• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Atlikite kelis paprastus pratimus - optimizuokite stovimą darbą

Atlikite kelis paprastus pratimus - optimizuokite stovimą darbą
Straipsnis

Ar Jūs dirbate prie reguliuojamo aukščio stalo ir dirbdami keičiate darbo padėtį tarp sėdimos ir stovimos? Sveikiname! Kuomet dirbate stovėdami, aktyvuojate kūno raumenis, gerinate laikyseną, tobulinate kūno balansą ir gerinate kraujo apytaką, kuri yra ypatingai svarbi tiek Jūsų kūnui, tiek smegenų veiklai. Dirbdami stovėdami galite dar labiau aktyvuoti savo kūną atlikdami tris paprastus pratimus. Gaukite maksimalią darbo prie reguliuojamo aukščio stalo naudą.


Pratimas #1: stovėjimas ant vienos kojos


Dirbdami stovėdami prie reguliuojamo aukščio stalo, galite atsistoti ant vienos kojos ir taip tobulinti kūno balansą. Pakelkite vieną koją ir atremkite ją į kitos kojos kelio vidinę pusę. Šio pratimo metu yra aktyvuojami ir vystomi šlaunų raumenys, gerinama kraujo apytaka bei padidinamas į smegenis patenkančio deguonies kiekis. Paverskite šį pratimą kasdieniu įpročiu, tai padaryti bus lengviau, jei ant vienos kojos stovėsite darydami tam tikrus – konkrečius darbus, pavyzdžiui atsakinėsite į elektroninius laiškus ar šnekėsite telefonu. Ant vienos kojos stovėkite tol, kol jausitės patogiai, o tuomet – atsistokite ant kitos kojos.


Pratimas #2: stovėjimas ant kojos pirštų


Kitas stovimo darbo optimizavimo pratimas yra stovėjimas ant kojos pirštų. Šis pratimas maksimaliai aktyvuoja šlaunų raumenis ir ženkliai pagerina kraujo apytaką. Iš pradžių, šį pratimą atlikite laikydamiesi už stalo. Vėliau, nenutraukdami darbo proceso, atlikite nuo 10 iki 20 pasistiebimų. Stovėkite ant prištų galų apie 5 sekundes, tuomet lėtai ir neskubant atsistokite ant pilnos pėdos. Truputį pailsėkite ir pradėkite pratimą nuo pradžių.


Pratimas #3: kojų sūpavimas


Jaučiate, kad Jūsų klubai įsitempę? Norėdami aktyvuoti klubų raumenis, kojas sūpuokite pirmyn ir atgal bei į šonus. Įtampa klubo raumenyse – aiškus ženklas, kad sėdėjote per ilgai. Sūpuokite kojas pirmin-atgal bei į šonus po 10-20 kartų. Be to, kad šis pratimas atpalaiduos klubų raumenis, jis dar ir suteiks papildomos energijos.


Kaip taisyklingai dirbti stovint prie reguliuojamo aukščio stalo


1. Stenkitės stovėti tiesiai – svorį ant abiejų kojų paskirstę tolygiai. Įsivaizduokite, kad Jus kažkas traukia link lubų.


2. Jūsų rankų dalis žemiau alkūnės turi remtis į stalviršį, o pečiai turi būti atpalaiduoti.


3. Jūsų naudojama klaviatūra bei pelė turi būti arti Jūsų kūno. Tokiu būdu Jūsų padėtis bus maksimaliai ergonomišką. Taip Jūs sumažinsite kaklui, pečiams bei rankos tenkančią apkrovą.
 

Susiję produktai
Flexus biuro stalas, el.valdymas, tiesus, 1200x800 mm, pilkas laminatas
Flexus biuro stalas, el.valdymas, tiesus, 1200x800 mm, pilkas laminatas
Kodas: 152807
 • Elektra reguliuojamo aukščio stalas
 • Tiesus stalviršis
 • Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm
Biuro kėdė Watford, juoda
Biuro kėdė Watford, juoda
Kodas: 14450
 • Multi sinchroninis mechanizmas
 • Reguliuojamas sėdynės gylis
 • Porankiai reguliuojami 4 kryptimis
Kilimėlis darbui stovint Stand, 840x550mm
Kilimėlis darbui stovint Stand, 840x550mm
Kodas: 253251
 • Ergonomiškas
 • Patvarus ir neslidus
 • Lengvai valomas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: