• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Slapukai, privatumas, asmens duomenys ir rinkodara


Slapukai

 

Slapukas – nedidelis tekstinis failas, kuris yra naudojamas informacijos apsikeitimui tarp serverio bei kliento. Slapukas saugomas Jūsų kompiuteryje, planšetėje ar išmaniame telefone. Pats slapukas, savyje nesaugo jokios asmeninės informacijos, tokios, kaip Jūsų el. pašto adresas ar vardas – slapukas skirtas tik naudojimosi mūsų interneto svetaine optimizavimui. Naudodami slapukus, mes galime didinti naudojimosi mūsų svetaine patogumą bei pačios svetainės funkcionalumą. Taip pat, slapukai mums suteikia ir svetainės lankytojų statistinius duomenis, kurie mums leidžia gerinti suteikiamų paslaugų kokybę.


Yra du slapukų tipai. Vienas jų yra vadinamas sesijos būsenos slapuku. Pavyzdžiui: šis slapukas laikinai išsaugo informaciją apie Jūsų pasirinktą kalbą. Ši informacija automatiškai ištrinama vos Jums uždarius interneto naršyklės langą. Antras slapukų tipas – nuolatiniai. Nuolatiniai slapukai, esantys Jūsų kompiuteryje, išsaugo informaciją ilgesnį laiką. Šiuos slapukus mes naudojame optimizuodami naudojimąsi mūsų svetaine. Šio tipo slapuko pagalba, mes galime išsaugoti Jūsų apsipirkimo krepšelį ar paskutinį prisijungimą. Šio tipo slapukai – terminuoto galiojimo, t.y. praėjus nustatytam laiko periodui – šie slapukai ištrinami automatiškai.


AJ Produktai naudoja Google Analytics, kaip analizavimo įrankį ir E-sales, kaip rekomendacinį įrankį. Naudojame įvairias platformas, kurios mums padeda rodant klientui aktualią reklamą. Šie įrankiai taip pat naudoja slapukus. Šiuos slapukus kontroliuoja trečiosios šalys, kaip pavyzdžiui Google ir Facebook. Jeigu Jums yra nepriimtinas naudojimąsis šiais įrankiais, Google siūlo atsisakymo paslaugą: https://www.google.com/settings/ads. Mūsų slapukai sukurti tiek Jūsų, kaip kliento, tiek mūsų, kaip verslo struktūros veiklos optimizavimui.


Pažymėdami “Sutinku”, Jūs sutinkate su AJ Produktai ir trečiųjų šalių slapukų naudojimo mūsų interneto svetainėje politika. Bet kuriuo metu Jūs galite atsisakyti ir atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Nesutikę su slapukų naudojimo politika, Jūs negalėsite tinkamai naudotis tam tikromis mūsų interneto parduotuvės funkciojomis, kaip pavyzdžiui prisijungimas arba apsipirkimas, nes slapukai yra naudojami prekių krepšelio turinio išsaugojimui. Tiesiog naršyti mūsų interneto svetainėje bus galima be jokių trikdžių.


Daugiau informacijos apie slapukus ir elektroninę komunikaciją galima rasti ICO Informacijos Komisijos Biuro svetainėje.


Privatumas, asmens duomenys ir rinkodara


Pirkdami pas mus turite pateikti savo asmens duomenis: vardą ir pavardę, adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Šių duomenų mums reikia ne tik tam, kad galėtume jums pristatyti prekes, bet ir garantinės priežiūros tikslais.

„AJ Produktai“, UAB įmonės kodas 300062478, esanti Ukmergės g. 317b, Vilniuje, yra atsakinga už jūsų asmens duomenis ir tvarko juos remdamasi Duomenų apsaugos įstatymu (1998:204). Duomenis gali tvarkyti įmonės filialai arba mūsų partneriai. Duomenys tvarkomi tam, kad galėtume įvykdyti savo įsipareigojimus pirkėjams ir informuoti juos apie naujus pasiūlymus. Asmens duomenys taip pat naudojami rinkos ir vartotojų tyrimams, kuriais paremta mūsų rinkodara, metodologija ir verslo plėtra, atlikti ir mūsų įstatyminėms prievolėms įvykdyti.

Sutikdami su mūsų sąlygomis taip pat sutinkate, kad su jumis būtų susiekta rinkodaros tikslais. Su jumis galime susisiekti el. paštu, tekstiniu pranešimu arba kitomis priemonėmis. „AJ Produktai“ tikslas – savo pirkėjams pateikti geresnius, asmeninius pasiūlymus. Tai reiškia, kad rinkodaros pagrindą sudaro konkretūs kriterijai, pvz., pirkimo suma, apsipirkimo dažnumas, konkrečių produktų grupių ar produktų pirkimas, pirkimas konkrečiu pardavimo kanalu ir pan. Taip pat galime papildyti pirkėjo duomenis siekdami pagerinti pirkėjų aptarnavimą. Tam, kad užtikrintume aukštą aptarnavimo lygį, dokumentuojame visą bendravimą su klientu. Turite teisę paprašyti mūsų pateikti jums šią informaciją. Paaiškėjus, kad informacija yra netiksli, neišsami ar neaktuali, įsipareigojame tai ištaisyti. Pirkėjas gali nesutikti, kad jo duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais, tokiu atveju „AJ Produktai“ įsipareigoja nutraukti reklamą. Jei norite nebegauti reklamos, susisiekite su mūsų Klientų aptarnavimo centru telefonu 8 (5) 2 785 980.

Svetainėje „ajproduktai.lt“ pateiktos nuorodos nukreipia į kitas interneto svetaines. Tokių svetainių „AJ Produktai“ nekontroliuoja, todėl „AJ Produktai“ neprisiima jokios atsakomybės už jų turinį.

Esame Švedijos El. prekybos asociacijos nariai, taip pat esame sertifikuoti „Trygg E-handel“, todėl esame įsipareigoję laikytis tam tikrų nuostatų, kurios mūsų klientams, perkantiems „AJ Produktai“ prekes, leidžia jaustis ramiai.