Aktyvaus sėdėjimo kėdės

Aktyvaus sėdėjimo kėdės

Dauguma šiuolaikinių darbuotojų, didžiąją darbo dienos dalį praleidžia dirbdami sėdėdami prie kompiuterių. Tai reiškia, kad didžiąją dalį laiko, žmogus pasyviai sėdi, kas yra ypatingai žalinga kūnui. Tyrimais įrodyta, kad ilgas sėdėjimas daro neigiamą įtaką sveikatai ir produktyvumui. Būtent dėl šios priežasties, darbdaviai ir darbtuotojai turėtų invesuoti į tradicinių sėdėjimo baldų alternatyvas. AJ Produktai asortimente rasite didelį aktyvaus biuro produktų ir priedų pasirinkimą. Aktyvaus sėdėjimo sprendimai provokuoją kūną mankštintis darbo metu. Žemiau esančiame tekste plačiau aprašome AJ Produktai aktyvaus sėdėjimo sprendimus.

Balansinė kėdė

Siūlome įsigyti šiuolaikišką balansinę kėdę su integruotu balansiniu kamuoliu. Ši kėdė padeda pagerinti kūno laikyseną bei stiprina nugaros raumenis. Naudojant balansinę kėdę, atpalaiduojami pečiai, gerinama kraujo apytaka, mažinama įtampa kūne ir t.t. Balansinės kėdės konstrukciją sudaro tvirtu vilnos audiniu aptrauktas balansinis kamuolys ir keturios medienos masyvo kojos. Šios kėdės komplekte yra pompa, kuri leidžia reguliuoti balansinio kamuolio kietumą. Be to, mes siūlome įsigyti balansinį kamuolį su integruota – stabilumą didinančia metaline plokštele. Šis balansinis kamuolys yra aptrauktas dirbtine oda ir gali būti trijų skirtingų spalvų: juodos, pilkos bei žalios. Pasirinkite tokią spalvą, kuri labiausiai tinka Jūsų interjerui.

Ergonomiškos kėdės

AJ Produktai parduodamos ergonomiškos kėdės puikiai tinka daugumoje aplinkų: biuruose, mokyklose, sveikatos įstaigose ir pan. Pavyzdžiui: dizaino konkursuose apdovanota kėdė Back App – stiprina sėdinčiojo juosmens raumenis. Tyrimų metu nustatyta, kad sėdint ant šios kėdės, atliekami identiški pratimai, kaip važiuojant dviračiu ar jojant arkliu. Kitas ergonomiško sėdėjimo produktas – balansinė kėdė Bristol. Ji aprūpinta pripučiama sėdyne ir chromuotu reguliuojamo aukščio rėmu. Ši kėdė provokuoja taisyklingam sėdėjimui bei gali sumažinti nugaros skausmus. Dar vienas unikalus produktas – Exeter darbo kėdė su aktyvia sėdyne. Ji aprūpinta trimis kryptimis reguliuojama sėdyne, kuri mažina įtampa kūne bei didina sėdėjimo efektyvumą. Norėdami sužinoti daugiau apie Jus dominantį produktą – paspauskite ant jo nuotraukos. Be ergonominių kėdžių, kėdžių – balnų ir balansinių kėdžių, mes siūlome įsigyti ergonomiškus priedus, tokius, reguliuojamo aukščio stalai ar kaip balansinės pagalvėlės kėdėms. Šios pagalvėlės leidžia sukurti ergonomišką sėdėjimo poziciją sėdint ant tradicinės biuro kėdės. Norite gauti papildomos informacijos apie mūsų siūlomus produktus? Susisiekite su pardavimų skyriumi.