• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Tvarkinga darbo vieta - mažiau streso

Tvarkinga darbo vieta - mažiau streso
Straipsnis

Nuolatos švari ir tvarkinga darbo vieta turi įtakos kiekvienam esančiam biure. Be to, tai mažina stresą! Nina Strandberg, profesionali karjeros konsultantė, teikia informaciją apie prietaisus ant darbastalio, kurie padeda sukurti mielesnę ir kūrybiškesnę darbo aplinką.

Tvarkingumas išryškėja ilgainiui, tai supaprastina ir racionalizuoja darbą. Chaotiškas stalas, aplinkui netvarkingai išsimėtę popieriai ir aplankai gali būti vienas iš faktorių stresui sukelti. Tai pat tai nėra reprezentatyvu jūsų klientų atžvilgiu.
– Visų pirma biure svarbu, kad visi, atsižvelgiant į jų aplinką, išlaikytų darbo vietą tvarkingą, o pašalinę medžiagą laikytų kur nors kitur, arba, jei įmanoma, tiesiog kompiuteryje, sako Nina Strandberg, profesionali karjeros konsultantė ir bendrovės Iordning, Stokholme, įkurėja.

Svarbu išvalyti netvarką

Karjeros konsultantė pabrėžia netvarkos pašalinimo nuo jūsų darbo stalo svarbą. Daiktai, kurie nėra reikalingi ar būtini ant stalo, turėtų būti padėti kur nors toliau.
– Tai neturėtų būti sudėtinga. Jūs netgi galite sutvarkyti stalą savo kolegoms, jei jie yra išvykę į verslo kelionę ar išėję atostogų – neabejoju, kad grįžę jie bus pakilios nuotaikos, sako ji. Dokumentai ir aplankai turi būti sudėti taip, kad juos lengvai rastų ir kiti, nedirbantys toje darbo vietoje. Įmonė turi sukurti kuo paprastesnį baldų išdėstymą, taip pat parašyti vartotojo vadovą kaip tvarkyti dokumentus ir įrašus.

Sveikata ir saugumas

– Išlaikydami darbo vietą švarią, užsitikrinate saugumą savo sveikatai, nes nešvarus stalas pritraukia dulkes ir gali sukelti alergines reakcijas, dažną slogą ar astmos priepuolius. Nina Strandberg taip pat pabrėžia, kad žmogus jaustųsi gerai, turi būti pakankamas „asmens laisvės“ srities plotas darbo vietoje.
– Žinoma, mažas gėlių vazonas ar gražus žmogui artimas asmeninis daiktas, jam sukuria dar didesnį komforto jausmą.

Susiję produktai
Stalčiukai dokumentams, 3 skyreliai, juodi
Stalčiukai dokumentams, 3 skyreliai, juodi
Kodas: 123021
  • Elegantiškas dizainas
  • 3 ištraukiami skyriai
  • Lengvas turinio pasiekiamumas

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

"Išlaikydami darbo vietą švarią, užsitikrinate saugumą savo sveikatai, nes nešvarus stalas pritraukia dulkes ir gali sukelti alergines reakcijas, dažną slogą ar astmos priepuolius."
Nina Strandberg
Nina Strandberg Profesionali karjeros konsultantė