Biuro baldai ir konferenciniai baldai

Daiktų saugojimo baldai

Kas svarbiausia renkantis tinkamiausią daiktų saugojimo sprendimą biurui?

Skaitykite straipsnį

Biuro baldai namams ir verslui

Norite atnaujinti darbo erdvę, ar tiesiog imatės naujo verslo? Mes galime pasiūlyti viską, ko reikia, norint sukurti idealiai Jūsų poreikius atitinkantį biurą. Mes siūlome puikaus dizaino baldus už gerą kainą. AJ produktai siūlo puikius biuro baldus ir konferencijų baldus, kurie tiks tiek verslui, tiek biurui namuose.

Biuro baldai tiek smulkiam, tiek stambiam verslui

Biuro baldai ir jų išdėstymas turi tiesioginį poveikį darbo našumui. Pasirinkti biuro baldai turi darbuotojams suteikti viską, ko jiems reikia, kad jie galėtų sutelkti visą savo energiją ir darbą. Pavyzdžiui, jei darbuotojai naudojasi nepatogiomis kėdėmis, jiems bus sunku susikaupti. Jie dažniau darys pertraukas, kad pakeistų nepatogią sėdėjimo padėtį. Tai turės įtakos jų kasdienio darbo našumui. Ilgainiui nepatogios kėdės gali sukelti traumą. Dėl to biuro baldus reikia rinktis kruopščiai. AJ Produktai tikslas - pasiūlyti Jums kokybiškus biuro baldus už geriausią kainą.

Konferenciniai baldai

Posėdžių kambariai dažnai naudojami susirinkimams, prezentacijoms, susitikimams su klientams, diskusijoms ir kitai veiklai. Be stilingo ir gražaus dizaino, labai svarbu pasirūpinti tinkamo funkcionalumo baldais, pvz., patogiomis konferencinėmis kėdėmis ir dideliu posėdžių stalu, prie kurio tilptų visi dalyviai. Galite rinktis net reguliuojamo aukščio konferencinį stalą, kad kartais būtų galima surengti stovimą posėdį!

Aktyvaus biuro baldai

Norite suteikti darbo rutinai daugiau judesio? Reguliuojamo aukščio stalas – tai paprastas būdas pakeisti padėtį darbo dienos metu. AJ produktai įsitkinę, kad be galo svarbu kovoti su nejudriu gyvenimo būdu, ieškant galimybių dirbti aktyviau. Platus aktyvaus biuro baldų asortimentas atveria daugybė galimybių būti fiziškai aktyvesniems darbe, rinkitės reguliuojamo aukščio stalus, balansines kėdes, balansinius kamuolius ar darbo vietos treniruoklius - dviračius. Negaiškite laiko pasyviai sėdėdami! Išbandykite reguliuojamo aukščio stalą, prie kurio galima ir sėdėti, ir stovėti.

Biuro pertvaros

Tyli ir jauki darbo erdvė – efektyvus darbo užduočių atilikimas. Privatumą suteikiančios ir darbo erdvės akustiką gerinančios biuro pertvaros. Pastatomos pertvaros, stalo pertvaros, triukšmą slopinančiospertvaros, garsą sugeriančios pertvaros.