Valgykla ir valgomasis

Valgykla ir valgomasis

Funkcionalios ir tinkamai įrengtos poilsio zonos yra itin svarbios kiekvienoje verslo struktūroje. Jos tiesiogiai įtakoja darbuotojų poilsio kokybę, o tinkamai pailsėję darbuotojai darbo užduotis atlieka greičiau ir produktyviau. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų projektuoja ir gamina viską, kas yra būtina norint įrengti funkcionalias poilsio zonas, valgyklas, valgomuosius, poilsio kambarius ir t.t.

Baro kėdės

Baro kėdė - unikalios konstrucijos baldas, kurį galima naudoti prie baro, prie aukšto stalo arba individualiai. AJ Produktai siūlo įsigyti praktiškas ir stilingas baro kėdes, kurių pagalba įmonės valgyklai, kavinei ar barui suteiksite šiuolaikiškumo ir jaukumo. Mūsų asortimente rasite didelį aukštų baro kėdžių pasirinkimą ir tikrai išsirinksite tokias kėdes, kokios yra reikalingos Jums.

Baro stalai

Baro stalas – universalus baldas prie kurio galima ne tik ilsėtis stovint arba sėdint, tačiau ir dirbti. Įmonių valgyklose pastatyti aukšti baro stalai pasitarnaus ne tik, kaip patogi vieta pietums, tačiau ir kaip vieta greitam bei produktyviam darbo pokalbiui ar susitikimui. Mūsų įmonė siūlo įsigyti įvairius baro stalus, mūsų asortimente rasite: standartinius baro stalus, baro stalus su pakoja, sudedamus baro stalus ir pan.

Kambario pertvaros

Norint darbą atlikti kokybiškai ir greitai yra būtina maksimali dėmesio koncentracija bei tyli aplinka. Tikėtis tylos atviro tipo biure – sunku, todėl privačiai aplinkai sukurti būtina panaudoti papildomus priedus, tokius kaip kambario pertvaras. AJ Produktai biuro pertvaros leis greitai ir lengvai sukurti privačias darbo erdves, uždaras poilsio zonas ar tiesiog padalinti atviro tipo patalpas į kelias skirtingos paskities erdves. Mes siūlome įsigyti stacionarias pertvaras, triukšmą slopinančis pertvaras, mobilias pertvaras ir visus pertvarų priedus.

Sulankstomi stalai

Sulankstomas stalas yra vienas iš universaliausių ir funkcionaliausių baldų. Šiuos baldus galima naudoti visą laiką arba tik tuomet, kai tam atsiranda poreikis. Biuruose, kuriuose nėra atskiros patalpos darbuotojų maitinimui, sudedamus stalus galima labai greitai pastatyti ir taip įrengti patogią vietą pietums. Nenaudojami sudedami stalai gali būti sandėliuojami patalpos kampe – sulankstyta konstrukcija užima labai mažai vietos. Sulankstomus stalus galima patogiai pervežti naudojant AJ Produktai parduodamus vežimėlius stalams.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Valgyklos stalaiAukšti stalaiSudedamos kėdės