QBUS – funkcionalūs daiktų saugojimo baldai inovatyviems biurams

QBUS – funkcionalūs daiktų saugojimo baldai inovatyviems biurams

Universalūs ir ypatingai lengvai individualiems poreikiams pritaikomi naujosios QBUS serijos baldai leidžia sukurti optimalią ir maksimaliai organizuotą darbo aplinką biure. Mūsų dizaino ir gamybos baldų serija QBUS suteikia galimybę įrengti vientisą, modernų ir stilingą darbo erdvės interjerą - nuo įėjimo iki konferencinių patalpų.
Du žmonės kalbasi sėdėdami and biuro baldų

Nuo įėjimo iki darbo stalo

Kurdami baldų serijos QBUS produktus, siekėme, kad šie baldai gebėtų patenkinti visus bet kokios darbo aplinkos daiktų saugojimo poreikius - mažos įmonės, didelės kompanijos ar staruolio. QBUS serijoje yra visi daiktų saugojimo baldai - nuo atvirų lentynų ir spintų iki pašto rūšiavimo spintelių bei biuro spintelių su sėdimomis vietomis. Pagrindinis QBUS serijos baldų pranašumas yra tas, kad juos galima naudoti įrenginėjant absoliučiai visos darbo aplinkos interjerą - nuo registratūros iki persirengimo patalpų.

Anna Helgesson, AJ Produktai produktų vadovė, įžvelgė baldų, kurie apjungia biuro darbo vietas ir biurų viešas erdves, poreikį.
- Daugumą darbo užduočių perkėlus į skaitmeninę erdvę, vis daugiau ir daugiau biuro patalpų ir aplinkų pavirsta darbo vietomis. Siekėme sukurti baldų serija, kuri leistų maksimaliai padidinti tokių biuro erdvių funkcionalumą bei pritaikyti jas individualiems darbuotojų poreikiams ir atliekamam darbui.
Du darbuotojai sėdi ant biuro kėdžių ir kalbasi tarpusavyje

Derinkite taip, kaip tinka ir patinka Jums 

QBUS serijos baldai pasižymi nesenstančiu - klasikiniu dizainu, todėl jie puikai dera bet kokiame interjere. Mažytė ir iš kitų baldų QBUS išskirianti savybė yra ta, kad visi šios gausios serijos baldai yra idealiai suderinami tarpusavyje, kas leidžia sukurti unikalius ir individualiems poreikiams pritaikytus interjero dekoro sprendimus. Naudojant QBUS - negalioja jokios taisyklės ir jokie reikalavimai - Jūs derinate ir pozicionuojate baldus taip, kaip tinka bei patinka tik Jums, būtent taip sukuriamas unikalus ir individualus rezultatas.
 
QBUS suteikia tiek galimybių, kad visų jas atvaizduoti mūsų puslapyje - tiesiog nėra galimybės. Susisiekite su mumis ir sužinokite viską apie QBUS baldų modelius, jų spalvas, išmatavimus, išskirtinio dizaino rankenas.

Moteris stovi prie biuro lentynos
Vyros stovi prie biuro spintos

Laikui nepavaldus dizainas

Jūsų verslas auga? QBUS gali augti kartu su Jumis. QBUS serijos baldai gali didėti lygiagrečiai augantiems Jūsų poreikiams. Modulinis konstrukcijos dizainas reiškia, kad absoliučiai visi baldų serijos moduliai tinka vieni kitiems - nežiūrint į modelį ar išmatavimus. Nedidelė rubų spintelė puikiai tinka didelei spintai, o žemas modulis idealiai tinka atvirai lentynai. Nusprendėte keisti patapų išplanavimą ir paskirtį, padidinti daiktų saugojimo baldų talpą ar tiesiog atnaujinti interjerą - QBUS yra tai, ko reikia Jums.

Pozicionuokite serijos baldų modelius patalpos viduryje, palei sienas ar naudokite, kaip pertvaras. Dauguma QBUS serijos baldų gali būti naudojami ne tik daiktų saugojimui. Sustatykite kelis serijos modulius patalpos viduryje, nugarinėmis pusėmis viena į kitą - sukurkite patalpos pertvarą. Pastatykite iš šono atidaromą aukštą spintelę šalia darbo stalo - padidinkite darbo vietos privatumą. Koridoriuje sustatykite spinteles su minkštomis sėdimomis vietomis - sukurkite jaukią laukiamojo erdvę.

Biuro spinta su sėdimomis vietomis
Žmonėms visada buvo ir bus reikalingi daiktų saugojimo sprendimai bei baldai. Visgi, konkretūs poreikiai nuolatos kinta ir vystosi. Mūsų tikslas - ir ateityje būti lyderių gretose tarp tų, kurie kuria bei siūlo darbo vietas ir aplinkas tobulinančius produktus
Anna Helgesson, AJ Produktai asortimento vadovė

Halmstad mieste sukurtas dizainas

QBUS serijos dizainas buvo sukurtas mūsų centrinėje būstinėje, Švedijos Halmstad mieste. Šio dizaino autoriai - AJ Produktai dizainerė  Cecilia Stööp bei samdomas dizaineris Mikael Warnhammar. Vienas iš didžiausių pranašumų, kuriuos suteikia įmonės dizaineris įmonei - jo darbas kartu su produkto vadovais, produkto vystytojais bei galimybė kontroliuoti visą produkto gamybos procesą taip, kad net menkiausia detalė neliktų nepastebėta.

Darbuotojas sėdi prie biuro stalo ir stalčių spintelės
Biuro spintelė su stalčiais
Moteris sėdi ant biuro spintelės ir kalbasi telefonu

Pagaminta mūsų gamykloje

QBUS serijos baldai yra testuoti bei sertifikuoti pagal Europos viešosioms aplinkoms skirtų daiktų saugojimo baldų standartą EN16121. QBUS - mūsų sukurta ir mūsų gamykloje gaminama baldų serija. Mes kontroliuojame visą šių baldų gamybos procesą - nuo brėžinių iki galutinio produkto.

Daugiau įkvėpimo su QBUS

Gaukite mūsų interjero dizaino ekspertų patarimus!

Mes, AJ Produktai, visada pasiruošę Jums pagelbėti ir patarti interjero dizaino bei sprendimų klausimais. Turite klausimų apie baldų apmušalo pasirinkimą, norite pasisemti įkvėpimo ar sužinoti koks interjero sprendimas geriausiai tiktų Jūsų turimai erdvei - susisiekite su mumis. Mes džiaugsimės galėdami Jums pagelbėti!
Organizacijos tipas
Įrašykite savo klausimąPrisegti failą
Spausdami SIŲSTI Jūs sutinkate su AJ Produktai Privatumo Politika.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.