produkto remontu ar pakeitimu, pavyzdžiui, bet kokias siuntimo išlaidas. Jei AJ Produktai produkto nebeparduoda, AJ Produktai pasiūlo tinkamą pakaitinį produktą. Kas yra tinkamas pakaitinis produktas, nusprendžia AJ Produktai.
 
Vartotojų teisė pateikti skundą
Vartotojų atliekami pirkimai yra tuomet, kai prekybininkas parduoda prekes fiziniam asmeniui, kuris perka ne verslo tikslais. Jei esate vartotojas, AJ Produktai laikosi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso, kas, be kita ko, reiškia, kad AJ Produktai, Jūsų pasirinkimu, gali pataisyti produktą su defektais, pakeisti jį panašia ar lygiaverte preke, sumokėti kainos sumažinimą arba atšaukti pirkimą (Jūs atgaunate pirkimo kainą, o AJ Produktai atgauna produktą), kai produkto su defektais pardavimas sudaro esminį sutarties pažeidimą. AJ Produktai yra atsakinga už išlaidas, susijusias su produkto remontu ar pakeitimu, pavyzdžiui, bet kokias siuntimo išlaidas. Jei AJ Produktai produkto nebeparduoda, AJ Produktai pasiūlo tinkamą pakaitinį produktą. Kas yra tinkamas pakaitinis produktas, nusprendžia AJ Produktai. Daugiau apie savo, kaip vartotojo, teisę pateikti skundą skaitykite https://www.vvtat.lt.

 

*Galioja nuo 2021 10 04