Priimamojo, laukiamojo, registratūros baldai ir priedai

Priimamojo, registratūros, laukiamojo baldai – svarbiausi interjero elementai

Priimamojo, registratūros ir laukiamojo baldai atlieka svarbų vaidmenį kuriant teigiamą pirmąjį įspūdį lankytojams, svečiams ir klientams. Dėl šios priežasties bet kurios įmonės, organizacijos ar biuro priimamojo baldai, tokie kaip rūbų kabykla, minkštasuolis, kavos staliukas ir kiti, turėtų būti ne tik funkcionalūs, tačiau taip pat ir stilingi bei derantys prie esamo erdvės interjero. Tad tinkamų priimamojo baldų pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį.

Biuro priimamojo baldai: kaip pasirinkti tinkamus?

Renkantis biuro priimamojo, registratūros ar laukiamojo baldus, svarbu atsižvelgti į bendrą priimamojo zonos dizainą ir įvairių interjero elementų išdėstymą, taip pat į konkrečius įmonės ar organizacijos poreikius, pageidavimus bei vystomos veiklos ypatumus. Kiti aspektai, į kuriuos naudinga atsižvelgti renkantis baldus priimamojo ar laukiamojo zonai, gali būti baldų stilius, spalva ir medžiagos, kurios geriausiai papildys esamą interjerą, taip pat pasirinktai erdvei reikalingas komforto ir funkcionalumo lygis. Be to, reikėtų atsižvelgti ir į tai, kokie interjero elementų sprendimai galėtų būti reikalingi konkrečiai laukiamojo erdvei. Pavyzdžiui, kabyklos rūbams, daiktų saugojimo baldai leis patogiai ir saugiai pasidėti drabužius bei reikiamus daiktus, kilimai leis užtikrinti švarą bei tvarką erdvėje, o informacinės lentos leis aiškiai ir efektyviai pozicionuoti svarbią informaciją.

AJ Produktai priimamojo baldai – ieškantiems darnos tarp praktiškumo, funkcionalumo ir stiliaus

Priimamasis, registratūra ir laukiamasis – tarsi įmonės ar organizacijos vizitinė kortelė. Dėl šios priežasties svarbu sukurti išties funkcionalią bei estetiškai patrauklią erdvę, į kurią lankytojams bei klientams norėtųsi sugrįžti vėl ir vėl. Suprasdami šiuolaikinių įmonių bei organizacijų poreikius, AJ Produktai savo klientams siūlo platų ir nuolat atnaujinamą priimamojo, registratūros ir laukiamojo baldų bei priedų pasirinkimą. Modernūs registratūros ir priimamojo stalai, praktiški daiktų saugojimo baldai, įvairios registratūros ir priimamojo interjero detalės bei kiti laukiamojo erdvių interjero elementai laukia Jūsų mūsų internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt. Apsilankykite bei atraskite kokybiškus, praktiškus, funkcionalius bei stilingus interjero sprendimus savo erdvėms.

Laukiamojo baldai

Į Jūsų biurą atvykę klientai arba svečiai, laukdami susitikimo, turi jaustis komfortiškai ir jaukiai. Patogią ir stilingą laukiamojo erdvę sukursite naudodami AJ Produktai siūlomus laukiamojo baldus, tokius kaip: laukiamojo sofa, laukiamojo fotelis, kavos staliukas ir pan. Mūsų siūlomame asortimente rasite didelį laukiamojo, priimamojo ir registratūros baldų pasirinkimą. Skirtingas modelių dizainas, skirtinga baldų apdaila ir formos tikrai sukurs individualų interjero sprendimą.

Rūbų kabyklos

Biuro svečiams turi būti suteikta patogi vieta pasikabinti striukes ir paltus, susidėti pirštines, šalikus ir kepures. Mes siūlome įsigyti labai praktiškas ir stilingas kabyklas rūbams. Kabyklose ne tik sukabinsite biuro svečių paltus, tačiau ir sudėsite asmeninius daiktus ant kabyklose įrengtų lentynų. AJ Produktai siūlo ant sienos montuojamas drabužių kabyklas, stacionarias rūbų kabyklas, mobilias rūbų kabyklas bei priedus.

Registratūros stalai, registratūros baldai

Ofiso registratūroje patogiai turi jaustis ne tik svečias ar klientas, tačiau ir darbuotojas. AJ Produktai asortimente rasite didelį itin funkcionalių registratūros stalų asortimentą. Galite rinktis vientisą registratūros baldą arba derindami kelis baldų modulius, sukurti individualų ir Jūsų poreikius atitinkantį registratūros stalą.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Rūbų kabyklosKavos staliukaiRegsitratūros stalai