• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Kaip dekoruoti konferencijų salę?

Kaip dekoruoti konferencijų salę?
Straipsnis

Gera konferencijų salė turi būti meniška ir funkcionali vieta, kur galėtų dirbti ir kurią mėgtų skirtingos asmenybės.
„Svarbu sukurti ramų, harmoningą pagrindą. Reiktų nepamiršti, kad salėje esantys žmonės papildomai įneša daug spalvų“, – sako interjero konsultantė Camilla Hassbjer, kurios specializacija – verslo ir viešosios aplinkos kūrimas.


Pirmas žingsnis dekoruojant konferencijų salę – išanalizuoti esamus poreikius. Kam salė bus naudojama? Kiek sėdimų vietų reikia? Kokios technologijos bus naudojamos? Kokie baldai labiausiai tenkintų jūsų poreikius?

„Kartais pakanka stacionaraus posėdžių stalo, bet dauguma žmonių nori perstatyti baldus U forma arba dirbti mažomis grupelėmis. Todėl geriau rinktis lankstų sprendimą – mažus stalus, kuriuos galima sujungti į vieną didelį“, – pažymi Camilla Hassbjer.

Tekstilės dirbiniai užtikrina geresnę garsinę aplinką

Svarbu apgalvoti sąlygas konferencijų salėje, ypač atkreipti dėmesį į apšvietimą ir akustiką.
„Labai svarbu atsižvelgti į patalpos akustiką ir apsvarstyti skirtingų tekstilės dirbinių, pvz., kilimų ir užuolaidų, panaudojimo galimybes bei išbandyti keletą skirtingų būdų garsui sumažinti. Renkantis baldus reiktų atsižvelgti į tai, kokia medžiaga aptrauktos kėdės“, – pataria Camilla.

Kalbant apie apšvietimą, konferencijų salėje, be jokios abejonės, turi būti įdiegtas funkcionalus apšvietimo sprendimas. 
– Man patinka netiesioginis apšvietimas, nes tokiu būdu salėje sukuriama tam tikra „aura“. Patalpa tampa šiltesnė, ne tokia tuščia ir griežta. Taip pat patogu turėti galimybę pritemdyti šviesą ir pritaikyti ją pagal savo poreikius.

Apie technologijas turi būti pagalvota nuo pat pirmos dienos

Konferencijų salėje technologijos užima pagrindinę vietą, todėl jos turi būti planuojamos nuo pat pradžių. Tada išvengsite kabelių raizgalynės ant grindų, už kurios anksčiau ar vėliau kas nors užklius.
„Būdama interjero dizainere, noriu, kad laidai būtų kuo mažiau matomi. Todėl stale ar po stalviršiu turėtų būti įmontuota dėžutė kabeliams“, – sako Camilla. 
– Daugelyje konferencijų salių yra projektoriai su prijungtu ekranu arba projektavimo paviršiumi, bet jums taip pat reikia kažko, ant ko galėtumėte rašyti ar žymėti, pvz., rašomosios magnetinės lentos ar baltosios lentos.

Kaip parinkti spalvas?

– Pradėkite nuo charakteringų salės savybių. Ar jau sudėtos grindys? Iš kokios medžiagos jos pagamintos? Kokios spalvos sienos? Siekiant sukurti harmoningą vaizdą būtina suderinti medžiagas ir spalvas. Mano nuomone, svarbu rinktis ramius atspalvius. Reikia nepamiršti, kad patys žmonės kambariui suteikia daug papildomų spalvų.

Susiję produktai
Rašymo lenta, balta, 450x600mm, magnetinė
Rašymo lenta, balta, 450x600mm, magnetinė
Kodas: 14201
  • Aukštos kokybės emaliuotas stiklas
  • Magnetinis paviršius
  • Patvaru

Šis straipsnis yra iš kategorijos:

„Svarbu sukurti ramų, harmoningą pagrindą. Reiktų nepamiršti, kad salėje esantys žmonės papildomai įneša daug spalvų“
Camilla Hassbjer
Camilla Hassbjer Verslo ir viešosios aplinkos interjero konsultantė