• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Ar esate pasiruošę internetinių pardavimų pikui?

Ar esate pasiruošę internetinių pardavimų pikui?
Straipsnis

Ką Jūs, kaip internetinės prekybos įmonės savininkas ar darbuotojas, pagalvojate, kada kalbama apie Black Friday ir Kalėdinį prekybos chaosą? Ar pradedate įsivaizduoti visišką betvarkę ant grindų bei stelažuose? Irzlius, nepatenkintus ir per ilgai savo užsakymų laukiančius klientus bei pervargusius darbuotojus? Jei taip, tuomet turbūt jau atėjo laikas atnaujinti darbo erdvę ir padidinti jos efektyvumą. Žemiau rasite kelis patarimus, kaip tai padaryti lengviau.

 

Didelis ir pastovus užsakymų kiekis – kiekvienos įmonės svajonė. Visgi, realybė yra kiek kitokia, o tai ypač liečia internetinių užsakymų ir logistikos verslus. Tokie verslai, beveik visus metus veikia stabiliai, kartais darbų netgi trūksta, tačiau atėjus išpardavimų laikotarpiams – viskas akimirksniu pasikeičia. Taigi, kaip tinkamai pasiruošti tokiems momentams?

 

Atsisakykite to, kas vilkina darbo procesus


Pasiruošimą geriausia yra pradėti nuo daiktų saugojimo baldų pozicianavimo apžvalgos. Labai svarbu, kad sandėlio baldai būtų pozicionuojami tinkamai, t.y. atstumai, kuriuos darbuotojas turi nueiti priėmęs arba išsiųsdamas prekes – privalo būti kuo trumpesni. Be to, ne ką mažiau svarbu įvesti sistemą, kuri leistų kuo greičiau ir lengviau rasti tai, ko ieškoma. Jei aukščiau išvardinti elementai veikia teisingai – taupomas laikas, mažinamas streso lygis ir gerinama darbuotojų savijauta.

 

Optimizuokite prekių saugojimo erdvę


Pačių daiktų saugojimo baldų apžvalga – taip pat itin svarbi. Siekiant maksimaliai išnaudoti patalpos privalumus, prekių saugojimo baldai turi būti optimalaus aukščio – išnaudojant visą plotą, nuo grindų iki lubų. Pasirinkę universalias stelažų sistemas, galėsite maksimaliai išnaudoti sandėliavimo plotą. Nei kolonos, nei ventiliacijos vamzdžiai Jums nebus kliūtis. Viena iš universaliausių stelažų sistemų – Mix. Gali įsigyti skirtingo aukščio, pločio ir gylio sekcijas. Jūs taip pat galite rinktis Jums reikalingą kiekį lentynų ir jas sumontuoti Jums patogiame aukštyje.

 

Papildomos lentynos su ratukais


Jums vis dar trūksta lentynų? Vis dar yra rizika susiformuoti betvarkei? Funkcionalūs prekių surinkimo vežimėliai ir vežimėliai su lentynomis, padės optimizuoti sandėlio logistikos procesus. Jei tokį jau turite, galbūt vertėtų jį laikinai panaudoti daiktų saugojimui, o ne transportavimui. Sudėkite ant vežimėlio prekes, kurios netrukus bus išsiųstos, o po fakto – vežimėlį vėl naudokite transportavimo užduotims.

 

Optimizuokite darbo erdvę


Koks yra prekių iškrovimo ir patalpinimo į lentynas procesas? Visada reikia vengti sunkių daiktų kėlimo, tačiau, kaip tą padaryti, kuomet prekių kiekis yra ypač didelis? Laimei, pas mus galima įsigyti kėlimo vežimėlius, kurie tinka bet kokio svorio ar formos prekėms.


Vežimėlyje su atlenkiamomis lentynomis galima sudėti labai daug nedidelių siuntinių. Kada vežimėlio lentyna yra atlenkta – jame galima patalpinti ir didelius – nestandartinius krovinius.

 

Universalu, paprasta – ergonomiška.

 

Susiję produktai
Mix stelažas, bazinė dalis, 1740x1000x400 mm
Mix stelažas, bazinė dalis, 1740x1000x400 mm
Kodas: 27221
 • Uždaras daiktų saugojimo sprendimas
 • Reguliuojamo aukščio lentynos
 • Rankiniu būdu reguliuojamos kojos
Platforminis vežimėlis, 2 lentynos, 1000x700 mm, SE ratukai
Platforminis vežimėlis, 2 lentynos, 1000x700 mm, SE ratukai
Kodas: 23078
 • Maksimali 350 kg.
 • 2 lentynos
 • Tvirtas dizainas
Hidraulinis vežimėlis-liftas, 350 kg, 335-1300 mm
Hidraulinis vežimėlis-liftas, 350 kg, 335-1300 mm
Kodas: 31027
 • Patogu naudoti
 • Lengva pernešti
 • Individualiai judantys ratukai su stabdžiais