• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

2016-ųjų metų rudens sezono interjero tendencijos

2016-ųjų metų rudens sezono interjero tendencijos
Straipsnis

Ateina ruduo, todėl laikas atnaujinti darbo vietos dekorą naujam sezonui. „AJ Produkter“ dizainerė Elin Basander André pristato naujausias šio sezono interjero dizaino tendencijas ir pataria, kokiais būdais galite jas nesudėtingai įgyvendinti – tam galite naudoti tiek naujus baldus, tiek spalvas, audinius ar interjero elementus.

Įkvėpta gamtos

Natūralios medžiagos šį sezoną bus itin populiarios, nesvarbu, ar iš jų pagaminti baldai ar interjero elementai. Šį sezoną įkvėpimo akivaizdžiai semiamasi iš gamtos – naudojamas medis, akmuo, marmuras, kamštiena, oda, jūros dumbliai ir terakota. Net spalviniai deriniai įkvėpti gamtos. Natūralūs ir dirbtiniai augalai, lapų raštai ir žali tonai taip pat nelieka nuošalyje. Nedidelis kiekis žalumos didina pasitenkinimą darbu, kūrybiškumą ir mažina įtampą.

Svarbi tendencija – kontrastai ir įvairių medžiagų deriniai

2016-ųjų ruduo – tai, visų pirma, kontrastai: kampuota ir aptaku, vyriška ir moteriška, stačiakampės ir apvalios formos. Derinant šiuos dalykus, sukuriami įdomūs sprendimai, atsiranda modernumo ir netikėtumo pojūtis. Pasak Elin, ryškių kontrastų tendencija taikytina visur – pradedant spalvomis ir baigiant formomis.

- Šį rudenį tebemadingas ir grafinis stilius. Pasirinkite juodą arba baltą pagrindine spalva ir pridėkite keletą šiltos rudos spalvos aksesuarų, kurie šiek tiek sušvelnintų griežtą grafinį vaizdą. Derinkite skirtingas spalvas ir tekstūras patalpoje. Pavyzdžiui, pasirinkite storesnį audinį sofai ir derinkite jį su lengvesnėmis, pageidautina skirtingų austinių raštų, medžiagomis, - sako Elin.

Vienoje pataloje naudokite įvairių dydžių, formų ir medžiagų stalus arba derinkite apvalias formas su stačiakampėmis. Pasirinkite apvalainą sofą ar kėdę ir derinkite su griežtesnėmis, tiesesnėmis kavos staliukų ar lentynų formomis. Dideli, minkšti foteliai ir sofos vilioja prisėsti ir puikiai tinka tiek kavos pertraukėlėms, tiek neformaliems susitikimams.

Dekoruokite šio sezono spalvomis

Šio rudens tendencijų paletėje dominuoja natūralios gamtos spalvos, tokios kaip pilka, ruda, juoda ir smėlio, tačiau populiarūs ir įdomesni atspalviai – „deginti“ ir pasteliniai tonai. Ryškių, dominuojančių spalvų, tokių kaip raudona ir rožinė, akcentai taip pat madingi – jos sukuria puikų kontrastą šviesiame, šiaurietiškame interjere.

- Dekorui naudokite raminančią, tamsiai žalią spalvą, ją derindami su keletu „degintų“ ir minkštesnių, šviesiai žalių pastelinių tonų. Šiltesnės rudens spalvos puikiai tinka artėjant Kalėdoms. Taip pat galite pasirinkti visiškai priešingą kryptį ir naudoti ryškiai mėlyną spalvą, ją derindami su tamsesniais ir šviesesniais mėlynais tonais. Mėlyna spalva puikiai tinka ištisus metus, teikia gaivos pojūtį ir gali būti papildyta dauguma kontrastingų spalvų, - paaiškina Elin.

Knygų lentyna – pamėgta klasika, kurią galima naudoti įvairiais būdais

Jau daugelį metų knygų spintos (lentynos) yra darbo vietos dekoro dalis – šį rudenį skirkime joms daugiau dėmesio. Knygų lentyna gali būti naudojama ne tik popieriams, knygoms ir segtuvams laikyti. Kodėl gi nepanaudojus jos įvairiems niekučiams ar kitiems jūsų įmonės tapatumą atspindintiems daiktams sudėti? Šį rudenį tinka visokios lentynos: privirtintos ir laisvai stovinčios, sieninės arba žemos. Užpildykite jas daiktais, pageidautina, kokios nors šio rudens tendencijas atitinkančios spalvos ir tokiu būdu lengvai atnaujinsite savo darbo vietos apstatymą.

Individualumas – visada madinga

Pasak Elin, itin svarbus yra bendras vaizdas – visos detalės turi derėti. Pradėkite nuo asmeninio pasirinkimo ir išsiaiškinkite, kaip jūsų darbo vieta turėtų atrodyti jūsų ir jūsų darbuotojų pageidavimu. Daugelis dalykų gerai dera tarpusavyje, jei stengiamasi nenukrypti nuo temos.

- Įvardinkite dalykus, kuriuos reikia arba norėtumėte pakeisti darbo vietoje, ir pradėkite nuo jų. Išdrįskite laikytis tam tikros temos, nes tikėti savo pasirinkimu – visada madinga, - sako Elin.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: