• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS
project-header

Profesionali pagalba įrengiant biurus, sandėlius ir mokyklas

Jums reikia profesionalaus patarimo ar įkvėpimo? Visiškai nesvarbu, kokią darbo erdvę planuojate įrengti – yra daug svarbių elementų, kurie turi būti apgalvoti. Esant poreikiui, galime suformuoti ir pasiūlyti Jums profesionalią specialistų komandą, kuri įvertins reikalavimus, poreikiuis bei galimybes ir pasiūlys optimaliausią sprendimą. Ši konsultacija yra nemokama. Norite sužinoti daugiau? Skambinkite mums, įvardinkite savo individualius poreikius, taip vienu žingsniu priartėsite prie galutinio - pageidaujamo rezultato.

Joks projektas nėra per mažas ar per didelis

Darbo erdvės įrengimas – milžiniška atsakomybė. Šį atsakingą darbą atlikti tinkamai bus žymiai lengviau ir paprasčiau, jei Jums padės interjero dizaineriai, produktų specialistai bei montuotojai. Mes asistuosime Jums nuo projekto pradžios – brėžinio bei vizualizacijos, iki paskutinės projekto stadijos – montavimo ir surinkimo. Visiškai nesvarbu, kokią tiksliai darbo erdvę planuojate įrengti – biuro, pramonės, mokyklos ar sandėlio. Joks projektas nėra per mažas ar per didelis tam, kad mes skirtume savo pagalbą.

Sprendimai – žingsnis po žingsnio

Pradėsime nuo vizito pas Jus. Išnagrinėsime Jūsų individualius poreikius, reikalavimus ir bendrą situaciją. Tiksliai apskaičiuosime, kiek tam tikroje erdvėje reikėtų ir kiek maksimaliai galima būtų sutalpinti biuro baldų, mokyklinių stalų ar paletinių stelažų ir pan. Kokiais būdais būtų galima optimizuoti triukšmo lygį. Tokių projektų metu, iškyla labai daug klausimų. Atsakydami į tuos klausimus, mes pateiksime Jums 3D planus ir vizualizacijas, tai leis aiškiai suprasti, kaip galima maksimaliai išnaudoti erdves ir pasiekti optimalų rezultatą.

Mes pasirūpinsime viskuo

Įrenginėdami darbo erdves, dauguma užsakovų galvoja tik apie esamus poreikius. Į savo pasiūlymą Jums, mes įtrauksime ir būsimų poreikių galimybių studiją. Ji pademonstruos būdus, kuriais darbo erdvė galės būti tobulinama, didinama ir keičiama ateityje, kada Jūsų poreikiai pasikeis bei išaugs. Esame darbo vietų spalvų dizaino, svarbiausių reikalavimų laikymosi, saugumo bei ergonomikos ekspertai. Maža to, džiaugsimės galėdami vykdyti visą projektą – nuo pirminio brėžinio iki surinkimo. Pasirinkdami mus, Jūs savo brangų laiką galėsite skirti tam, kas svarbiausia – savo verslui.

Sėkmingas projektas

Pradžia

Situacijos ir poreikių analizė

Siūlomi produktai ir sprendimai

Pristatymas

Surinkimas ir montavimas

Tikslas

Projekto valdymas ir administravimas

Daugiau informacijos:

Telefono numeris: +370 610 33503

Savos gamybos pranašumas

Daugumą mūsų siūlomų produktų mes gaminame patys. Dvi Europoje esančios gamyklos gamina viską nuo biuro baldų iki įrankių spintų ir paletinių stelažų. Nuolatinis naujų produktų kūrimas ir esamų tobulinimas, mums leidžia išlaikyti aukščiausią kokybės lygį bei užtikrinti produktų atitikimą esamo laikotarpio poreikiams. Tarpusavyje glaudžiai bendradarbiaujant AJ Produktai dizaineriams, gamyklų darbuotojams ir produktų specialistams, nuolatos rinkai siūlome naujus produktus. Sava produkcija – daug pranašumų. Pagrindinis pranašumas yra tas, kad mes kontroliuojame visą produkto gamybos procesą – tai leidžia užtikrinti maksimalią kokybę. Be to, mes galime pilnai kontroliuoti aplinkosaugos, saugumo ir kitus procesus. Maža to, mes galime pasiūlyti individualius poreikius atitinkančius – vienetinius produktus.

Leiskite mums patobulinti Jūsų darbo vietą

AJ Produktai sėkmingai tobulina darbo erdves jau ilgiau, nei 45 metus. Mes siūlome daugiau nei 15 000 biurams, sandėliams, mokykloms, pramonei, kavinėms ir kitoms darbo aplinkoms skirtų produktų bei išmanių sprendimų, kurie leidžia įrengti praktiškas ir patogias darbo aplinkas. 1975 metais, įsikūrus AJ produktams, verso tikslas buvo tapti pirmaujančiu aukščiausios kokybės darbo vietoms skirtų produktų tiekėju. Būtent dėl šios priežasties, net ir prabėgus ilgam laikui, mes vis dar siūlome Jums įsigyti tūkstančius produktų, kurie bus pristatyti tiesiai prie Jūsų durų tada, kad to reikės Jums. Visą mūsų produkciją galima rasti įkvepiančiame spausdintame kataloge bei 24/7 veikiančioje internetinėje parduotuvėje. Mes maksimaliai palengvinsime Jūsų darbo erdvės tobulinimo procesą.

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis. Su Jumis susisieksime per 48 val. (darbo dienomis).

Organizacijos tipas
Įrašykite žinutę
Dokumentas

AJ Sprendimai

Biuro, sandėlio, pramonės ir mokyklų erdvių įrengimas

  • Pirmadienis–Penktadienis: 08.00–17.00 val.

Ekspozicija

Atvykite į mūsų ekspoziciją, kurioje galėsite apžiūrėti mūsų siūlomą produkciją.

Dėl mokėjimų, prekių pristatymo ir elektroninės parduotuvės kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių Klientų aptarnavimo skyrius

Skaityti daugiau

Beslag Design - smulkios, tačiau esminę įtaką darančios detalės

Beslag Design - smulkios, tačiau esminę įtaką darančios detalės

Dizainas ir kokybė – pamatiniai kompanijos Beslag Design elementai. Tuo galima įsitikinti lankantis šios įmonės biuruose bei sandėliuose Båstad mieste, Švedijoje. Biuro pastate, kurį suprojekt...

10 dažniausiai AJ Produktai darbuotojams užduodamų klausimų

10 dažniausiai AJ Produktai darbuotojams užduodamų klausimų

Ar peržiūrėjote itin didelį mūsų siūlomų prekių asortimentą? Ar žinote, kurią dalį siūlomų produktų sandėliuojame? Ar žinote, kad daugiau, nei 90% mūsų siūlomų produktų yra gaminama Švedijoje b...

Kaip mes optimizavome naująjį Airshoppen sandėlį

Kaip mes optimizavome naująjį Airshoppen sandėlį

AJ Produktai sukūrė sprendimą, kuris leidžia Airshoppen vienu metu sandėliuoti iki 4300 palečių ir per metus paruošti daugiau 1 milijoną prekių pakuočių.