Naujiena

Kėdė LEGERE reguliuojamo aukščio

Maža sėdynė, su ratukais, H 530-720 mm, pilka

Prekės kodas: 363749
  • Reguliuojamas aukštis
  • Komplektuojama su žiedine pakoja
  • Maža sėdynė
Universali ir reguliuojamo aukščio mokyklinė kėdė, kurios sėdynė ir atlošas pagaminti iš patvaraus HPL laminato, suteikiančio lengvai valomą bei prižiūrimą paviršių. Kėdės aukštį galima reguliuoti po sėdyne esančia maža svirtele. Šią kėdę galima lengvai pritaikyti skirtingo amžiaus ir ūgio mokiniams.
Įranga
179.-€
Be PVM
Apskaičiuojamas pristatymo terminas...
Garantija 7 metai

Informacija apie produktą

Mokyklose mokiniai daug valandų praleidžia sėdėdami. Todėl reguliuojamo aukščio kėdės – idealus ergonomiškas sprendimas!

Reguliuojamo aukščio stabilią kėdę LEGERE idealiai tinka naudoti klasėse! Kėdės aukštis reguliuojamas pneumatinį mechanizmą valdančia svirtele. Tam nereikia jėgos, todėl ją lengviau naudoti mažiems vaikams.

Kėdės konstrukciją sudaro vamzdinio plieno rėmas ir iš patvaraus ir lengvai valomo HPL laminato pagaminta sėdynė. Kadangi kėdė ilgaamžė ir lengvai valoma, ją idealiai tinka naudoti mokykloje.

Galima rinktis dviejų dydžių ir dviejų modelių kėdes: aukštą ir žemą. Kėdės komplektuojamos su ratukais ir slystančios konstrukcijos kojelėmis. Abu modeliai – reguliuojamo aukščio ir su sukamomis sėdynėmis. Aukštas LEGERE modelis su žiedine pakoja ir didele sėdyne. Idealiai tinka pradinės mokyklos moksleiviams. Žiedinės pakojos aukštis taip pat reguliuojamas.

Dokumentai

Atsisiųsti priežiūros instrukcijas

BIM modeliai

Produkto specifikacijos