HAVEN – ant tvirto pagrindo pastatytas ir kokybės į priekį vedamas prekės ženklas

Platus AJ Produktai prekių bei paslaugų asortimentas leidžia mums įrengti ir aprūpinti visą verslo struktūrą, nuo biuro ir valgomojo iki sandėlio bei dirbtuvių. Savo klientus galime lydėti visos jų verslo kelionės metu – nuo pradžios iki pilno įrengimo bei ateityje – plėtros metu.

Šiame straipsnyje papasakosime apie mūsų bendradarbiavimą su HAVEN – nauju vonios baldų gamybos prekės ženklu, kuris po metus trukusio kruopštaus pasirengimo, yra pasiruošęs žingsniui į rinką, šių metų pavasarį.

 

Mikael Thedeby buvo sukaupęs daugiau nei 20 metų darbo atsakingose pareigose, vonios pramonės įmonėse patirtį, kuomet pasitaikė nauja galimybė. Vieną 2018-ųjų dieną jis priėmė pasiūlymą, kurio tiesiog negalėjo atsisakyti.

 

Šį pasiūlymą jam pateikė Finn Blichfeldt, įmonių Tapwell ir Bricmate savininkas. Tapwell ir Bricmate užsiima vandens maišytuvų virtuvėms/vonioms bei plytelių/mozaikų gamyba bei pardavimu. Abu prekės ženklai jau senokai yra gerai žinomi ir užimantys tvirtas pozicijas Nordic interjero rinkoje. Pagrindinė idėja buvo tokia – sukurti trečią šeimos prekės ženklą, kuris atstovautų inovatyvius ir ypatingai aukštos kokybės vonios baldus.

 

Žmogus, kuris turėjo būti atsakingas už naujo verslo kūrimą bei augimą buvo Mikael.

 

Idealus laikas. Mikaelis buvo tik ką palikęs senąją darbo vietą ir buvo “laisvas”.


 - Galimybė kurti kažką naujo nuo pačių pradžių, turint labai stiprų finansavimą bei aukščiausių standartų tikslus - skambėjo tiesiog per gerai, kad būtų tiesa, - sako Mikael, kuriam net prireikė šiek tiek laiko patikėti tokiu pasiūlymu.

 

- Rimtose pareigose dirbau pakankamai ilgai, kad suvokčiau, kas manes laukia. Visgi, aš vis dar jaučiausi alkanas ir degiau noru pilnai pasinerti į kažką naujo bei įdomaus. Atsakiau TAIP, ilgai negalvojęs.

 

Mikael pradėjo nuo tuščio popieriaus lapo, kuris buvo greitai užpildytas ilgu planuojamų darbų sąrašu. Pirmoji užduotis - naujo produkto sukūrimas, kuris buvo patikėtas itin gerą reputaciją turinčiai Note Desigh Studio kompanijai.

 

Kūrimo procesas užtruko tik 7 mėnesius:
- Tai neįprastai trumpas laiko tarpas, tačiau mes buvome labai patenkinti pasiektu rezultatu.

 

Kūrybos proceso rezultatas įsikūnijo į H2 baldo konceptą, kurio pagrindas buvo harmoningos linijos, perdirbamos medžiagos ir išmanūs daiktų saugojimo sprendimai. Be to, šoninės baldo sienelės yra keičiamos, o tai ypatingai praktiškas sprendimas kalbant apie galimus pažeidimus, bei itin funkcionalus sprendimas kalbant apie baldo dizaino keitimą ateityje.

 

Sukūrus dizainą, pradėjome dairytis produkto subrangovų. Mūsų tikslas buvo maksimaliai lokalizuoti gamybą – šis tikslas buvo pasiektas.
- Visas medines baldo detales mums tiekė Švedijos įmonės.

 

Sekantis žingsnis - įmonės namų paieškos. Mikael pasirinko seną pramoninę Oskarström erdvę. Ši erdvė turėjo savo šarmą ir charakterį, ji buvo tiesiog idealioje vietoje, visai šalia Nissan upės.

 

Visiškai renovuotose patalpose dabar yra biuras, ekspozicijų salė, surinkimo linija ir sandėlis. Šalia upės esančioje fasado dalyje įrengti didžiuliai langai – nuo grindų iki lubų.

 

- Geresnį vaizdą nei šis rasti būtų labai sunku bet kurioje pasaulio gamykloje, - džiaugiasi Mikael.

 

Kuomet patalpos buvo paruoštos darbui, atėjo laikas pagalvoti apie interjerą. Būtent tuo metu pasirodė AJ Produktai specialistai. Mikael aplankė AJ ekspozicijų salę Halmstad mieste, kur turėjo puikią galimybę ne tik apžiūrėti, tačiau ir išbandyti siūlomus interjero sprendimus.

 

- Buvo puiku. Aš gavau atsakymus į visus man rūpimus klausimus ir viską apžiūrėjau vienoje vietoje.


Užsakymas buvo didelis: viskas nuo reguliuojamo aukščio stalų, darbastalių bei spintų iki darbo vietos kilimėlių, išverčiamų atliekų konteinerių, valymo priemonių bei biuro priedų.

 

- Mūsų tikslas buvo sukurti maksimaliai patogią ir funkcionalią darbo erdvę, kurioje dirbdami darbuotojai jaustų malonumą. Be to, buvo svarbu tiesiogiai dalyvauti visame įrengimo procese – nuo brėžinio ir montavimo. Būtent tokią galimybę mes įgijome dirbdami su AJ Produktai.

 

HAVEN H2 buvo pristatyta Stockholm Furniture & Light Fair 2019 parodoje ir ten sukėlė didelį susidomėjimą.


- Mes išplatinome produkto nuotraukas socialiniuose tinkluose, kuriuose jos sulaukė itin didelio populiarumo.

 

- Žodis HAVEN reiškia užuovėją arba saugų prieglobstį – mūsų vizijoje, būtent taip ir turi atrodyti mūsų baldais apstatyta vonia. Tyli ir saugi vieta, kurioje gera būti.

 

Mūsų įmonės sesė Tapwell surado nišą tarp pigių bei išskirtinių prekės ženklų. Kokia to priežastis?

 

- Pirkėjai gauna vertingą produktą už sumokėtus pingus, t.y. aukštą kokybę bei novatorišką dizainą už patrauklią kainą. Mūsų produktai bus būtent šiame segmente, - teigia Finn.

 

Paskutinis žingsnis pasiruošime ir pirmasis HAVEN istorijos pratęsime bus žengtas šių metų balandžio menesį, kada prasidės produkto pardavimas platintojams. Visų pirma, produktai bus parduodami projektuotojams ir aukščiausios kokybės reikalaujantiems klientams.

 

Pirmųjų įmonės veiklos metų bėgyje, Mikael dirbo visose įmanomose pozicijose: generaliniu direktoriumi, pardavėju, produkto plėtotoju, sandėlio vadovu ir valytoju. Dabar prie jo prisijungė gamybos vadovas, surinkėjai ir keli pardavimo specialistai. Biure, šiuo metu, dirba 7 darbuotojai, bet jei numatyti tikslai bus pasiekti – kolektyvas ženkliai augs. Mikael jau kalbėjosi su nekilnojamo turto savininku apie galimą šalia esančių tuščių patalpų rezervaciją.


- Mes siekiame galimybės augti šioje aplinkoje, mums tereikia sulaukti tinkamo momento. Aš esu tikras, kad tas momentas greitai ateis, o tada mes būsime ramūs, nes žinosime į ką reikia kreptis įrenginėjant naują darbo erdvę.