Naujasis biuras

Naujas biuras

Fizinis darbas biure – ilgą laiką buvo tradicinis darbo suvokimas. Tačiau, kaip gi reikėtų modernizuoti biuro erdvę siekiant, kad ji atitiktų šiuolaikinius poreikius? Norėdami Jums padėti susiorientuoti besikeičiančiose darbo aplinkose, sudarėme gidą ir šablonus. Raskite tai, kas tiks Jums arba pritaikykite tai patys.

Žvelgiant iš HR perspektyvos

Paklausėme mūsų HR ekspertės, ką šiais laikais reiškia darbas biure. Susipažinkite su Else-Marie patarimais bei atsakymais į svarbiausius klausimus. Skaityti straipsnį
Loungemiljö med bord och skärmväggar

Grįžimas prie darbo biure

Atrinkome geriausius patarimus, kurie leis lengviau grįžti prie standartinio darbo biure.

Skaityti daugiau

Darbo biure vertinimo apklausa

Siekiant susidaryti, kuo tikslesnį darbo biure naudos paveikslą, labai svarbu, laikas nuo laiko, atlikti šio proceso vertinimą. Mes Jums sukūrėme darbo biure vertinimo apklausą. Jūs galite iš jos išsirinkti Jums tinkančius klausimus ir/ar pritaikyti juos savo veiklai bei verslo struktūrai.
Parsisiųsti apklausą

Naujokas biure

Nemažai darbuotojų, per pastaruosius porą metų, savo karjeras pradėjo nuotoliniu būdu. Į ką būtina atkreipti dėmesį darbdaviui, kada toks darbuotojas pirmą kartą atvyks darbui biure? Skaitykite straipsnį ir susipažinkite su patarimais.

Skaityti daugiau
Personer som står vid ett bord
Biuras su stalais ir pertvaromis
Pastatoma pertvara ZONE
180.-€
Biuro priimamamasis su foteliais
Biuro priimamojo ir laukiamojo baldus galite apžiūrėti čia.
Posėdžių patalpa su konferenciniu stalu, pertvara, kėdėmis ir rašymo lentomis

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.