Projektas McGregor

Užsakovas: MacGregor, Gdanskas, Lenkija

Naujasis McGregor biuras – modernaus dizaino ir ergonomikos derinys


Iššūkis


Projekto įgyvendinimui buvo skirti 3 mėnesiai. Tai buvo pagrindinis reikalavimas, kuomet McGregor biuro Granske darbuotojų skaičių buvo nuspręsta padidinti nuo 20 iki 80. Siekdami juos tenkinančio rezultato, McGregor dar kartą kreipėsi į AJ Produktai.


Sprendimas


AJ Produktai vykdė projektą nuo idėjos iki prekių pristatymo bei surikimo. Mūsų pasiūlytas sprendimas buvo 80 darbo vietų erdvė su reguliuojamo aukščio stalais, triukšmą slopinančiomis pertvaromis, persirengimo ir asmeninių daiktų spintelėmis. Taip pat 4 nedidelės konferencijų patalpos, viena didelė konferencijų erdvė bei poilsio zona su valgomojo baldais.


- Mes sugebėjome išpildyti užsakovo reikalavimus ir baldai buvo pristatyti bei surinkti prabėgus dviem mėnesiams po pirmojo kontakto su užsakovu, - pasakoja Błażej Buraczewski, AJ Produktai Lenkija pardavimų vadovas.


Rezultatas


McGregor biuras įrengtas naudojant dominuojančias baltą ir pilką spalvas bei raudonos spalvos elementus. Šalia darbo vietų buvo įrengtos poilsio ir socialinės erdvės, kuriose darbuotojai gali atsipalaiduoti, ilsėtis bei bendrauti.


- Nuo šiol, kiekvienas darbuotojas yra aprūpintas ergonomiška darbo vieta su reguliuojamo aukščio stalu ir maksimaliai patogia biuro kėde, kas buvo vienas pagrindinių užsakovo reikalavimų, - sako Błażej Buraczewski ir priduria:


- Kadangi didelis darbuotojų kiekis turėjo dirbti atviro tipo biure, užsakovas nerimavo, kad triukšmo lygis bus per didelis. Šią problemą išspendėme panaudodami triukšmo slopinimo A klasės pertvaras, kurios leido sukurti tinkamą darbo erdvės akustiką.


McGregor biuras dirba pagal ‘švaraus stalo’ filosofiją, todėl AJ Produktai pasiūlyti daiktų saugojimo sprendimai, darbuotojams leidžia darbo vietose palaikyti maksimalią tvarką.