• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Tinkamai prižiūrėkite savo lauko baldus

Tinkamai prižiūrėkite savo lauko baldus
Straipsnis

Jau prasidėjo šiltasis sezonas, todėl pats laikas išnešti lauko baldus į atviras erdves. Tačiau prieš tai būtų pravartu juos šiek tiek atnaujinti. Lauko baldai nusidėvi dėl saulės, lietaus ir vėjo, todėl, siekiant išlaikyti gerą jų būklę, svarbi tinkama kiekvienos tokių baldų rūšies ir medžiagos, iš kurios jie pagaminti, priežiūra. Susipažinkite su mūsų patarimais, kaip prižiūrėti lauko baldus,  kad jie išliktų gražūs dar ne vienerius metus.

 

Tinkamiausias būdas prailginti lauko baldų tarnavimo laiką yra laikyti juos uždengtus, kai jie nėra naudojami. Siekiant geriausio rezultato, patartina laikyti lauko baldus sausoje, gerai vėdinamoje ir vėsioje patalpoje. Jei baldai sunkūs ir juos sudėtinga pernešti, tuomet būtų pravartu pasirūpinti stora ir patvaria baldus apsaugančia danga, o jei ant baldų yra pagalvėlės – kai jos nėra naudojamos, laikyti jas viduje arba sandėliavimo dėžėse, skirtose naudoti lauko sąlygomis.

 

Priežiūra, pritaikyta lauko baldams

 

Siekiant, kad baldai išliktų švarūs ir gražūs, patartina juos plauti bent kelis kartus per sezoną. Nepamirškite tinkamai nušluostyti ir išvalyti baldų sezonui pasibaigus, prieš išnešdami juos ten, kur laikysite žiemos metu.

 

Sodo baldus iš plastiko ir rotango galima plauti švelniu muilu ir vandeniu, naudojant kempinę arba minkštą šepetį bei po to juos nuskalaujant. Baltiems plastikiniams baldams plauti naudokite chloro mišinį arba švelnaus muilo ir vandens mišinį – taip atnaujinsite baldus. Vaškas ir valčių poliravimo produktai gali būti naudojami sodo baldams iš plastiko, siekiant sukurti apsauginę plėvelę.

 

Baldai iš rotango yra puikus pasirinkimas, kadangi yra itin patvarūs ir neblunka, tačiau būtina juos reguliariai valyti, nes tokių baldų pluošte lengvai kaupiasi dulkės ir purvas.

 

Lauko baldus iš medžio reikėtų plauti švelniu muilo tirpalu. Kadangi mediniams baldams reikia daug drėgmės, derėtų juos reguliariai alyvuoti, dažyti ar impregnuoti. Alyva išryškina medžio struktūrą, tačiau neapsaugo taip gerai, kaip dažai ar impregnantas. Puikus būdas, kurį pasitelkus lengva nustatyti, ar jau atėjo metas atnaujinti medieną, yra lietaus lašai – jei palijus jie nesilaiko ant medienos paviršiaus kaip iškilūs taškeliai, o į ją susigeria, tai reiškia, kad jau laikas tai padaryti. Tai rodo, kad mediena yra sausa ir jai būtų pravartu gauti daugiau drėgmės.

 

Lauko baldams, pagamintiems iš geležies arba plieno nereikia daug priežiūros. Atnaujinkite baldus tiesiog nuvalydami šepečiu ir nuskalaudami. Rūdžių dėmes nuo ketaus baldų galima pašalinti nušveičiant jas švitriniu popieriumi. Taip pat yra specialių dažų baldams iš geležies – juos naudojant galima greitai atnaujinti dažytus geležinius baldus.

 

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį dažant lauko baldus

 

Atėjus laikui dažyti arba alyvuoti lauko baldus, pasirinkite dieną, kai lauke nėra per daug karšta – kitaip dažai išdžius per greitai ir nespės įsigerti į medieną. Tinkamiausia temperatūra lauko baldams dažyti arba alyvuoti yra nuo 10 iki 25 laipsnių. Prieš pradėdami dažyti, įsitikinkite, kad paviršius yra švarus ir sausas. Vietoje teptuko ir kempinės galite naudoti alyva arba dažais užpildytą augalų purkštuvą – nupurkškite baldus ir palaukite, kol išdžius.

 

Jei reguliariai prižiūrėsite savo lauko baldus, jų tarnavimo laikas bus ilgesnis ir jūs galėsite mėgautis nepriekaištingos išvaizdos baldais dar ne vienerius metus.

Susiję produktai
Lauko šiukšlių dėžė Walter, 40L, žalia alyvuogių
Lauko šiukšlių dėžė Walter, 40L, žalia alyvuogių
Kodas: 246592
  • Atsparios karščiui ir šalčiui
  • Aiškus atliekų žymėjimas
  • Klasikinis dizainas
Lauko peleninė Henry, pastatoma, pilka
Lauko peleninė Henry, pastatoma, pilka
Kodas: 23470
  • Patogus ištuštinimas ir valymas
  • Atspari dėvėjimuisi bei oro sąlygoms
  • Sertifikuota

Šis straipsnis yra iš kategorijos: