Aktyvaus sėdėjimo kėdės

Biuro interjero dizainas

Aktyvus biuras: darbas ten, kur Jūsų mintys, o ne darbo stalas

Skaityti daugiau

Aktyvaus sėdėjimo kėdės – gerai darbuotojų savijautai bei produktyvumui užtikrinti

Dauguma šiuolaikinių darbuotojų didžiąją darbo dienos dalį praleidžia dirbdami sėdėdami prie kompiuterių. Tai reiškia, kad didžiąją dalį laiko žmogus pasyviai sėdi, kas yra ypatingai žalinga kūnui. Tyrimais įrodyta, kad ilgas sėdėjimas daro neigiamą įtaką sveikatai ir produktyvumui. Būtent dėl šios priežasties, darbdaviai ir darbuotojai turėtų investuoti į tradicinių sėdėjimo baldų alternatyvas. Pristatome keletą tradicinių darbo kėdžių alternatyvų, kurias galite įsigyti AJ Produktai internetinėje parduotuvėje.

Funkcionali balansinė biuro kėdė – modernus sėdimasis baldas

AJ Produktai savo klientams siūlo įsigyti šiuolaikišką balansinę kėdę su integruotu balansiniu kamuoliu. Ši biuro kėdė padeda pagerinti kūno laikyseną bei stiprina nugaros raumenis. Naudojant balansinę kėdę, atpalaiduojami pečiai, gerinama kraujo apytaka, mažinama įtampa kūne ir t. t. Balansinės kėdės konstrukciją sudaro tvirtu vilnos audiniu aptrauktas balansinis kamuolys ir keturios medienos masyvo kojos. Ši ergonomiška kėdė komplekte turi pompą, kuri leidžia reguliuoti balansinio kamuolio kietumą. Be to, siūlome įsigyti balansinį kamuolį su integruota, stabilumą didinančia metaline plokštele. Šis balansinis kamuolys yra aptrauktas dirbtine oda ir gali būti trijų skirtingų spalvų: juodos, pilkos bei žalios.

Ergonomiška kėdė – Jūsų komfortiškam darbui

AJ Produktai ergonomiškos kėdės puikiai tinka daugumoje aplinkų: biuruose, mokyklose, sveikatos įstaigose ir pan. Pavyzdžiui, ergonomiška kėdė Back App stiprina sėdinčiojo juosmens raumenis. Tyrimų metu nustatyta, kad, sėdint ant šios darbo kėdės, atliekami identiški pratimai, kaip važiuojant dviračiu ar jojant arkliu. Kitas ergonomiško sėdėjimo produktas – balansinė kėdė Bristol.  Ši darbo kėdė turi pripučiamą sėdynę ir chromuotą reguliuojamo aukščio rėmą. Ši kėdė užtikrina taisyklingą sėdėjimą bei gali sumažinti nugaros skausmus. Dar vienas unikalus baldas – Exeter darbo kėdė su aktyvia, trimis kryptimis reguliuojama sėdyne, kuri mažina įtampą kūne bei didina sėdėjimo efektyvumą.

Be ergonominių kėdžių, kėdžių-balnų ir balansinių kėdžių, taip pat siūlome įsigyti ergonomiškus priedus, tokius kaip balansinės pagalvėlės kėdėms. Šios pagalvėlės leidžia sukurti ergonomišką sėdėjimo poziciją sėdint ant tradicinės biuro kėdės.

Dar daugiau funkcionalių, praktiškų, ergonomiškų ir stilingų sėdimųjų baldų atrasite apsilankę AJ Produktai internetinėje parduotuvėje www.ajproduktai.lt.