• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Pasirinkite tinkamus baldus ir sukurkite reikiamą - produktyvią biuro erdvę

Modulinis ofisas
Straipsnis

Moduliniai biurai – nedidelės, vieno arba dviejų darbuotojų darbo erdvės. Tokio tipo ofisai pasižymi privatumu, jaukumu bei tylia aplinka – faktoriais, kurie leidžia darbuotojui išlaikyti maksimalią koncetraciją. Biuro interjeras daro milžinišką įtaką atliekamo darbo kokybei bei produktyvumui. Darbo stalo padėties pakeitimas ar asmeninių daiktų išdėstymas yra itin svarbūs veiksniai. Pateikiame Jums kelis patarimus, kurie leis paversti Jūsų modulinį biurą produktyvia ir jaukia darbo erdve.


Pasirinkite vietą taupančius ir kompaktiškus baldus, kurie neapkraus darbo erdvės. Rinkitės nedideles spinteles arba spinteles su stumdomomis durimis, vertikalius daiktų saugojimo modulius bei išnaudokite sienos erdvę sumontuodami pakabinamas daiktų saugojimo spinteles. Siekdami neapkrauti erdvės ir sutaupyti vietos, galite rinktis po darbo stalu telpančias mobilias stalčių spinteles bei pertvaras su daiktų saugojimo priedais.


Stalą statykite prie lango arba taip, kad darbuotojas sėdėtų veidu į duris. Vaizdas pro langą leis darbuotojui išlaikyti tiesioginį ryšį su gamta. Be to, toks darbo vietos išdėstymas mažina monotonijos įtaką, o natūrali dienos šviesa gerina savijautą. Kaip alternatyva, stalas gali būti pastatytas taip, kad darbuotojas sėdėtų veidu į duris. Tokiu būdu gerinamas bendravimas tarp darbuotojo bei užėjusio asmens.


Sukurkite privačias biuro erdves naudodami stalo arba pastatomas pertvaras. Pertvaros suteikia papildomą privatumą, slopina aplinkos triukšmą bei kuria jaukesnę darbo aplinką. Be to, minkšto paviršiaus pertvaros gali būti naudojamos, kaip skelbimų lentos.


Įrenkite jaukias posėdžių ir polsio zonas, kuriose darbuotojai galėtų atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo rutinos. Atsipalaidavimas ženkliai gerina kūrybiškumą bei naujų idėjų generavimo procesus. Investuokite į poilsio zoną įsigydami patogias sofas bei fotelius, kuriuose darbuotojai galėtų socializuotis bei atsipalaiduoti. Šiose zonose pastatykite kavos aparatus, spausdintuvus, dokumentų naikiklius ir panašius dalykus, kurie provokuotų darbuotojus nesėdėti vienoje biuro vietoje, o judėti.


Suteikite patalpoms jaukumo pakabindami nuotraukas, paveikslus, pozicionuodami žaismingas interjero detales ir augalus. Šie priedai patalpai suteiks ne tik jaukumo, tačiau ir žaismingumo, kuris savo ruožtu darbuotojams suteiks papildomos energijos.
 

Šis straipsnis yra iš kategorijos: