Kuriame kokybiško darbo aplinkas

Kuriame kokybiško darbo aplinkas

Nusprendėte įrengti ar, galbūt, atnaujinti savo darbo erdvę – štai kelios priežastys, dėl kurių vertėtų rinktis mūsų siūlomą produkciją. Ypatingai platus produktų asortimentas, aukščiausia kokybė, patogus servisas ir greitas pristatymas – faktoriai, kurie Jums padės apsispręsti. Mes garantuojame savo siūlomų produktų funkcionalumą, tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Visa tai galime užtikrinti, nes patys kontroliuojame visą grandinę – nuo produkto dizaino ir gamybos iki produkto pakuotės ir pristatymo užsakovui. Pateikiame daugiau informacijos apie mūsų prožiūrį į savo produkciją ir apie tai, kaip mūsų produktai gali pagerinti Jūsų kasdienio darbo kokybę.

Kasdienines problemas darbe sprendžiantis dizainas

Pagrindinis mūsų tikslas – užsakovui tiekti darbo vietą efektyvesne ir funkcionalesne darančius baldus, įrangą bei sprendimus. Vienas iš būdų pasiekti užsibrėžtus tikslus – viso produkto kūrimo ir gamybos proceso kontroliavimas. Tai leidžia mums sukurti kokybiškus ir, kas svarbiausia, klientų bei rinkos poreikius atitinkančius produktus.


Ypatingai svarbu, kad produktai būtų kuriami tinkamai nuo pačios proceso pradžios tam, kad vėliau šie produktai galėtų funkcionuoti žiedinėje ekonomikoje. Būtent dėl šios priežasties, produkto kūrimo proceso metu, maksimaliai koncentruojamės ties kokybe, funkcionalumu ir tvarumu. Skaityti daugiau.

Skaityti daugiau

Gamyba mūsų gamyklose

Turime dvi gamyklas – vieną Slovakijoje ir vieną Lenkijoje. Tai leidžia mums efektyviai ir greitai kurti naujus produktus, užtikrinti sklandų tiekimo grandinės veikimą bei garantuoti, kad iki trečdalio mūsų siūlomos produkcijos bus pristatyta laiku. Maža to, savo pačių gamyklų valdymas, mums leidžia nuolatos tobulėti žaliavos bei produktų pirkimų ir gamybos procesuose. Be to, mums žymiai lengviau apibrėžti reikalavimus, kuriuos turi atitikti mūsų tiekėjai.


O svarbiausia yra tai, kad kontroliuodami visa gamybos procesą, mes galime užtikrinti gaminamos produkcijos atitikimą specifikacijoms ir gaminių kokybę.

Skaityti daugiau

Nuolatinis kokybės užtikrinimas

Iki to momento, kol naujasis produktas patenka į mūsų prekių asortimentą, jis privalo būti patikrintas ir patvirtintas kokybės departamento. Atsižvelgdami į užsakovų atsiliepumus bei rekomendacijas, mes nuolatos tikriname produkcijos kokybę. Būtent tai mums leidžia išlaikyti reikiamą produkcijos kokybės lygį. Daugelis mūsų produktų yra testuojami ir sertifikuojami nepriklausomuose testavimo institutuose.

Skaityti daugiaiu

Vertę ilgai išlaikanti produkcija

Mes siekiame, kad mūsų gaminama produkcija būtų paklausi bei reikalinga ir dabar, ir ateityje. Dėl šios priežasties, mes itin didelį dėmesį skiriame naujausioms madų tendencijoms. Atliekame rinkos tyrimus ir kruopščiai analizuojame tvaruko poreikius – visa tai tam, kad mūsų siūloma produkcija kuo ilgiau išlaikytų savo vertę. Mados keičiasi, o funkcionalumas išlieka aktualus visą laiką.