Biuro baldai leidžia sukurti solidų įmonės įvaizdį

Biuro baldai leidžia sukurti solidų įmonės įvaizdį

Gerai apgalvotas biuro interjero dizainas erdvę paverčia jaukia ir sava, tokia aplinka tampa vieta, kurioje ne tik dirbama. Darbuotojų gerbūviui pritaikyta darbo erdvė skatina bendravimą ir komandos formavimą, be to, stilingas ir šiuolaikiškas biuras yra itin patrauklus ir potencialiems darbuotojams, ir klientams. Štai keli patarimai Jums, kurie padės sustiprinti įmonės įvaizdį naudojant biuro baldus.

Demonstruokite, kokia esate įmonė ir kokia įmone norite tapti

Tai, kad daug darbuotojų, šiais laikais, yra įpratę dirbti nuotoliniu arba hibridiniu būdu - nereiškia, kad standartinis darbas biure jau išnyko. Įmonėms vis dar yra ir bus būtina vieta klientų priėmimui bei aptarnavimui, darbuotojų komandos formavimui bei stiprinimui, bendravimui su kolegomis ir kitai socialiniai veiklai. Investavimas į biuro interjero dizainą - tai investicija ir į verslą, ir į darbuotojus.

Siekiant geriausio įmanomo rezultato, reikia stengtis, kad darbo erdvės interjeras atspindėtų verslo struktūros asmenybę. Taigi, prieš darant bet kokius pakeitimus, vertėtų sau atsakyti į kelis pagrindinius klausimus: Kokia įmonė mes esame ir kokia norėtumėm tapti? Kokius signalus bei ženklus norime demonstruoti, kokią žinutę norime siųsti biuro svečiams bei darbuotojams?

Två personer står vi whiteboards som hänger på väggen

Leiskite dekorui derėti su įmonės veikla

Esate informacinių technologijų įmonė ar startuolis? Teikiate apsaugos, prekybos ar gamybos paslaugas? Paklauskite savęs, kas Jūsų įmonę daro unikalia bei išsiskiriančia iš kitų. Supraskite, kokios spalvos ar interjero sprendimai gali atspindėti Jūsų įmonės unikalumą. Sukurkite savo stilių ir laikykitės jo.

Keli patarimai: ar dažnai, savo veikloje, priimate nestandartinius sprendimus? Jei taip - elkitės identiškai ir kurdami darbo erdvės interjerą. Rinkitės unikalias spalvas sienos bei grindims, išskirtinių formu baldus, o sienas dekoruokite rašymo ir skelbimų lentomis, kuriose eksponuokite vykdomus arba jau įvykdytus projektus. Jei siekiate, kad Jūsų darbo aplinka būtų solidi - vertėtų rinktis subtilias ir ramias spalvas. Kilimai, užuolaidos bei medžiaginiais audiniais aptraukti baldai kuria erdvės jaukumą. Galbūt Jūs norite, kad interjere atsispindėtų aplinkosaugos idėjos? Jei taip, naudokite aplinkai draugiškas medžiagas, gyvus augalus bei tvarius baldus - galbūt net prieš tai naudotus kitoje darbo vietoje.

Apžiūrėkite valgomojo baldų asortimentą.
Modulinių baldų serija VARIETY.

Sukurkite vientisą ir patrauklų stilių

Galbūt Jūsų įmonė yra sukūrusi prekės ženklo gidą, kuriame detaliai aprašyta, kaip tiksliai turi būti naudojamos įmonės logotipo spalvos, pavyzdžiui elektroninėje erdvėje? Jei taip, tai yra idealus atspirties taškas kuriant biuro interjero spalvų paletę. Naudojanat tą pačią spalvų paletę bei dizaino kalbą - sukursite lengvai identifikuojamą aplinką. Nieko išskirtinio papildomai nebereikia: vientiso stiliaus baldai ir apmušalai, komfortą užtikrinantis apšvietimas bei gyvi augalai, sukurs jaukią darbo erdvę į kurią norėsis sugrįžti.

Šeši patarimai kuriant jaukų priimamąjį

Stiprus ir didžiuotis leidžiantis identitetas

Sukurti darbo erdvę, kuri generuotų įsimintiną įspūdį klientams yra svarbu ir gerai, bet, svarbiausia yra sukurti aplinką, kurioje visi jaustųsi patogiai. Žmonės yra veikiami aplinkos, kurioje yra, todėl interjero sprendimai turi esminę reikšmę. Būtent šie sprendimai leidžia sukurti tinkamą darbo aplinką, kurioje darbuotojai ne tik gerai jausis, tačiau ir dirbs produktyviai. Darbo erdvės sinergija su prekės ženklu stiprina didžiavimąsi savo veikla bei savo komanda, kurios dalimi ir yra darbuotojas.
 
Verta turėti omenyje ir tai, kad tinkama biuro aplinka atlieka magneto funkciją pritraukiant talentus. Investavimas į biuro interjerą bei darbuotojus - negali sustoti, tai investicija, kuri garantuotai atsipirks. Visada.

Kaip sukurti patrauklų biurą

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.