• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Metalinė kojelė pertvarai Duo, 2 vnt. W290mm

Kodas: 13780
18.-€
Kainos be PVM
Produktas ištrintas sėkmingai
Įdėti į krepšelį
  • Individualiam pertvaros pozicionavimui
  • Parduodama po vieną vienetą
  • Pastatomoms pertvaroms
Triukšmą sugeriančioms pertvaroms skirtos kojelės. Tam, kad pertvarą galėtų savarankiškai stovėti – reikia dviejų tokių kojelių.
info
  • Informacija apie produktą
  • Priedai
  • Pristatymas ir apmokėjimas
Daugiau informacijos apie produktą
Tai patalpos erdvę atskiriančios, ant grindų pastatomos, medinės pertvaros. Šios triukšmą slopinančios pertvaros idealiai tinka naudoti atvirose darbo erdvėse, klasėse, valgyklose, bibliotekose bei kitose specialios paskirties ir aukšto triukšmo lygio patalpose. Funkcionalios ir labai lengvai pritaikomos pertvaros – lengvai pernešamos bei žymiai efentyvesnės nei ilgalaikės konstrukcijos.. Šios pertvaros gali būti naudojamos po vieną arba sujungiant kelias - taip suformuojant reikiamą konstrukciją. Pertvaros, siekiant maksimalaus triukšmo slopinimo efekto – pagamintos iš kelių medienos sluoksnių. Visų pertvarų apatinė dalis yra pagaminta iš medžio masyvo. Abi viršutinės pertvaros dalies pusės gali būti pagamintos iš perforuotos medienos arba dengtos medžiaginiu audeklu. Galimas ir trečias variantas: viena pusė – perforuota mediena, o kita – medžiaginis audeklas. Kelių siūlomų variantų pagalba – lengvai sukursite Jus tenkinantį ir aplinkai tinkantį sprendimą! Į medžiagą, iš kurios pagamintos pertvaros, lengvai įsismeigia smeigtukai, todėl pertvarą galite naudoti kaip skelbimų lentą. Užsisakę papildomą plokštę, galite padidinti pertvaros aukštį. Tokiu būdu gausite didesnį, dar labiau triukšmą slopinantį paviršių.
Produkto specifikacijos
Ilgis: 290 mm
Medžiaga: Metalas
Svoris: 1,2 kg
Garantija: 7 metai
Rodyti visą informaciją
Panašūs produktai
Viršutinė dalis, DUO
Viršutinė dalis, DUO
Kodas: PN4843
Įdėti į krepšelį
Pristatymas ir apmokėjimas
Informacija apie pristatymą


Pristatymo laikas ir mokesčiai

Svarbu: karantino laikotarpiu, prekių puslapiuose nurodomi pristatymo terminai gali neženkliai skirtis nuo realių. Norėdami sužinoti tikslų Jus dominančio produkto pristatymo terminą, susisiekite su pardavimų skyri ...

Skaityti daugiau
Kainos ir apmokėjimo būdas


Visuose mūsų pardavimo kanaluose kainos nurodytos Eurais (EUR) be PVM. Mūsų el. parduotuvėje kainas lengvai perskaičiuosite į kainas su PVM.

Kainos galioja tol, kol nenurodoma kitaip. Prekių, kurioms skelbiamos įvairios akcijos, kainos galioja iki ...

Skaityti daugiau