• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

LED apšvietimas – protingas sprendimas!

LED apšvietimas – protingas sprendimas!
Straipsnis

LED apšvietimas – protingas sprendimas! Pasirinkę tinkamą apšvietimą, taupysite ne tik elektros energiją, bet ir savo pinigus.

Šiais laikais ketvirtadalis viso pasaulio elektros energijos suvartojama apšvietimui. Jūsų priimami protingi sprendimai gali tai pakeisti! LED apšvietimas – tai geriausias sprendimas renkantis apšvietimą, nes LED lempučių naudojimo laikas yra žymiai ilgesnis, jos ekologiškesnės bei suvartoja mažiau elektros energijos. Šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius LED apšvietimo privalumus, nes pasirinkę LED lemputes taupysite ne tik elektros energiją, bet ir savo pinigus!


LED (šviesos diodas) išstumia iš rinkos ne tik įprastas, bet ir elektros energiją taupančias lemputes. LED buvo išrastas dar trečiajame dvidešimto amžiaus dešimtmetyje, tačiau jį naudoti plačiau pradėjo tik praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio pabaigoje. Šiais laikais be LED neapseina dauguma prietaisų, pradedant mobiliaisiais telefonais, kompiuterių ir televizorių ekranais ir baigiant automobilių žibintais. LED laikomas svarbiausia naujove apšvietimo srityje nuo elektros atradimo.

Kodėl verta rinktis LED?


Lyginant su įprastomis elektros lemputėmis, LED lemputės išskiria daugiau šviesos suvartodamos vieną vatą elektros, o vienas iš pagrindinių LED lempučių privalumų yra ilgas naudojimo laikas. LED lemputė šviečia maždaug 40 000–50 000 valandų, taigi, įjungta 8 valandas per dieną ji švies daugiau nei 13 metų. Tuo tarpu tradicinės lemputės šviečia tik apie 1 000 valandų, o elektros energiją taupančios lemputės – 15 000 valandų. Palyginę šiuos skaičius suprasite, kad LED apšvietimui nėra lygių.

Be to, LED lemputės yra labai ekonomiškos. Pasirinkus LED lemputes, elektros energijos suvartojimas sumažės 80 %, lyginant su įprastomis tradicinėmis elektros lemputėmis. LED lemputės ne tik padės jums sumažinti sąskaitas už elektrą, bet ir ilgainiui sutaupyti pinigų, nes lempučių nereikės taip dažnai keisti.

Ekologiškesnis sprendimas


LED apšvietimas – tai ne tik tvarus, prieinamas ir ekonomiškas, bet dar ir ekologiškas sprendimas, nes LED lempučių sudėtyje nėra aplinkai pavojingų toksinų ir cheminių medžiagų. Šiais laikas suvartojamas per didelis elektros energijos kiekis lemia didelį išmetamo anglies dioksido kiekį. Anglies dioksidas – tai šiltnamio efektą sukeliančios dujos, kurios kaupiasi atmosferoje ir sukelia globalinį klimato atšilimą. LED lemputės visais atžvilgiais yra ekologiškesnės už tradicines kaitinamąsias lemputes. LED lempučių sudėtyje nėra pavojingų medžiagų, tokių kaip švinas, gyvsidabris ir halogeno dujos, šios lemputės taip pat neskleidžia ultravioletinės spinduliuotės. Kadangi šių lempučių naudojimo laikas ilgesnis nei įprastų,  naudojant jas reikia tvarkyti mažiau apšvietimo produktų atliekų.

Patikima ir saugu


Esant itin nepalankioms gamtos sąlygoms, LED lemputės yra puikus pasirinkimas. Šių lempučių elementai yra tvirti ir jos yra atsparesnės smūgiams bei vibracijai nei kaitinamosios ir fluorescentinės lemputės. Kadangi LED lemputės yra atsparios karščiui, jas galima montuoti spintelėse, spintose, po stalu ir šalia tekstilės gaminių. LED lemputės, skirtingai nei tradicinės lemputės, negeneruoja šilumos, todėl prie jų prisilietus nėra rizikos nudegti, taip pat sumažėja gaisro pavojus.


Priimdami protingus ir sąmoningus sprendimus renkantis apšvietimą, padėsite išsaugoti gamtą, sutaupysite elektros energiją ir pinigus. LED lemputės naudingos jums, jūsų piniginei ir aplinkai!

Susiję produktai
Stalinė LED lempa Lotus, pilka
Stalinė LED lempa Lotus, pilka
Kodas: 91202
  • Plonų linijų ir stilinga
  • Tiksliai nukreipiama šviesa
  • 30/120/260 lm
Stalinė lempa Apollo, LED, balta
Stalinė lempa Apollo, LED, balta
Kodas: 91206
  • USB lizdas
  • Energiją taupantis LED apšvietimas
  • Dimeris ir lietimui jautrus valdymas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: