Lauko baldai, įranga, priedai

Lauko baldai, įranga, priedai

Funkcionalios, tvarkingos ir patogios lauko erdvės sukuria teigiamą įspūdį ir palengvina kasdienius procesus.

Dviračių stovai ir priedai

Vis daugiau darbuotojų kelionei į darbą pasirenka dviračius, tačiau dažnai atvažiavus dviračiu į darbą, kyla dviračio pozicionavimo ir laikymo problema. Funkcionalūs ir praktiški dviračių stovai, dviračių pastogės ir priedai padės išspręsti šią problemą. Įrengdami patogias erdves dviračių laikymui - paskatinsite darbuotojus naudotis dviračiais. AJ Produktai siūlo didelį dviračių stovų asortimentą. Galima rinktis pries sienos montuojamus dviračių stovus, dviračių stovus tvirtinamus prie grindinio, dviračių stovus vienam, dviem arba keliems dviračiams. Be to, mūsų asortimente rasite iš itin praktiškas dviračių pastoges. Dviračių pastogės, tai ne tik vieta dviračių laikymui, tačiau ir priemonė, kuri apsaugo dviračius nuo aplinkos poveikio, tokio kaip lietus ir pan.

Lauko šiukšlių dėžės ir atliekų konteineriai

Tinkamos ir efektyviai pozicionuojamos lauko šiukšliadėžės padės palaikyti švarą ir tvarką. AJ Produktai siūlo didelį lauko šiukšlių dėžių ir lauko peleninių pasirinkimą. Funkcionalios, tvirtos, stilingos ir labai atsparios lauko šiukšliadėžės – ypatingai svarbūs lauko erdvės priedai. Mes sliūlome metalines ir plastikines lauko šiukšliadėžes. Galima įsigyti ir stilingas šiukšlių dėžes su medžio apdaila. Mūsų asortimente yra labai praktiški atliekų konteineriai su ratukais, specialios paskirties šiukšlių dėžės ir atliekų rūšiavimo konteineriai.

Lauko peleninės

Vienas iš būtiniausių ir efektyviausių aplinkos švaros palaikymo priedų yra lauko peleninės. Bet kur numestos nuorukos ne tik atrodo neestetiškai, tačiau ir stipriai kenkia aplinkai. AJ Produktai siūlo įsigyti labai patogias naudoti, aukščiausios kokybės lauko pelenines, kurios padės palaikyti švarą ir tausoti gamtą. Mes siūlome pastatomas lauko pelenines, ant sienos montuojamas lauko pelenines ir rūkymo pastoges. Unikalaus dizaino produktai yra labai atsparūs aplinkos poveikiui, itin tvirti ir nereikalaujantys priežiūros.

Pašto dėžutės

Niekas nenori, kad jų gaunami laiškai ir pašto korespondencijos pakliūtų į svetimas rankas ar sušlaptų. Šių neigiamų dalykų padės išvengti patvarios ir praktiškos pašto dėžės. AJ produktai siūlo funkcionalias, aplinkos poveikiui atsparias ir stilingas lauko pašto dėžutes ir pašto dėžes.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Parko suoliukaiStovai dviračiamsLauko kėdės ir suolai