• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Efektyvus biuro erdvės planavimas - kas tai?

Efektyvus biuro erdvės planavimas - kas tai?
Straipsnis

Tinkamai suplanuotame ir patogiai įrengtame biure dirbti daug maloniau. Pasirinkę baldus, kuriuos galima pritaikyti pagal savo poreikius, sutaupysite vietos ir neapkrausite biuro. Maksimaliai išnaudokite esamą plotą pasirinkdami efektyvius biuro erdvės planavimo sprendimus!

Pasirinkite tinkamus daiktų saugojimo sprendimus

 

Didžiulės, masyvios durys, atsidarančios stumiant jas į priekį, užima labai daug vietos. Spintelės ir lentynos su stumdomomis durelėmis arba spintelės su susilankstančiomis durelėmis užima mažiausiai vietos ir suteikia galimybę neuždaryti durelių, kai to reikia. Tokios spintelės itin tinka biurams, kuriuose laikoma daug dokumentų ir aplankų. Derinkite skirtingus daiktų saugojimui skirtus baldus arba naudokite tiek atviras, tiek uždaras lentynas.

Išnaudokite sienas

 

Įrengdami biurą, nepamirškite pakabinamų spintelių ir lentynų. Tokie baldai neužima vertingo grindų ploto, todėl itin tinka mažoms patalpoms. Svarbiems dokumentams, kurie turi būti lengvai pasiekiami, pakabinkite lentynas ir spinteles. Be to, kodėl gi neįmontavus kabliukų įvairioms biuro smulkmenoms pasikabinti? Erdvė virš įėjimų ir durų dažnai pamirštama, galbūt ten yra vietos dar vienai ar net kelioms lentynoms?

Dokumentų stalčiukai ir stalčių spintelės užtikrina tvarką

 

Ant biuro stalo dažnai prisikaupia įvairių dokumentų, rašiklių ir kitų smulkmenų. Papuošę savo darbo stalą dokumentų stalčiukais, dėklais rašikliams ir kitais priedais, greitai ir lengvai susikursite patogią ir malonią darbo vietą. Ant stalo laikykite tik dažnai naudojamus daiktus, o likusius susidėkite į patogų stalčių arba stalčių spintelę. Stalčių spintelę su ratukais lengva stumdyti arba pastumti po stalu, kai jos nebereikia. Nepamirškite pasinaudoti CPU laikikliu, kad jūsų kompiuteris neužimtų vietos ant stalo arba nesimaišytų ant grindų.

Plėskite lentynas į viršų

 

Lentynos, kurias galima plėsti į viršų, yra geriausias vietą taupantis sprendimas biurui. Atsižvelgiant į lubų aukštį, siaurose erdvėse galite sutaupyti grindų ploto, plėsdami lentynas į viršų. Maksimaliai išnaudokite turimą erdvę montuodami lentynas nuo grindų iki lubų, o aukščiausiai sudėkite rečiausiai naudojamus daiktus.

Susitikimai stovint

 

Reikia patogios aplinkos susitikimams, tačiau didžiulis ir masyvus konferencinis stalas nėra būtinas? Išbandykite aktyvius susitikimus stovint! Pastatykite baro stalus, kad būtų patogiau su kolegomis gerti kavą ir aptarti naujausius darbo projektus. Nebereikės atskiros patalpos konferencijoms, o baldus galėsite lengvai sulankstyti ir sandėliuoti, kai jų nebereikia. Susitikimo metu priimtus sprendimus ir kilusias idėjas paprasta žymėti ant rašymo ar skelbimų lentos, tvirtinamos prie sienos. 

Susiję produktai
Mobili spintelė su 4 stalčiais, 550x420x600 mm, bukas
Mobili spintelė su 4 stalčiais, 550x420x600 mm, bukas
Kodas: 145581
 • Skyrius rašikliams
 • Centrinis užraktas
 • Su ratukais
Spinta užtraukiamomis durimis Studio, 1950x1000x420mm, pilka, juoda
Spinta užtraukiamomis durimis Studio, 1950x1000x420mm, pilka, juoda
Kodas: 104569
 • Reguliuojamos kojelės iš vidaus
 • Pilnai suvirintas metalinis rėmas
 • Į šoną užtraukiamos durys
Baro stalas Siri, kvadratinis, 700x700 mm, buko masyvas/aliuminio lakuota
Baro stalas Siri, kvadratinis, 700x700 mm, buko masyvas/aliuminio lakuota
Kodas: 120648
 • Buko masyvo stalviršis
 • Naudojamas su kėdėmis arba be
 • Apvalus pagrindas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: