Sandėlis ir pramonė

Sandėlis ir pramonė

AJ Produktai daugiau nei 40 metų projektuoja, gamina ir parduoda reikalingiausius sandėlių bei pramonės erdvių baldus, įrankius ir priedus. Mūsų tikslas – saugi, funkcionali ir patogi darbo erdvė, kuri teigiamai įtakoja verslo struktūros rezultatus.

Aplinkos apsauga

Mūsų asortimente rasite viską, ko reikia darbo ir pramonės aplinkų švarai ir tvarkai palaikyti. Tinkamai sutvarkytos darbo erdvės – saugesnė aplinka ir gamta. Aplinkos apsaugos prekių asortimente: išverčiami konteineriai, atliekų rūšiavimo konteineriai ir šiušliadėžės, cheminių ir pavojingų medžiagų saugojimo spintos, statinių sandėliavimo ir transportavimo įrankiai bei priedai, pramoniai valymo reikmenys ir įrankiai, specialūs vežimėliai skysčiams pervežti ir nuotekų vežimėliai.

Darbo sauga

AJ Produktai siūlo įsigyti darbo saugą užtikrinančius įrankius ir priedus. Saugumo reikalavimus atitinkančioje darbo erdvėje darbai vyks sklandžiau ir greičiau, o darbuotojai jausis saugūs. Mūsų siūlomame asortimente rasite didelį apsaugos elementų pasirinkimą: betoniniai atitvarai, apsauginės atramos nuo smūgių, apsauginiai barjerai, užtvaros, tvorelės ir apsauginiai stulpeliai.

Dirbtuvėms ir pramonei

Funkcionalios ir patogios darbo erdvės – teigiamo rezultato garantas. AJ Produktai jau daugiau nei 40 metų kuria, gamina parduoda viską, ko reikia norint įrengti patogias ir funkcionalias dirbtuves, pramonės erdves, gamyklas, surinkimo linijas ir pan. Itin platus siūlomų produktų asortimentas leis Jums išsirinkti tai, ko reikia Jūsų atliekamoms darbo užduotims. Darbastaliai, įrankių sienelės, įrankių stalčiai, dirbtuvių kilimai, pakavimo stalai, surinkimo stalai, pramoninės kėdės, dirbtuvių kėdės, įrankių spintos, detalių spintos, dirbtuvių vežimėliai, pramoniniai vežimėliai, įrankių vežimėliai – visa tai rasite pas mus.

Pakavimo įranga

Įmonėms, kurių veikla susijusi su intensyviu prekių ir krovinių judėjimų, privalo įrengti funkcionalias pakavimo ir logistikos erdves. AJ Produktai siūlo itin didelį pakavimo įrangos, pakavimo įrankių ir pakavimo medžiagų asortimentą. Pas mus galite įsigyti pakavimo juostas, pakavimo juostų dozatorius, pakavimo medžiagas, pakavimo plėveles, krovinio surišimo įrankius ir tvirtinimo įrankius, krovinio suršimo ir tvirtinimo priemones bei krovinių svarstykes.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Sandėlio stelažaiDarbastaliaiTransportavimo vežimėliaiĮrankių spintos