Džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti
- tobulinant Jūsų darbo aplinką

Pas mus Jūs visada gausite asmeninę konsultaciją, visiškai nesvarbu, ar Jūsų klausimas bus apie vieną baldą, prekių pristatymo terminus ar didelį darbo erdvės interjero projektą. Susisiekite su mumis darbo dienomis 8:00 – 17.00 val.
Telefonas
Skambinkite mums
8 5 278 59 80
Pagalba realiuoju laiku
Apatiniame - dešiniame
ekrano kampe
El. paštas
Klauskite mūsų
info@ajproduktai.lt
DUK
Atsakymus į klausimus
rasite čia
Senasis Ukmergės kelias 12A, 14302 Užubaliai, Vilniaus r., Lietuva (rodyti žemėlapyje).
Kilus klausimams - susisiekite su mumis!
Prisijungimui naudojamas el. pašto adresas. Jeigu Jūs niekada nesate pas mus pirkę arba esate užsakymus pateikę tik telefonu - Jums reikės sukurti naują paskyrą.

Kliento numeris nėra reikalingas prisijungimui.

Jeigu Jūs nesate tikri, ar esate registruoti mūsų sistemoje, ar pamiršote slaptažodį:
Eikite į Prisijungti / Registruotis
Pasirinkite "Pamiršote slaptažodį?"
Įrašykite el. pašto adresą

Jeigu mūsų sistemoje Jūsų įvesto el. pašto adreso nėra, pasirodys informacinis pranešimas. Šiuo atveju Jums reikės sukurti naują paskyrą. Jeigu Jūsų el. pašto adresas yra mūsų sistemoje, naudokite funkciją Atstatyti slaptažodį (slaptažodžio atstatymo nuoroda bus atsiųsta nurodytu el. pašto adresu).
Norint pateikti užsakymą - būtina sukurti paskyrą.

Pats greičiausias ir paprasčiausias būdas tai padaryti: viršutiniame - dešiniame kampe paspausti Prisijungti, pasirinkti opciją Sukurti paskyrą ir užpildyti pateiktą formą. Sekančius kartus prie sistemos prisijungsite greitai ir lengvai.
Jūsų el. pašto adresas gali būti registruotas kelių įmonių paskyrose.

Prisijunkite prie savo paskyros naudodami savo el. pašto adresą, eikite į kategoriją Mano Puslapiai ir pasirinkite žymę Bendra paskyra.
Kategorijoje, naudodami įmonės kodą, galite surasti Jus dominančią įmonę. Radę Jums reikalingą įmonę, galite pateikti užklausą dėl paskyros subendrinimo.

Klientų Aptarnavimo Skyriui apdorojus ir Įmonei patvirtinus Jūsų užklausą, į savo el. pašto dėžutę gausite informacinį pranešimą (užklausos būseną galima stebėti ir Mano Puslapiai kategorijoje). Sekantį kartą prisijungę prie savo paskyros, Jūs jau galėsite pasirinkti, kieno vardu darysite užsakymus.

Jei pagal įmonės kodą nerandate Jums reikalingos įmonės - susisiekite su Klientų Aptarnavimo Skyriumi ir mes Jums mielai pagelbėsime.

Kilus klausimams - susisiekite su mumis: 8 5 278 59 80
Taip, žinoma. Naujausią mūsų katalogą užsisakyti arba jį vartyti interneto naršyklėje galite ČIA
Viršutiniame - dešiniame kampe, spustelkite Prisijungti, tada pasirinkite Sukurti paskyrą. Atidžiai pasirinkite, ar esate Juridinis, ar Privatus klientas.
Jūs negalite tęsti užsakymo apmokėjimo proceso, prašome grįžti į užsakymo žingsnį nr. 3 - Kliento informacija.

Įsitikinkite, kad visi Kliento informacijos laukeliai užpildyti tinkamai ir spauskite Išsaugoti.