Naujiena

Reguliuojamo aukščio konferencinis stalas QBUS

Valties forma, 2400x1200 mm, pilkos kojos, juodas

Prekės kodas: 1621324
  • Trys programuojami aukščiai
  • Aktyviems susitikimams
  • Skirtingų dydžių
Konferencinis stalas su reguliuojamo aukščio rėmu – puikia tinka aktyviems susitikimams. Nepaisant stalo ilgio, jo forma užtikrina, kad visi sėdintieji prie jo galėtų lengvai palaikyti akių kontaktą vienas su kitų. Ant juodos ir baltos spalvos stalviršio nesimato pirštų atspaudų.
Spalva stalo paviršius: Juoda
Spalva stovas: Pilka
695.-€
Be PVM
Apskaičiuojamas pristatymo terminas...
Garantija 7 metai

Informacija apie produktą

Konferencinis stalas QBUS yra laikui nepavaldaus, paprasto dizaino ir tinka prie daugelio konferencinių kėdžių. Puikus pasirinkimas šiuolaikiškam biurui.

Stalo aukštis reguliuojamas, todėl susitikimo dalyviams lengva keisti padėtį iš sėdimos į stovimą. Susitikimai stovint yra geras būdas suteikti daugiau aktyvumo kasdienei veiklai, be to, jie neretai būna produktyvesni, nei įprasti sėdimi posėdžiai. Keisdami padėtį, susitikimo dalyviai gali pagerinti savo savijautą ir padidinti kūrybiškumą.

Laminuotas stalviršis yra atsparus įbrėžimams bei skysčiams, lengvai valomas. Stalas platus viduryje ir siauresnis galuose, tad puikiai tinka susitikimams, nes visi dalyviai gali gerai matyti vienas kitą. Juodos ir baltos spalvų laminatas padengtas medžiaga ant kurios nelieka pirštų antspaudų ir kitų žymių.

Tvirtas stovas valdomas dviejų galingų ir tylių variklių. Itin didelis intervalas tarp mažiausio ir didžiausio aukščio.

Reikia vietos daiktams? QBUS serijos baldai yra pritaikyti vienas kitam. Modulinė dizaino sistema, atsiradus poreikiui, leidžia didinti daiktų saugojimo plotą. Visa tai suteikia galimybę našiau dirbti visą dieną!

Dokumentai

Produkto specifikacijos