Naujiena

Stelažas FIRST

Bazinė dalis, 1960x1010x300mm, galvanizuotas

Prekės kodas: 211401
  • Puikiai tinka sandėliams ir biurams
  • Reguliuojamas stelažo modulis – praktiškas saugojimo sprendimas
  • Tvirta, dėvėjimuisi atspari konstrukcija
Galvanizuoto plieno konstrukcijos stelažas biurams, archyvams. Lengvai surenkamas ir pritaikytas smulkių daiktų saugojimimui. Geležinių lentynų modulis komplektuojamas su reguliuojamo aukščio lentynomis, galiniu skersiniu tvirtinimu ir galiniais rėmais. Naudojant papildomus modulius, stelažo sistemą galima paprastai išplėsti.
Gylis (mm)
139.-€
Be PVM
Apskaičiuojamas pristatymo terminas...
Garantija 7 metai

Informacija apie produktą

FIRST sandėliavimo lentynų modulis yra universalaus dizaino lakštinio metalo sistema, puikiai tinkanti tiek sandėliams, tiek biurams. Tai paprastas ir įvairiai pritaikomas saugojimo sprendimas biuro reikmenims, archyvavimo konteineriams, plastikinėms dėžėms ir kt.

Modulis komplektuojamas su penkiomis lentynomis. Lentynų aukštį galima keisti 40 mm intervalu. Galinis skersinis tvirtinimas ir galiniai rėmai sutvirtina ir taip patvarią stelažo modulio konstrukciją ir suteikia daugiau stabilumo. Modulis turi kojeles, apsaugančias grindis nuo subraižymo.

FIRST lentynų sistemą paprasta pritaikyti pagal poreikius tiek biure, tiek sandėlyje. Rinkitės skirtingo gylio stelažus ir naudokite papildomus modulius, kad susikurtumėte reikiamo pločio stelažo sistemą. Šis stelažo modulis suteikia daugybę variantų ir gali būti naudojamas įvairiais tikslais.

Dokumentai

Produkto specifikacijos