• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

„AJ produktai“ dizaineriai padaro produktus dar geresnius!

AJ dizaineriai
Straipsnis

Baltame kabinete „AJ Produktai“ būstinėje Halmstade yra dizaino skyrius. Čia formą įgauna nauji baldai ir priedai su išmaniosiomis funkcijomis.
– Glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų fabrikais ir kuriame produktus kartu su jais, – pasakoja Cecilia Stööp, AJ dizainerė.

Dizaino skyrius veikia jau beveik vienerius metus ir jame be Cecilijos dirba dizainerė Elin Basander André ir dizaino vadovas Enock Johansson. Jų užduotis yra tobulinti esamą asortimentą ir kurti naujus produktus bei funkcijas. 
– Didžiausią dėmesį skiriame biuro baldams – rašomiesiems stalams, lentynoms ir spintoms, bet dirbame, pavyzdžiui, ir su konferenciniais stalais, laukiamojo baldais ir staliukais žurnalams, – pasakoja Elin.

Kita didelė produktų grupė, su kurios atnaujinimu šiuo metu dirba „AJ“ dizaineriai – tai spintelės ir baldai, skirti persirengimo kambariams. 
– Pirmiausia žiūrime į tas produktų grupes, kur esame stiprūs ir galime būti dar geresni. Projektuodami gaminius visada galvojame apie mūsų klientus, – teigia Enock Johansson.

Baldai įgauna naujas funkcijas

Kuriant produktus dizaino skyrius glaudžiai dirba su kitais bendrovės skyriais, kad sukonstruotų kuo geresnius ir funkcionalesnius gaminius.

Vienas iš pavyzdžių – biuro baldai „Flexus“, kuriems buvo sukurta serija su specialiai suprojektuotomis dalimis laikyti daiktus, įskaitant stalčių spintelę, žurnalų lentyną ir blankų skyrelius, kurie telpa į stalčius ir spintas ir suteikia baldams papildomo funkcionalumo.

Derančios spalvos

Supančio pasaulio stebėjimas taip pat yra dizainerių darbo dalis.

– Lankomės mugėse ir seminaruose, kad pasisemtume įkvėpimo ir sužinotume, kokios tendencijos ir spalvos ateina į madą. Pavasarį visas skyrius lankėsi Milano Baldų mugėje, – pasakoja Elin.

Dizaino skyrius daug dirba su spalva – iš čia ir atsirado balta kontora.

– Nenorime turėti per daug trikdžių, aplinkui turi būti švaru, kad visą dėmesį galėtume skirti mūsų projektams, – sako Elin.

Ant sienų pakabintų skelbimo lentų kabo projektų vaizdai, sąrašai, grafikai ir medžiagų pavyzdžiai. Viename iš šiuo metu vykstančių projektų dirbame su spalvomis ir medžiagomis tam, kad AJ produktai sudarytų visumą.

– Norime, kad žmonės galėtų po kurio laiko įsigyti daugiau produktų ir kad būtų jaučiamas vientisumas, – paaiškina Elin.

Pirmoji „AJ“ dizaino kolekcija

Pavasarį bus išleista pirmoji savarankiškai kurta „AJ“ dizaino serija – skandinaviško stiliaus biuro baldų kolekciją su naujomis išmaniomis funkcijomis.

– Aš, be kitų dalykų, sukūriau kūrybiniams susitikimams skirtą stalą ir spintelę, puikiai tinkančią biuro aplinkai, nes ją galima naudoti iš abiejų pusių. Kitais žodžiais tariant, spintele galite dalintis su kolega, sėdinčiu kitoje pusėje, – pasakoja Elin.

Štai mūsų dizaino skyrius:

Vardas: Elin Basander André

Amžius: 38

Veikla: „AJ Produktai“ dizainerė

Išsilavinimas/patirtis:

Pramoninis dizainas Danijos Dizaino mokykloje (Danmarks Designskole) Kopenhagoje (prieš tai – dailidės kvalifikacija). Dirbo srityse nuo gaminių vaikams projektavimo iki konsultavimo inovacijų klausimais ir vonios kambario baldų produktų kūrimo. Gavo ne vieną dizaino apdovanojimą, tarp jų – Formex Formidable (Interjero dizaino konkursas), Ung Svensk Form(Jaunųjų Švedijos dizainerių apdovanojimai) ir inovacijų prizą Framtidsbäraren („Ateities nešėjas“ - Innovation Skåne skiriamas prizas).

Geras dizainas yra:

Magiška formos ir funkcijos sąveika.

Mane įkvepia:

Filmai, muzika, knygos, naujienos, moksliniai tyrimai, medžiagos, gamybos procesai, geometrinės figūros, gamta – kitaip tariant, didžioji dalis to, kas vyksta aplink mane ir visame pasaulyje.

Mėgstamiausias baldas:

Turiu daug mėgstamiausių baldų, tad sunku išsirinkti vieną... bet vienas iš pavyzdžių būtų Eileen Gray arbatinis staliukas „Rivoli“.

Dirba AJ: 1 metus

Smagiausia mano darbo dalis:

Visi malonūs kolegos bendrovėje, darbas kartu su mūsų labai talentingais gamintojais.


Vardas: Cecilia Stööp

Amžius: 48

Veikla: „AJ Produktai“ dizainerė

Išsilavinimas/patirtis:

Pramonės dizainerio kvalifikacija Dizaino ir amatų kolegijoje Gėteborge. Anksčiau dirbo kaip laisvai samdoma dizainerė IKEA, SCA Hygiene, By Rydéns, Höganäs Keramik ir kitur, ir kūrė viską nuo baldų ir lempų iki stalo įrankių.

Geras dizainas yra:

Kai forma ir funkcija tampa vienu ir kai norisi naudoti gaminį metai iš metų.

Mane įkvepia:

Viskas – nuo paprastų dalykų iki sudėtingumo, susijusio su medžiaga ar gamybos procesu. Numatytas vartotojas taip pat gali būti įkvėpimo šaltinis.

Mėgstamiausias baldas:

Labai patinka Hans Wegner baldai – patraukli forma ir gera funkcija, kuri laikui bėgant išlieka.

Dirba AJ: Nuo 2013 vasario.

Smagiausia mano darbo dalis:

Tai, kad turime netikėtai platų asortimentą ir dėl to yra daug smagių dalykų, su kuriais galima dirbti.

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

”Siekiame, kad žmonės galėtų po kurio laiko įsigyti daugiau produktų ir kad būtų jaučiamas vientisumas.”
Elin Basander André
Elin Basander André Dizainerė, AJ Produktai