Biuro kėdės

Biuro kėdės

Kas svarbiausia renkantis Jums tinkančią biuro kėdę?

Skaityti straipsnį

Biuro kėdės

Kūno poreikius tenkinanti biuro kėdė – galimybė ilgas darbo valandas išsėdėti tinkamoje pozicijoje. Tai leis ne tik išvengti varginančių nugaros skausmų, tačiau taip pat ir regėjimo sutrikimų, nes šviesos srautas bus tinkamas. Mažos smulkmenos – garantuoja našius darbus, o viskas prasideda nuo biuro kėdes.

AJ darbo kėdės

AJ darbo kėdės rinkoje jau daugiau nei 45-erius metus. Tai – geriausias mūsų produkcijos kokybės įrodymas. Klientai grįžta ir mes galime jiems pasiūlyti vis inovatyvesnius baldus, kurie padės ne tik sukurti tinkamą erdvę darbui biure, tačiau taip pat ir namuose. Siūlydami labai platų sėdimo baldo darbui pasiūlą, tikimės, kad kiekvienas ras tokias, kurios geriausiai atitinka jo asmeninius poreikius, o jie neatsiejami nuo konkretaus darbo: klasikinio stiliaus kėdė, darbo kėdė vadovui, kėdės, kurios tinkamos mėgstantiems ilgas valandas leisti kompiuterinių žaidimų pasaulyje ir t.t. Darbo kėdės yra ne smulkmena, tačiau vienas svarbiausių ergonomiškumo garantų, kuris padės kur kas produktyviau praleisti valandas prie darbo stalo.

Ofiso kėdės pasirinkimas

Ofiso kėdės yra labai įvairios. Susipažinkite su asortimentu, kurį aktyviai pildome ir taip tikimės, jog kiekvienas mūsų klientas ras tai, ko ieško. Žemiau pateikiame gaires, kurios, tikimės, kad pagreitins Jums paieškas.

Biuro kėdžių tipai

Kompiuterinės kėdės detaliau klasifikuojamos į kelis tipus. · Medžiaginės biuro kėdės. Tai yra vienos dažniausiai pasirenkamų, kurių karkasas yra pagamintas iš plastiko, tačiau sėdimoji dalis iš baldinio audinio. Šios biuro kėdės – itin patvarios, daugeliui patinka, nes labai lengvai valomos. · Kiek brangiau kainuojančios odinės darbo kėdės yra laikomos stiliaus klasika. Visgi, kur kas lepesnės, tad norint, kad metų eigoje jos išlaikytų kokybę – svarbu reguliariai prižiūrėti. Tiesa, odinės darbo kėdės – tobulas pasirinkimas kiekvienam vadovui, kuris žino savo vertę. · Galiausiai, pigiausios, tačiau tikrai ne prasčiausios – plastikinės kėdės. Svarbus privalumas, kad jos yra labai lengvos, tad paprasta ir patogu transportuoti iš vienos vietos į kitą.

Biuro kėdės aukštis

Patogus, ilgas valandas trunkantis darbas, kuris nesukels Jūsų kūnui jokių skausmų, neatsiejamas nuo tinkamo biuro kėdės aukščio. Visada labiau apsimoka rinktis tokias kėdes, kurios turi reguliuojamo aukščio funkciją. Ją turi daugelis biuro kėdžių – tai nėra neįprastas papildomas baldo priedas. Svarbiausia renkantis kėdę yra įvertinti – koks yra maksimalus jos aukštis. Žinoma, kuo žmogus yra aukštesnis – tuo aukštesnė kėdė jam reikalinga, kad būtų galima sėdėjimo metu tiesioje pozicijoje išlaikyti stuburą bei kojas. Taip pat prioritetas turėtų būti tokios kėdės, kurios turi kuo daugiau skirtingų aukščio reguliavimo pozicijų. Tais leis vieną baldą pritaikyti ne vienam žmogui, tačiau visai komandai. Kėdės stilius: norint susikurti tobulą darbo erdvę, žinoma, visi joje esantys baldai turi būti stilistiškai derantys. AJ biuro kėdės yra labai įvairaus stiliaus, tad esame tikri, kad nesunkiai rasite modelį, kuris ne tik geriausiai dera tam tikroje darbo aplinkoje, tačiau taip pat ir atitinka Jūsų asmeninį stiliaus suvokimą. Nuo klasikinių, kurios dažniausiai būna tamsių spalvų, iki ryškių, kurios siejamos su moderniais biurais. Kėdės sėdynė: renkantis kėdes biurui taip pat reikia atsižvelgti ir į tai – kokia yra baldo sėdynė. Ji gali būti minkšta, kieta arba vidutinė – tai yra pusiau minkšta. Kietumą lemia kėdės užpildas, kuris gali būti tiek poroloninis, tiek spyruoklinis. Kiekvienas asmuo geriausiai žino savo organizmo poreikius ir koks baldas jam labiausiai tinka. Pavyzdžiui, kai kuriems labiau patinka sėdėti ant kietesnės, kadangi tai neleidžia kūnui atsipalaiduoti, tarsi išlaikoma darbinė pozicija. Kėdės atlošas: dar vienas vertinimo aspektas yra kėdės atlošas. Jo tikslas yra palaikyti nugarą tinkamoje pozicijoje. Kai kurie žmonės dirbdami prie kompiuterio nesėdi atsirėmę, tačiau pasilenkia į priekį. Tačiau net ir didžiąją dalį darbų atliekant pasilenkus – atlošas vis tiek svarbus, kadangi jis tampa nugaros poilsio „zona“. Juk jo esmė yra sumažinti stuburo įtampą. Svarbu rinktis tokias biuro kėdės, kurių atlošai atitinka ergonominę žmogaus nugaros struktūrą. Ne tik pagal plotį, tačiau taip pat ir pagal aukščio poziciją. Daugelis šiuolaikinių darbo kėdžių turi S formos atlošą, kuris tobulai atvaizduoja nugaros „išlenkimus“, prisitaiko prie jų. AJ biuro kėdės darbui tikrai patenkins kiekvieno poreikius. Susipažinkite ir išrinkite baldą, kuris taps neatsiejama produktyvaus darbo dalis. Esate to verti.

Atkreipkite dėmesį į šias produktų kategorijas

Balansiniai kamuoliaiBalansinės kėdėsDarbo kilimai