• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Aktyvus biuras – patrauklus biuras

Aktyvus biuras – patrauklus biuras
Straipsnis

Visų pirma: kas tai yra Aktyvus Biuras? Mūsų manymu, tai biuras, kuris yra įrengtas atsižvelgiant į darbuotojų poreikius. Tai darbo aplinka ir biuro baldai, kurie leidžia sėdimą darbą keisti stovimu bei aktyvuoti darbuotojų kūnus. Tokiu būdu, aktyvus biuras gerina tiek vadovų, tiek darbuotojų gerbuvį. Tai paprasta.

 

Mankštinkitės biure

 

Mūsų kūnams yra būtinas judėjimas, o judėti yra įmanoma ir darbo dienos biure metu. Yra sukurta daug baldų, kurie leidžia didinti darbo aktyvumą. Šioje produktų kategorijoje yra reguliuojamo aukščio biuro stalai ir konferenciniai stalai, balansinės kėdės, kėdės – balnai, balansinės lentos ir darbo vietos kilimėliai. Trumpiau tariant, ten yra viskas, ko reikia norint būti aktyviu darbo metu.

 

Pakeiskite sėdimą darbo padėtį į stovimą

 

Naudodamiesi reguliuojamo aukščio stalu, galite keisti darbo padėtį taip dažnai, kiek patys to norite. Tuo metu, kada dirbate sėdėdami, turite naudoti kokybišką Jūsų kūno svoriui bei ūgiui tinkančią biuro kėdę su tinkamą atramą rankoms, juosmeniui ir kojoms suteikiančiais priedais. Sėdėjimas ant balansinio kamuolio, balansinės kėdės ar kėdės -  balno, aktyvuoja  nugaros ir pilvo raumenis bei gerina laikyseną be jokių papildomų pastangų. Puiku.

 

Dirbant stovint, stiprinami raumenys ir gerinama medžiagų apykaita. Geriausia yra dirbti stovint ant amortizuojančio darbo vietos kilimelio, kuris atpalaiduoja kojas, kelius ir nugarą. Jei norite pakeisti padėtį, bet ir toliau dirbti stovėdami, galite naudoti balansinę lentą, kuri pagerins Jūsų kūno balansą bei sustiprins klubų ir kojų raumenis.

 

Aktyvesni posėdžiai ir susirinkimai

 

Reguliuojamo aukščio konferenciniai stalai leidžia rengti aktyvius posėdžius bei susirinkimus. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dirbdami stovėdami, esame aktyvesni ir bendraujame produktyviau. Be to, stovint yra žymiai lengviau išlaikyti dėmesio koncentraciją, todėl darbai atliekami ir efektyviau, ir greičiau. Posėdžiui ar susirinkimui užsitęsus, galima nuleisti stalą ir tęsti darbus sėdint.

 

Patrauklus darbdavys

 

Aktyviame biure paprasta ir lengva keisti darbo padėtį. Aktyvi darbo padėtis stiprina raumenis, gerina kraujo apytaką bei apsaugo nuo raumenų įtampos sukeliamų trauma. Apibendrinant – aktyvus biuras gerina darbuotojų savijautą ir sveikatą.

 

Geras interjero dizainas sukuria erdvę į kurią norisi sugrįžti. Funkcionali darbo erdvė atspindi įmonės tikslus bei požiūrį. Galų gale, tai gerina įmonės įvaizdį bei identifikuoja verslo struktūrą, kaip patrauklų darbadavį, o tai leidžia žymiai lengviau surasti naujų darbuotojų.

 

Susiję produktai
Pilates balansinis kamuolys Corbridge, Ø650 mm, tamsiai pilkas
Pilates balansinis kamuolys Corbridge, Ø650 mm, tamsiai pilkas
Kodas: 253241
 • Stiprina raumenis
 • Sukuria geresnę laikyseną
 • Gerina kraujo apytaką
Kampinis stalas Modulus, T-koja, el.valdymas, 1600x1200mm, pilka, juoda
Kampinis stalas Modulus, T-koja, el.valdymas, 1600x1200mm, pilka, juoda
Kodas: 1610924
 • Reguliuojamas aukštis
 • Apsauginis mechanizmas
 • Platus darbo paviršius
Up kėdė, balta
Up kėdė, balta
Kodas: 234726
 • Lavina kūną
 • Unikalus dizainas
 • Reguliuojamas aukštis