• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Sukurkite saugią ikimokyklinio ugdymo aplinką

Sukurkite saugią ikimokyklinio ugdymo aplinką
Straipsnis

Durų staktos, nepritvirtintos lentynos ir aštrūs kampai – daug mažų ir didelių dalykų gali sukelti riziką vaikų saugumui ikimokyklinėse įstaigose. Naudojant praktiškus, tinkamai pasirinktus priedus, tokius kaip apsaugos nuo pirštų privėrimo, apsauginiai varteliai ir kampų apsaugos, gali padėti išvengti ikimokyklinio ugdymo įstaigose dažnai pasitaikančių traumų ir sukurti vaikams palankesnę aplinką. Toliau pateikiame patarimus, kaip sukurti saugią ikimokyklinio ugdymo aplinką.

Tinkamos medžiagos – itin svarbu

Maži, tačiau tinkamai pasirinkti sprendimai gali būti labai naudingi siekiant pagerinti bendrąjį saugumą ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Tokie paprasti dalykai, kaip tinkamų medžiagų pasirinkimas baldų ir interjero atžvilgiu, gali lemti labai daug.

Pasirinkdami vaikiškus veidrodžius, gaminamus iš saugaus stiklo vietoje įprasto, sumažinsite dužimo atveju kylančią susižalojimo riziką. Siekiant sumažinti slydimo riziką, tiek grupinių užsiėmimų, tiek poilsio metu patartina naudoti kilimėlius, turinčius guminį pagrindą. Taip pat galima įsigyti baldų, kuriems gaminti naudojama ekologiška tekstilė, sudėtyje neturinti PVC, taip sumažinant ilgalaikių sveikatos sutrikimų, tokių kaip astma, pavojų.

Apsaugos nuo pirštų privėrimo ir kampų apsaugos sumažina traumų riziką

Durys ir aštrūs kampai yra du pagrindiniai traumas ikimokyklinėse įstaigose sukeliantys veiksniai. Apsaugas nuo pirštų privėrimo pritvirtinkite tiek ant vidaus, tiek ant lauko durų – taip sumažinsite pirštų privėrimo traumų riziką. Šios apsaugos yra mažos, nepastebimos ir nesukeliančios nepatogumų naudojantis durimis. Durų stabdymo įtaisai taip pat yra puikus būdas siekiant išvengti privėrimo.

Prie baldų, pvz., stalų ar lentynų arba prie sienų kampų pritvirtinę kampų apsaugas, galite apsaugoti vaikus nuo aštrių kampų ar kyšančių briaunų. Daugelį kampų apsaugų galima lengvai pritvirtinti dvipuse lipnia juosta ir lengvai pašalinti nesugadinant baldų, kai jos tampa nebereikalingos.

Pastatomus baldus pritvirtinkite prie sienos

Lentynos, sieninės spintelės ar kiti daiktams laikyti skirti baldai puikiai tinka saugiam smulkių dalių, nedidelių žaislų ar kitų medžiagų laikymui vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vis dėlto, būtina žinoti, kad tokius pastatomus baldus kaip lentynos ir spintelės reikia pritvirtinti prie sienos ar grindų, kad būtų išvengta kritimo. Apsauginiai varteliai taip pat gali būti veiksmingas būdas apriboti vaikų prieigą prie konkrečios patalpos ar vietos. Apsauginiai varteliai gali turėti priedus – platesnėms durims skirtą praplatinimą arba ratukus patogiam transportavimui. 

Susiję produktai
"the ball" apsauga pirštams 1 vnt.
"the ball" apsauga pirštams 1 vnt.
Kodas: 381111
  • Lengvai montuojama
  • Tinka visoms durims
  • Puikiai apsaugo
Apsauga kampams, pieštukas
Apsauga kampams, pieštukas
Kodas: 381172
  • Pieštuko formos
  • Saugesnė aplinka
  • Tvirtinama silikonu MS-Polymer

Šis straipsnis yra iš kategorijos: