• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Ateities klasė – technologijoms pritaikyti baldai

Ateities klasė – technologijoms pritaikyti baldai
Straipsnis

Nėra paslaptis, kad šiuo metu mokymosi klasių struktūra ir pagrindai labai keičiasi. Atsirandant naujoms technologijoms, naujoms pedagogikos kryptims ir modernesnėms išraiškos priemonėms, klasėse naudojami baldai taip pat turi būti atnaujinti. Rašiklius ir bloknotus jau pakeitė tokios technologijos kaip „iPad“ ir planšetės. Kaip atrodys ateities klasė, ir kaip Jūs turėtumėte ją įrengti, siekdami sukurti naujiems mokymosi būdams pritaikytą darbo aplinką?


Kerstina Metz (Kerstin Metz), „AJ School and Education” pardavimo konsultantė, turi daugiau nei 10-ies metų darbo patirtį baldų prekybos srityje. Ji teigia, kad surasti ateities klasės baldus nėra lengva užduotis.


„Šiuo metu egzistuojančios klasės turės pasikeisti. Nauja techninė įranga keičia mokymosi būdus, todėl reikia ir tam pritaikytų baldų. Besimokantieji žymiai daugiau laiko praleidžia prie „iPad“ ir kompiuterių, o ne prie įprastų vadovėlių. Todėl reikia kitokio tipo baldų nei anksčiau“ ­ sako Kerstina.


Aktyvus sėdėjimas


Kadangi daugiau darbų atliekama naudojantis kompiuteriu ar planšete, reikia keisti sėdėjimo būdą. Turint lengvai pritaikomus mokyklinius baldus, dažniau keisti darbo padėtis yra žymiai paprasčiau.


„Gali būti, kad bus naudojamos tokios minkštos sėdėjimo pagalvės kaip „Fatboys“ – sėdėti ir skaityti, arba garsą sugeriančios sofos. Yra net reguliuojamos besimokančiųjų kėdės, kurios turi tokią ergonomišką formą, kad būtų galima apsisukti ir sėdėti pilvu atsirėmus į atlošą. Tai mažina nugaros srities apkrovą“ ­ teigia Kerstina.


Patogūs kilimai taip pat yra viena iš naujųjų klasių tendencijų. Besimokantiesiems kilimai suteikia galimybę užsiimti veikla atsigulus ant pilvo, kas yra puiki alternatyva ramiam, daugelį valandų trunkančiam sėdėjimui.


Kūrybiškai pritaikomi ir „lankstūs“ baldai


Naujojoje mokykloje yra daugiau erdvės kūrybiškai veiklai. Galimybė reguliuoti baldus yra būtina – gal tai bus specialiai pritaikytos kėdės ant ratukų su apačioje esančiu padėklu, skirtu patogiai susidėti įrankius ar medžiagas, arba kėdės su atlenkiamomis stalo plokštėmis, kurios gali būti naudojamos, kai reikia. Toks baldų tipas sudaro sąlygas keisti klasę priklausomai nuo tuo metu vykdomos veiklos pobūdžio.


Ateities tendencijos


Naujais laikais reikia naujų sprendimų – tai reiškia, kad privalu mąstyti plačiau.

„Vienas iš kūrybiškai sukurtų baldų, susilaukęs daug dėmesio, yra minkšta tribūna – laiptų formos baldas, kur klasė gali susirinkti pasisėdėti arba paskaityti. Visa tai susiję su gaminių, kurie nėra priskiriami tradicinei mokyklos aplinkai, panaudojimu naujose srityse“, ­ sako Kerstina.


Kita tendencija yra studijos, atskiros patalpos, kuriose yra daug erdvės kūrybiškumui pasireikšti. Klasėje esančios atskiros studijos yra puikus sprendimas kūrybiniam darbui ir geros sąlygos besimokantiems  laisvai eksperimentuoti, o po kiekvieno užsiėmimo nėra būtina jų visiškai išvalyti.


Apie tai, kaip atrodys ateities klasė, šiuo metu galima tik spėlioti, tačiau viena yra aišku – reikės kitų, papildančių naujas technologijas ir prisidedančių prie kūrybiškumą skatinančios mokymosi aplinkos, patalpų įrengimo sprendimų.


„Manau, kad nuo tradicinės klasės priartėsime prie kažko visiškai naujo“, ­ spėja Kerstina.

Susiję produktai
Mokyklinė kėdė Plugga, aukštis 450mm, mėlyna
Mokyklinė kėdė Plugga, aukštis 450mm, mėlyna
Kodas: 360554
  • Skirtingų spalvų
  • Laminuota sėdynė
  • Išlenkta beržo mediena

Šis straipsnis yra iš kategorijos: