Biuro kėdės

Biuro kėdės

Kaip išsirinkti Jums tinkančią biuro kėdę?

Skaityti straipsnį

Kodėl tinkamos biuro kėdės pasirinkimas yra svarbus Jūsų produktyvumui ir patogumui?

Ar kada nors susimąstėte, kiek laiko praleidžiate sėdėdami ant biuro kėdės? Daugeliui iš mūsų tai yra vieta, kurioje praleidžiame didžiąją dienos dalį. Tinkamos biuro kėdės pasirinkimas susijęs ne tik su patogumu, bet ir su sveikata, produktyvumu bei ilgalaike gerove. Tinkamai pasirinktos biuro kėdės yra viena pagrindinių kiekvieno biuro interjero dalių.

Darbo kėdės ir jų tipai 

Biuro kėdės yra įvairių stilių, kurių kiekvienas išsiskiria skirtingais privalumais. Pavyzdžiui, kėdės su tinklelio atlošu puikiai praleidžia orą, todėl yra puikus pasirinkimas dirbantiems ilgas valandas prie darbo stalo. Odinės kėdės yra klasikinės išvaizdos ir pasižymi ilgaamžiškumu. Kėdės su aukštais atlošais idealiai tinka tiems, kuriems reikia papildomos nugaros atramos, nes patogiai apgaubia visą nugarą ir kaklą.

Pagrindinės biuro kėdės savybės

Geriausios biuro kėdės yra tos, kurias galima reguliuoti atsižvelgiant į individualias kūno formas. Rinkitės kėdes su reguliuojamu aukščiu ir porankiais, kad galėtumėte pritaikyti kėdę savo poreikiams. Juosmens atrama yra labai svarbi norint išlaikyti sveiką laikyseną ir sumažinti apatinės nugaros dalies apkrovą. Be to, kėdės su pasukimo ir pakreipimo funkcijomis leidžia daugiau judėti, todėl ilgos darbo valandos prie stalo mažiau vargina.

Tinkamos kėdės pasirinkimas Jūsų biuro erdvei

Jūsų biuro kėdė turėtų būti ne tik funkcionali, bet ir gerai derėti prie biuro estetikos. Atsižvelkite į bendrą savo erdvės išvaizdą ir pasirinkite ją papildančią kėdę. Taip pat pagalvokite apie savo biuro dydį, pavyzdžiui, norėsite, kad kėdė puikiai tilptų ir neužgožtų patalpos.

Nors įsigyti pigesnę kėdę ir taip sutaupyti pinigų gali būti viliojanti mintis, vis tik investicija į aukštos kokybės biuro kėdę ilgainiui atsiperka. Kokybiškos biuro kėdės tarnauja ilgiau ir suteikia reikiamą atramą, kad išvengtumėte sveikatos problemų, susijusių su netinkama laikysena.

AJ Produktai darbo kėdės – ieškantiems kokybės, stiliaus ir patogumo

AJ Produktai darbo kėdės rinkoje jau daugiau nei 45-erius metus. Tai – geriausias mūsų produkcijos kokybės įrodymas. Džiaugiamės sugrįžtančiais klientais, kuriems galime pasiūlyti vis inovatyvesnius baldus, padėsiančius ne tik sukurti tinkamą erdvę darbui biure, tačiau taip pat ir namuose. Siūlome itin platų bei nuolat atnaujinamą sėdimų baldų darbui pasirinkimą ir tikimės, kad kiekvienas atras tokius, kurie geriausiai atitiks jo asmeninius poreikius. Klasikinio stiliaus kėdė, darbo kėdė vadovui, kėdės, tinkamos mėgstantiems ilgas valandas leisti kompiuterinių žaidimų pasaulyje, ir daugybę kitų kėdžių laukia Jūsų mūsų asortimente.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Balansiniai kamuoliaiBalansinės kėdėsDarbo kilimai