• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Pinigų grąžinimo garantija / teisė atsisakyti pirkimo sutarties, pateikti pretenzijas ir grąžinti prekes


Pinigų grąžinimo garantija / teisė atsisakyti pirkimo sutarties


„AJ Produktai“ klientams suteikiama 14 dienų pinigų grąžinimo garantija / teisė per 14 dienų atsisakyti prekių. Pinigų grąžinimo garantija ir teisė atsisakyti pirkimo sutarties netaikomos baldams, šviestuvams (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 94.00), pagal užsakymą pagamintoms prekėms, specialiems užsakymams, pagal užsakymą atmatuotoms prekėms** arba didesniems užsakymams*, kurie nėra įtraukti į mūsų įprastą produktų asortimentą. Turite teisę atidaryti pakuotę ir apžiūrėti prekes, kad galėtumėte nuspręsti, ar jos jus tenkina. Grąžinamos prekės turi būti tokios būklės, kokios buvo pristatytos. Prekės „AJ Produktai“ turi būti grąžintos visos komplektacijos, originalioje pakuotėje.

Jei norite atsisakyti pirkimo sutarties arba grąžinti dalį prekių, galite tą padaryti nemokamai, su sąlyga, kad laikomasi skyriuje „Prekių grąžinimas“ pateiktų nurodymų.

*Didesni užsakymai – tai užsakymai, kai užsakomas didelis prekių kiekis ir (ar) prekės pritaikytos individualiems poreikiams. Didesniu kiekiu yra laikoma daugiau, nei 10 vnt. prekių arba prekės, kurių vertė yra lygi arba viršija € 1500.00 sumą be PVM.

** Pagal užsakymą atmatuotų prekių pavyzdys – kilimai.


Prekių grąžinimas


Įsidėmėkite, kad grąžinant prekes prekių apgadinimo transportavimo metu rizika tenka jums. Įsitikinkite, kad prekės originalioje pakuotėje yra tinkamai supakuotos. Rekomenduojame grąžinant prekes jas supakuoti į transportavimo pakuotę, kuri papildomai apsaugo prekes nuo apgadinimo. Grąžinamos prekės turi būti visos komplektacijos, t. y. kartu turi būti grąžinti visi priedai, naudojimo instrukcijos ir pan.


Kaip grąžinti prekę?


Susiekite su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi ir paprašykite atgalinio siuntimo etiketės. Tolesni nurodymai dėl prekių grąžinimo atsiunčiami kartu su atgalinio siuntimo etikete. Jei gyvenate netoli Vilniuje, mūsų centrinio sandėlio, prekes galite tiesiog pristatyti į sandėlį darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 16.30 val. „AJ Produktai“ neišperka siuntų, pristatytų COD sąlygomis.


Pinigų grąžinimas


Pinigai grąžinami tokiu būdu, kokiu buvo sumokėta už prekes, paprastai per 14 dienų nuo prekių grąžinimo ir grąžinimo patvirtinimo dienos. Klientui grąžinančiam prekes reikėtų parašyti buhalterijai prašymą, kuriame nurodomas banko sąskaitos numeris į kurį reikia grąžinti pinigus už grąžintas prekes.


Garantija ir pretenzijos


„AJ Produktai“ tikslas yra ir visada buvo užtikrinti, kad būtumėte tikri dėl mūsų produktų kokybės. Mūsų asortimento prekėms suteikiame mažiausiai 3* metų garantiją. Jei gamintojas prekei gali suteikti ilgesnį garantinį laikotarpį, iki 30 metų, mes tai prekei suteiksime tokią pačią garantiją. Garantija apima bet kokius gedimus ar gamybos defektus, atsiradusius ar paaiškėjusius garantiniu laikotarpiu. Garantija netaikoma esant normaliam susidėvėjimui, taip pat jei pats pirkėjas modifikuoja produkto funkcijas ir išvaizdą.

Sunaudojimui skirtiems produktams, pvz., žymekliams, skirtiems rašyti ant baltos lentos, juostoms ar pakavimo medžiagoms, suteikiame gamintojo garantiją, kuri paprastai yra trumpesnė nei 1 metai.

Įmonė „AJ Produktai“, patikrinusi produktą, nuspręs, ar jam taikytina garantija. Jei garantija taikoma, „AJ Produktai“ įsipareigoja pašalinti produkto defektus arba pakeisti jį nauju identišku ar panašiu produktu. Visos išlaidos, susijusios su defektų šalinimu arba produkto pakeitimu, tenka „AJ Produktai“.
Pirkėjai taip pat turi įstatymuose numatytą teisę pareikšti pretenzijas dėl gamybos defektų per 3 metus nuo prekės įsigijimo dienos.

*Galioja nuo 2015-03-01 d.