Hibridinio darbo politika

Hibridinio darbo politika

Hibridinio darbo politikos šablonas – darbo biure ir nuotolinio darbo derinio aprašymas. Iš esmės, tai standartinė darbo biure politika – ji niekur nedingo ir jos ignoruoti negalima.

Naudojant šį šabloną, galėsite sukurti geresnes darbo sąlygas ir nustatyti taisykles, kurios leis šias sąlygas pritaikyti individualiems poreikiams. Užpildykite formą arba pasinauokite gidu.

Pristatymas

Hibridinio darbo šablonas yra gidas, kuris suformuluoja pagrindines hibridinio darbo biure bei per atstumą taisykles. Apibrėžkite, kokie standartai ir reikalavimai turi būti taikomi nuotoliniam darbui, darbo vietoms ir darbui biure.

Hibridinio darbo politikos paskirtis ir tikslas

Aiškiai apibrėžkite hibridinio darbo paskirtį bei tiklsus. Turi būti maksimaliai aišku, kam tiksliai ši politika taikoma. Sukurkite struktūrą, kuri tiklsiai nustatytų darbo valandas, darbo dienų biure kiekį, rekomendacijas bei reikalavimus susitikimams/posėdžiams ir tt.
 

Darbo fonas

Tikslus aprašymas to, kas yra hibridinio darbo politikos pagrindas. Pasikeitę darbo metodai pandemijos metu, pageidaujamas darbo lankstumas ir balansas tarp darbo biure ir nuotoliniu būdu.
 

Hibridinio darbo gairės bei rekomendacijos

Šiame punkte verta identifikuoti atnaujintus darbo valandų aprašymus, kurie palengvins darbuotojų komunikaciją tarpusavyje. Rekomenduotina naudoti tam tikrą sistemą ar platformą, kurioje būtų galima žymėti darbo nuotoliniu būdu datas, hibridiniu posėdžių ar susirinkimų laikus ir pan.
 

Rekomendacijos ir gairės saugiai darbo aplinkai

Aprašymas to, kokiais būdais bus palaikoma darbuotojų motyvacija bei gerbūvis, kaip bus kuriama bei užtikrinama saugi darbo aplinka.
 

Aprašymas

Aprašykite, kokiu tikslu buvo suformuluota hibridinio darbo politika ir kokią naudą jį gali duoti/duos darbuotojams bei verslo struktūrai. Taip pat aprašykite, kaip tinkamai laikytis šios politikos, ją vertinti bei pritaikyti savo individualiems poreikiams.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.