• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Pasitikite rudenį pakiliai

Pasitikite rudenį pakiliai
Straipsnis

Atostogos artėja prie pabaigos, jau netrukus teks grįžti į darbą, pas kolegas ir prie kasdienių rutinų. Nėra geresnio momento pozityviam rudens sezono startui, nei dabar – kada visų mūsų ‘baterijos’ yra įkrautos pilnai. Susėskite su kolegomis ir pasitikite rudens sezono darbus pakiliai – aptardami ateities planus, verslo tikslus ir artimiausią ateitį!

 

Įrenkite susirinkimų ir pasitarimų erdves


Mes negalime Jums nurodyti, kaip pozityviai ir produktyviai pradėti naują darbo sezoną – mes to ir nedarysime. Tačiau mes galime Jums patarti, kai įrengti jaukias ir funkcionalias konferencijų erdves posėdžiams. Tinkamas aplinkų, kuriose yra mąstoma, kuriama ir dirbama įrengimas yra ženkliai svarbesnis, nei gali atrodyti iš pirmo žvligsnio.


Įrengus funkcionalias erdves su stilingais ir praktiškais konferencijų baldais, Jūs parodote savo darbuotojams, kad rūpinatės jais, kad Jums rūpi aplinka, kurioje jie dirba. Kūrybiškai įrengta konferencijų patalpa – provokuoja kūrybiškiems pokalbiams ir produktyviam darbui.


Universali kėdė


Nelson – ideali konferencijų kėdė. Patogus sėdėjimas  - itin svarbu, tačiau ne ką mažiau svarbu tai, kad kėdės konstrukcija nėra sunki. Kėdė Nelson – lengva, todėl yra pritaikyta dažnam perstatymui ir pernešimui sukuriant skirtingas sėdinmąsias zonas posėdžių ir susirinkimų metu.


Kėdė Nelson pasitarnaus ir tada, kai prireiks greitai atlaisvinti konferencijų patalpą. Ją ne tik lengvai pernešite, tačiau galėsite sudėti vieną ant kitos, taip atlaisvindami didžiąją dalį patalpos ploto.

 

Praktiškas stalas

 

Naudodami mūsų siūlomą konferencijų stalą Claire – lengvai ir greitai sukursite tokį stalų išdėstymo sprendimą, kuris atitiks susirinkimo ar posėdžio poreikius. Pavyzdžiui, projekto ar kito pristatymo metu, stalai gali būti sustatyti vienoje eilėje, o pasibaigus pristatymui ir prasidėjus aktyviam projekto aptarimui – stalai gali būti sustatyti ratu ar puslankiu, taip ženkliai palengvinant dalyvių bendravimą tarpusavyje. Atsiradus poreikiui padirbėti atskirose grupėse, stalus pastatykite atskirai – po vieną.

 

Pasibaigus susirinkimui ir atsiradus porekiui atlaisvinti patalpą – stalų kojas lengvai bei greitai užlenksite, o stalus sudėsite į vieną vietą. Dėl sudedamos konstrukcijos, sandėliuojami Claire stalai užima labai mažai vietos!

 

 

Susiję produktai
Konferencinis stalas Claire, sudedamas, 1200x500mm, buko laminatas, pilka
Konferencinis stalas Claire, sudedamas, 1200x500mm, buko laminatas, pilka
Kodas: 143354
  • Sulankstomas rėmas
  • Laminato stalviršis
  • Galima rinktis iš trijų stalo rėmo spalvų
Kėdė Picton su jungtukais į eilę, juodas audinys, chromas
Kėdė Picton su jungtukais į eilę, juodas audinys, chromas
Kodas: 127101
  • Su sujungimais
  • Patvari medžiaga
  • Chromuotas rėmas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: