• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Ėjimo takelis biurui, 1432x547x129mm

Kodas: 23401
899.-€
Kainos be PVM
Produktas ištrintas sėkmingai
Įdėti į krepšelį
  • Mankštinkitės darbo metu
  • Tylus ir lengvai perstumiamas į kitą vietą.
  • Rankinis/automatinis greičio reguliavimas
Dirbkite ir mankštinkitės vienu metu - naudokite biuro ėjimo takelį! Ėjimo takelis gali būti valdomas nuotolinio valdymo pultu arba automatiškai - Jūsų ėjimo greičiu, į kurį reaguoja po ėjimo takelio diržų esantys jutikliai. Darbo vietos bėgimo takelis yra lengvai pernešamas į kitą vietą, gali būtu sulankstomas ir veikia tyliai.
info
  • Informacija apie produktą
  • Priedai
  • Pristatymas ir apmokėjimas
Daugiau informacijos apie produktą
Eikite darbo metu - jauskitės puikiai! Dauguma žmonių, darbo metu sėdi. Dėl šios priežasties jie jaučia nuovargį ikūno įtampą. Judėjimas darbo metu gerina kraujo apytaką, sudegina daugiau kalorijų bei didina dėguonies kiekį kraujyje, kas, savo ruožtu, padidina energijos kiekį kūne bei smegenyse. Lengva mankšta - paprastas būdas pagerinti savo savijautą ir padidinti darbo efektyvumą. Tyrimais buvo įrodyta, kad darbas stovint teigiamai veikia mūsų sveikatą. Na, o judėjimas - tą teigiamą poveikį sustiprina dar labiau. Biuro ėjimo takelis ženkliai gerina kraujo apytaką. Tam pakanka ir labai lėto ėjimo tempo. Nėra būtina eiti labai greitai, tam, kad pajustumėte teigiamą rezultatą. Sėdėjimas sukelia nuovargį todėl, kad žmogus būna statiškoje padėtyje. Darbas stovint ir sėdint, stovint ir einant - idealus būdas padidinti energijos lygį ir gerą savijautą. Ėjimo takelis labai patogiai valdomas nuotolinio valdymo pultu arba automatiškai - Jūsų ėjimo greičiu, į kurį reaguoja po ėjimo takelio diržų esantys jutikliai. Minimalus greitis - 0,5 km/h, maksimalus - 6 km/h. Dizainas - lengvas ir universalus, jis nenaudojamą ėjimo takelį leidžia sulenkti ir padėti nuošaliau. Sulenkto ėjimo takelio išmatavimai yra 822 x 547 x 129 mm. Paruošto naudoti takelio išmatavimai 1200 x 415 mm. Žemo profilio konstrukcija palengvina užlipimą ant takelio ir nulipimą nuo jo. Po konstrukcija sumontuoti 2 ratukai, leidžia takelį perstumti į kitą vietą. Lengvą konstrukciją yra patogu ir pernešti. Žinoma, kai kurias darbo užduotis atlikti bus ženkliai lengviau stovint ramiai. Kuomet atliekamam darbui prireiks maksimalios dėmesio koncentracijos - sustokite, o vėliau tęskite ėjimą. Ėjimo takelis veikia labai tyliai, todėl netrukdysite savo kolegoms.
Produkto specifikacijos
Ilgis: 1432 mm
Aukštis: 129 mm
Plotis: 547 mm
Apkrova: 110 kg
Spalva: Juoda
Medžiaga rėmo: Aliuminis
Sulankstomas: Taip
Svoris: 28 kg
Garantija: 3 metai
Rodyti visą informaciją
Panašūs produktai
Balansinė kėdė Acton, pilka
Įdėti į krepšelį
Balansinė kėdė Back App
Įdėti į krepšelį
Balansinė kėdė Chester
Įdėti į krepšelį
Balansinė kėdė Seaton, šviesiai pilka sėdynė
Įdėti į krepšelį
Balansinis kamuolys, CORBRIDGE
Įdėti į krepšelį
Reguliuojamo aukščio kėdė-balnas Trent, H580-830 mm
Įdėti į krepšelį
Taburetė, UP
Taburetė, UP
Kodas: PN20246
Įdėti į krepšelį
Treniruoklis prie stalo, dviratis, juodas
Įdėti į krepšelį
Pristatymas ir apmokėjimas
Informacija apie pristatymą


Pristatymo laikas ir mokesčiai

Svarbu: karantino laikotarpiu, prekių puslapiuose nurodomi pristatymo terminai gali neženkliai skirtis nuo realių. Norėdami sužinoti tikslų Jus dominančio produkto pristatymo terminą, susisiekite su pardavimų skyri ...

Skaityti daugiau
Kainos ir apmokėjimo būdas


Visuose mūsų pardavimo kanaluose kainos nurodytos Eurais (EUR) be PVM. Mūsų el. parduotuvėje kainas lengvai perskaičiuosite į kainas su PVM.

Kainos galioja tol, kol nenurodoma kitaip. Prekių, kurioms skelbiamos įvairios akcijos, kainos galioja iki ...

Skaityti daugiau