Biuro, sandėlio, pramonės baldai ir įranga

Esame darbo vietų tobulinimo ekspertai

Europos žemėlapis

AJ Produktai, kuria darbo aplinkas, kuriose darbuotojai jaučiasi puikiai. Koncentruodamiesi ties inovacijomis, naujų produktų kūrimu, jų tobulinimu ir produktų gamyba mums priklausančiose trejose gamyklose, kuriame modernioms darbo aplinkoms pritaikytus - išmanius sprendimus. Savo veiklą vykdome 20 Europos šalių ir kasmet darbo vietas patobuliname daugiau, nei pusei milijono savo klientų.

Mūsų asortimentą sudaro kiekvieną darbo dieną patogesne darantys baldai, įranga bei interjero sprendimai. Siūlome rinktis iš daugiau nei 15 000 biurams, pramonei, sandėliams, rūbinėms, mokykloms ir viešosios aplinkoms skirtų produktų. Visa mūsų produkcija greitai ir patogiais pasiekiama tinklapyje ir skaitmeniniuose kataloguose. Projektinių pardavimų skyrius gali pasiūlyti individualius darbo aplinkos poreikius atitinkančius produktus ir sprendimus - susisiekite su mūsų specialistais.

Mokyklos interjeras
Statistika
Statistika
Šakinis krautuvas sandėlyje

Dalis Jūsų darbo dienos - vakar, šiandien, rytoj

AJ Produktai yra kiekvienos žmonių darbo dienos dalimi nuo 1975 metų. Mes ir toliau kursime bei tobulinsime išmanias ir tvarias darbo aplinkas, kurios Jūsų darbo dienas pavers labiau patogiomis ir leis Jums darbuose jaustis puikiai. Visai tai tam , kad Jūs ir Jūsų kolegos galėtumėte augti, tobulėti ir mėgautis kartu praleidžiamu laiku. Kiekvieną dieną.

Patogesnių darbo aplinkų koncepcija

Didžioji dauguma žmonių, didžiąją savo laiko dalį praleidžia darbuose. Dažnam iš mūsų darbas yra lyg antrieji namai. Laimei, mes turime tokius baldus ir tokią įrangą, kurie leidžia kievieno Jūsų darbo aplinką paversti maksimaliai patogia. 
Itin plataus asortimento dėka, galime užtikrinti, kad kiekvienas Jūsų galės susikurti individualius poreikius atitinkančią darbo vietą.
Mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais tam, kad galėtume pasiūlyti pačius optimaliausius darbo aplinkos interjero sprendimus. Projektinių pardavimų skyriaus specialistai vykdo interjero dizaino projektus ir suteikia visą įmanoma pagalbą klientams viso proceso metu.

Mokinė mokykloje

Dizainas ir gamyba

Didelę dalį savo siūlomų produktų gaminame patys. Taip darome, nes norime kontroliuoti visą procesą - nuo pirmojo brėžinio ir galutinio produkto. Būtent dėl šios priežasties mes galime užtikrinti aukštą savo produkcijos kokybę, kuriai suteikiame net 7 metų garantiją. Tačiau svarbiausia yra tai, kad produktus gamindami patys, galime žengti koja kojon su kasdien besikeičiančiais kleintų poreikiais.