Priimamojo, laukiamojo, registratūros baldai ir priedai

Daiktų saugojimo baldai

Kas svarbiausia renkantis tinkamiausią daiktų saugojimo sprendimą biurui?

Skaitykite straipsnį

Priimamojo baldai, laukiamojo baldai, registratūros baldai

Priimamasis, laukiamasis ir registratūra – tai pirmosios erdvės, kurias pamato biuro svečias arba klientas. Šios zonos turi būti jaukios, sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį ir privalo išsiskirti funkcionalumu. Patogūs, praktiški ir stilingi priimamojo baldai bei aksesuarai padės tinkamai įrengti šias erdves.

Laukiamojo baldai

Į Jūsų biurą atvykę klientai arba svečiai, laukdami susitikimo, turi jaustis komfortiškai ir jaukiai. Patogią ir stilingą laukiamojo erdvę sukursite naudodami AJ Produktai siūlomus laukiamojo baldus, tokius kaip: laukiamojo sofa, laukiamojo fotelis, kavos staliukas ir pan. Mūsų siūlomame asortimente rasite didelį laukiamojo, priimamojo ir registratūros baldų pasirinkimą. Skirtingas modelių dizainas, skirtinga baldų apdaila ir formos tikrai sukurs individualų interjero sprendimą.

Rūbų kabyklos

Biuro svečiams turi būti suteikta patogi vieta pasikabinti striukes ir paltus, susidėti pirštines, šalikus ir kepures. Mes siūlome įsigyti labai praktiškas ir stilingas kabyklas rūbams. Kabyklose ne tik sukabinsite biuro svečių paltus, tačiau ir sudėsite asmeninius daiktus ant kabyklose įrengtų lentynų. AJ Produktai siūlo ant sienos montuojamas drabužių kabyklas, stacionarias rūbų kabyklas, mobilias rūbų kabyklas bei priedus.

Registratūros stalai, registratūros baldai

Ofiso registratūroje patogiai turi jaustis ne tik svečias ar klientas, tačiau ir darbuotojas. AJ Produktai asortimente rasite didelį itin funkcionalių registratūros stalų asortimentą. Galite rinktis vientisą registratūros baldą arba derindami kelis baldų modulius, sukurti individualų ir Jūsų poreikius atitinkantį registratūros stalą.

Informacinės lentos

Registratūros ir laukiamojo erdvėse reikalingi priedai, kurių pagalba būtų galima aiškiai ir efektyviai pozicionuoti informaciją. Šią užduotį puikiai atliks informcinė lenta, kurioje patalpinta informacija bus aiškiai matoma ir lengvai perskaitoma.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Rūbų kabyklosKavos staliukaiRegsitratūros stalai