• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS
project-header

Unikalūs poreikiai. Unikalūs sprendimai

Ar jums reikia pagalbos planuojant ir dekoruojant savo darbo vietą? Jei jums reikia spintelių mokykloms ar persirengimo kambariams, norite atnaujinti valgomojo ar biuro dizainą, galime pasiūlyti geriausius sprendimus nuo idėjų pateikimo iki galutinio įrengimo.

Individualūs sprendimai

Mes turime sukaupę didelę patirtį nekilnojamojo turto vystymo, sprendimų paieškos ir projektų valdymo srityse. Mes galime sukurti visapusišką sprendimą, kuris atitiks Jūsų poreikius.

Patirtis ir kompetencija

AJ gamina didelę dalį produktų savo gamyklose. Mes stebime visą procesą nuo koncepcijos projektavimo iki galutinio produkto patys, todėl galime užtikrinti itin aukštą gaminių kokybę už gerą kainą.

Projektų valdymas

Leisdami valdyti visą projekto procesą, galite patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti. Patys prižiūrime viską nuo projekto idėjų ir brėžinių iki prekių pristatymo ir jų surinkimo!

Žingsnis po žingsnio link sėkmingo projekto!

1

Paskambinkite!

Jums reikia pagalbos įgyvendinant didelį projektą? Pradėkite nuo susisiekimo su mumis numeriu 8 5 203 43 10, mob. 8 610 33503 arba el. paštu projektai@ajproduktai.lt

2

Poreikių analizė

Ar jau žinote kokių produktų Jums reikia? Ar turite problemų su patalpų išplanavimu? Pabendravę išsiaiškinsime Jūsų poreikius siekdami sukurti idealiausią sprendimą.

3

Pasiūlymas

Sukursime idėją, nubraižysime planus ir pasiūlysime geriausias kainas. Viskas tam, kad pranoktume Jūsų lūkesčius.

4

Prezentacija

Pristatysime savo pasiūlymus su detalia informacija apie parinktus produktus.

5

Užsakymas

Jeigu esate patenkinti pasiūlymu, mes galime prieiti prie užsakymo proceso vykdymo. Mes pranešime savo gamykloms, kad jos pradėtų Jūsų užsakytų produktų gamybą.

6

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos į Jūsų nurodytą vietą. Reikia padėti surinkti baldus? Tiesiog praneškite apie tai mums.

Nuosavos gamyklos suteikia geresnes galimybes

Modernūs AJ Produktų fabrikai Lenkijoje ir Slovakijoje gamina biuro baldus, rūbų ir persirengimo spintas, stalus, stelažus ir dar daugiau! Tam, kad savo klientams pateiktų atsinaujinusį ir naujais produktais papildytą katalogą, AJ produktai nuolat jį tobulina ir papildo. Glaudaus dizaino ir kitų skyrių įmonėje bendradarbiavimo dėka gimsta naujas baldų asortimentas.


Puiku yra turėti visą gamybos procesą po vienu stogu. Tai mums leidžia kontroliuoti visą gamybos grandinę atkreipiant didžiausią dėmesį į aplinkos apsaugą, geras darbo sąlygas ir aukščiausią produktų kokybę. Savo gamybos fabrikų turėjimas centrinėje europos dalyje suteikia lankstumo, užtikrinant gerą susisiekimą ir greitą prekių pristatymą visoje Europoje.

Daugiau nei 40 metų rinkoje

1975 metais Anders Johansson įkūrė AJ produktus savo tėčio namų rūsyje Hyltebruke, Švedijoje. Nuo tada AJ group nenustoja plėstis ir šiandien koncerną sudaro 26 kompanijos 18-oje europos šalių.
2012 metais centrinis biuras ir sandėlis buvo perkeltas iš Hyltebruk į naujai pastatytas patalpas Halmstad mieste. Šis žingsnis pagerino logistiką, didesnis sandėlis atvėrė galimybė laikyti daugiau produktų, centriniame biure įkurta dviejų aukštų ekspozicijų salė, įkvepianti interjero įdėjas bei leidžianti apžiūrėti produktus įvairiose aplinkose.
1976 2014

Kuo galime Jums padėti?

Susisiekite su mumis telefonu arba el.paštu.

8 5 203 43 10, mob. 8 610 33503
sales-person