Naujiena

Reguliuojamo aukščio stalas QBUS

Kampinis, 1600x1200 mm, pilkos kojos, ąžuolas

Prekės kodas: 1620626
  • Trys programuojami aukščiai
  • Su apsauginiu mechanizmu
  • Platus darbo paviršius
Elektra reguliuojamo aukščio kampinis stalas su lenktu stalviršiu. Minimalus ir maksimalus stalo aukštis užtikrina universalumą. T raidės formos rėmas su nuo susižeidimų apsaugančiu mechanizmu.
Spalva stalo paviršius: Ąžuolas
Spalva stovas: Pilka
395.-€
Be PVM
Apskaičiuojamas pristatymo terminas...
Garantija 7 metai

Informacija apie produktą

Greitai ir lengvai pakeiskite darbinę padėtį naudodami QBUS baldų serijos reguliuojamo aukščio stalą. Darbas stovint yra paprastas ir efektyvus būdas gerinti sveikatą bei sumažinti dėl įtampos kylančių nugaros ir kaklo sužeidimų riziką.

Šis itin universalus stalas pasižymi dideliu intervalu tarp mažiausio ir didžiausio aukščio. Jį nesunku pritaikyti bet kuriam naudotojui, net aukščiausiems darbuotojams! Galite lengvai suprogramuoti Jums tinkantį sėdėjimo ir stovėjimo aukštį, kad kaskart grįžus prie stalo, jis būtų nustatytas ergonomiškiausiame aukštyje.

Reguliuojant aukštį, ypač tvirtas T formos rėmas beveik neskleidžia garso. Keliant arba nuleidžiant konstrukciją, išmanus apsauginis mechanizmas aptinka kliūtis ir greitai sustabdo procesą. Be to, mechanizmas apsaugo ir patį stalą bei biuro įrangą.

Šis lenktas stalas suteikia didelį darbo paviršių ir leidžia išnaudoti patalpos kampus. Stalviršį galima apsukti ir pritaikyti kairiarankiams arba dešiniarankiams.

Laminuotas stalviršis yra atsparus dėvėjimuisi ir labai lengvai valomas. Laminatas – šiuolaikiniams biurams idealiai tinkanti medžiaga, kuri yra atspari dėvėjimuisi. Galima rinktis iš kelių siūlomų stalviršio spalvos variantų – taip lengviau stalą priderinsite prie jau turimų baldų.

Reikia vietos daiktams? QBUS serijos baldai yra pritaikyti vienas kitam. Modulinė dizaino sistema, atsiradus poreikiui, leidžia didinti daiktų saugojimo plotą. Visa tai užtikrina efektyvesnę darbo dieną!

Dokumentai

Produkto specifikacijos