• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Pavasarinis darbovietės valymas

Pavasarinis darbovietės valymas
Straipsnis

Jau kvepia pavasariu, saulė šviečia vis skaisčiau, todėl laikas apsitvarkyti. Šiuo metų laiku įprasta tvarkytis, o pavasarinis valymas yra ypač svarbus tose darbo vietose, kur yra daug bendro naudojimo patalpų. Darbe purvas ir dulkės kaupiasi visur: ant grindų, valgykloje, knygų lentynose. Šie paprasti patarimai padės jums užtikrinti gaivą ir švarą darbo vietoje, kad ji būtų malonesnė visiems darbuotojams.


Janne Oskarsson yra įmonės „TotalRent“, įsikūrusios Halmstade, prezidentas ir savininkas. Valymo ekspertas, šioje srityje dirbantis jau daugiau kaip 30 metų, didelėms ir mažoms įmonėms siūlo langų ir fasadų valymo ir kitas tvarkymo ir valymo paslaugas. Pasak Janne, norint kokybiškai atlikti pavasarinį valymą, pirmiausia reikia turėti visą reikalingą įrangą.

– Nepamirškite dažnai keisti vandenį, šepečius ir šluostes. Visada naudokite tik švarius ir geros būklės produktus, o ne purvinus šepečius, kurie dūlėjo spintelėje keletą metų. Patarčiau viena šluoste valyti tik vieną paviršių. Taip pat įsitikinkite, kad turite visas reikalingas darbo priemonės, – pataria Janne. 

Tinkamai nuvalykite dulkes


Dulkių valymas yra itin svarbus pavasarį, nes dienoms ilgėjant ir šviesėjant dulkės bei purvas tampa labiau pastebimi. Kelis kartus per metus nuvalius visus paviršius dulkių siurbliu ar drėgna šluoste darbo vietoje sumažėja dulkių erkučių ir alergenų. Janne rekomenduoja nuvalius dulkes visus paviršius dar nuvalyti drėgna šluoste, kad būtų pašalintos visos dulkės.

– Tam, kad kruopščiai nuvalytumėte visas dulkes nuo įvairių paviršių, svarbu naudoti drėgną šluostę. Nuvalę dulkes nepamirškite tinkamai nuvalyti duris, radiatorius, palanges ir langų rėmus, – aiškina Janne. 

Kruopščiai nuvalykite langus


Švarūs langai lankytojams palieka gerą pirmą įspūdį apie darbovietę. Pavasaris yra puikus metas langams valyti ir prižiūrėti. Kruopščiai nuvalykite dulkes nuo rėmų ir palangių. Stiklams valyti Janne rekomenduoja naudoti tradicinį ir patikimą įrankį – paprastą rankinį valytuvą su gumos sluoksniu.

- Stiklą lengvai ir gerai nuvalysite rankiniu valytuvu braukdami nuo viršaus žemyn. Šis įrankis nėra brangus ir tarnaus ne vienerius metus, – teigia Janne. 

Skystas langų valiklis suteiks stiklams nepriekaištingo spindesio. Riebalus ir kitus nešvarumus nuo lango nuvalysite valikliu ir vandeniu sudrėkinta šluoste.

Atnaujinkite grindis


Po žiemos grindys būna labai nešvarios. Grindys yra labiausiai išteptos ten, kur kasdien renkasi daug žmonių. Janne rekomenduoja ne tik plauti grindis muiluotu vandeniu ar kitu valikliu, bet ir naudoti grindų mastiką, kuri apsaugo grindis ir palengvina jų valymą. 

- Grindų mastika tinka visoms kietoms grindų dangoms ir suteikia tvarkingumo ir blizgumo įspūdį, – teigia Janne.

Sutvarkykite virtuvę


Janne pastebi, kad virtuvės zonose, pvz., ventiliatoriuje, esančiame tarp plytelių ir stalviršio, gausu bakterijų ir nešvarumų. Pavasarinio darbovietės valymo metu dažnai pamirštamas šaldytuvas. Pirmiausiai išimkite visus maisto produktus ir lentynėles, patikrinkite produktų galiojimo datą. Visus virtuvės paviršius nuvalykite sausa ar drėgna mikropluošto šluoste.

- Mikropluošto šluostės yra universalios ir leidžia pasiekti gerų rezultatų naudojant nedidelį kiekį cheminių preparatų ar kitokių stiprių valiklių, – sako Janne.

Šis straipsnis yra iš kategorijos: