Naujiena

Reguliuojamo aukščio stalas QBUS

Tiesus, 1200x600 mm, baltos kojos, ąžuolas

Prekės kodas: 1621036
  • Trys programuojami aukščiai
  • Idealiai tinka mažesnėms darbo erdvėms
  • Su apsauginiu mechanizmu
Kompaktiškas, nedideliam biurui idealiai tinkantis, elektra reguliuojamo aukščio stalas. T raidės formos rėmas su nuo susižeidimo apsaugančiu mechanizmu. Stalviršis pagamintas iš patvaraus laminato.
Spalva stalo paviršius: Ąžuolas
Spalva stovas: Balta
299.-€
Be PVM
Apskaičiuojamas pristatymo terminas...
Garantija 7 metai

Informacija apie produktą

Greitai ir lengvai pakeiskite darbinę padėtį su QBUS baldų serijos reguliuojamo aukščio stalu. Darbas stovint yra paprastas ir efektyvus būdas gerinti sveikatą bei sumažinti dėl įtampos kylančių nugaros ir kaklo sužeidimų riziką.

Šis stalas yra šiek tiek mažesnis už kitus QBUS baldų serijos reguliuojamo aukščio stalus. Tinka nedideliems biurams ar bet kam, kam reikia mažos darbo erdvės. Galite lengvai suprogramuoti Jums tinkantį sėdėjimo ir stovėjimo aukštį, kad kaskart grįžus prie stalo, jis būtų nustatytas ergonomiškiausiame aukštyje.

Reguliuojant aukštį, ypač tvirtas T formos rėmas beveik neskleidžia garso. Keliant arba nuleidžiant konstrukciją, išmanus apsauginis mechanizmas aptinka kliūtis ir greitai sustabdo procesą. Jis pailgina stalo ir kitos biuro įrangos tarnavimo laiką.

Laminuotas stalo stalviršis yra atsparus dėvėjimuisi ir labai lengvai valomas. Laminatas – šiuolaikiniams biurams idealiai tinkanti medžiaga, kuri yra atspari dėvėjimuisi. Galima rinktis iš kelių siūlomų stalviršio spalvos variantų – taip lengviau stalą priderinsite prie jau turimų baldų.

Reikia vietos daiktams? QBUS serijos baldai yra pritaikyti vienas kitam. Modulinė dizaino sistema, atsiradus poreikiui, leidžia didinti daiktų saugojimo plotą. Visa tai užtikrina efektyvesnę darbo dieną!

Dokumentai

Produkto specifikacijos