• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 7 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Apie įmonę AJ produktai

 

AJ koncernas

 
AJ grupę atstovauja 26 kompanijos, esančios 19-oje Europos šalių. Mūsų pagrindinis biuras ir centrinis sandėlis yra įsikūręs Švedijoje, Halmstad mieste. Kadangi dalį produktų mes gaminame patys, todėl galime Jums užtikrinti aukštą produktų kokybę, greitą pristatymą ir puikias kainas.

 

Įkurta 1975 metais, Švedijos kompanija, šiuo metu yra neginčytinas lyderis biuro baldų bei įrangos gamybos ir sandėliavimo įrangos tiekimo srityse.

 

Dėka 40 metų darbo patirties tiekiant baldus naujiems biurams, kavinėms, restoranams, sandėliams, pramonei, mes esame kompanija, kuri tiksliai gali Jums pasiūlyti tai, ko Jums reikia.

 

 

Įmonę "AJ Produktai" atstovauja 19 Europos šalių.

 

Šiuo metu AJ Produktus atstovauja 19 Europos šalių. Oficialus atstovas Lietuvoje nuo 2004 m. Per šį laikotarpį mums pavyko laimėti daugiau nei 10.000 klientų širdis. Mes džiaugiamės sėkme ir, žinoma, už tai esame dėkingi mūsų klientams ir partneriams.

 

Sava produkcija

 

manfact-image.png

Kokybės užtikrinimą ir gerą kainą įmonėje garantuoja jos pačios turimi gamybos padaliniai - jų augimas, nuolatinis produktų tobulinimas ir kokybės kontrolė. Mes gaminame apie 40% mūsų metalo dirbinių patys. Daugelis produktų yra iš mūsų ultra-modernios gamyklos Slovakijoje. Lenkijoje, mes pagaminame daug medienos produktų. AJ Group patenkina klientų lūkesčius ir užtikrina geriausią, kainos ir kokybės santykį atitinkančią, prekę rinkoje!

 

AJ produkter AB sertifikuota ISO standartais

Džiaugiamės ir didžiuojamės tuo, kad mūsų įmonės padalinys Švedijoje yra sertifikuotas ISO standartais.

ISO 9001

Visi produktai ir jų gamyba yra griežtai tikrinami ir atitinka visus reikiamas ISO standartų sertifikavimo kriterijus 9001:2008 SS-EN ISO pirkimo, sandėliavimo produktų pardavimo, tiekimo, sandėliavimo ir medžiagų transportavimo srityse. 

Skaitykite daugiau apie ISO 9001 standartą ir jo kriterijus

Pamatykite mūsų ISO 9001 sertifikatą

ISO 14001

Įmonė AJ produktai atitinka tarptautinius ekologijos ir energijos taupymo bei valdymo sertifikavimo kriterijus 14001:2004 SS-EN ISO.

Skaitykite daugiau apie ISO 14001 standartą ir jo kriterijus

Pamatykite mūsų ISO 14001 sertifikatą

Sporto rėmėjas

 

Nuo 1989 AJ Group aktyviai remia sporto plėtrą. AJ Group aktyviai dalyvauja sporto paramos renginiuose, plėtoja ir propaguoja sveiką gyvenimo būdą! AJ palaiko krepšinį, biatloną, rankinį ir ledo ritulį bei yra pagrindinis rėmėjas pasaulio sporto čempionatuose.   

 

 

Greitas pristatymas

 

Mūsų pagrindinis sandėlis esantis Švedijoje užima daugiau nei 25 000 kvadratinių metrų plotą ir sandėliuoja daugumą mūsų siūlomų prekių. Prekės į Vilnių yra pristatomos du kartus per savaitę: antradieniais ir ketvirtadieniais. Be to, kai kurie produktai yra laikomi mūsų sandėlyje Vilniuje, todėl klientai gali drąsiai skambinti ir klausti ar jų norimą produktą jau turime!

 

Požiūris į aplinką

 

Pagarba aplinkai yra vienas iš pagrindinių AJ Group verslo principų. Mes siūlome padėsiančius saugoti aplinką produktus. Gamindami savo prekes, plačiai naudojame perdirbamas medžiagas ir bandome mažinti atliekų gamybą.
 

Prezentacija apie "AJ produktai"