Aktyvaus sėdėjimo kėdės

Patarimai: Kaip išsirinkti ergonominę aktyvaus sėdėjimo kėdę

Geriausia darbo padėtis – sekanti darbo padėtis! Dėl šios priežasties, aktyvaus sėdėjimo kėdės naudojimas darbe, kaip alternatyvą tradicinei biuro kėdei, yra paprastas ir patogus būdas maknštintis darbo metu. Natūralus darbo pozicijos keitimas, darbo metu, yra pats tinkamiausias Jūsų kūnui. Be to, tai suteikia papildomos energijos. Aktyvaus darbo kėdės yra idealus sprendimas!
Moteris sėdi ant balansinės kėdės

Geresnė savijauta ir dėmesio koncentracija

Siekiant palaikyti raumenų ir sąnarių aktyvumą, reguliarus judėjimas yra būtinas. Tačiau toks judėjimas nėra paprastas darbo metu, todėl šiai užduočiai spręsti yra sukurti specialūs ir esminę įtaką dirbantiesiems darantys biuro baldai.

Aktyvaus sėdėjimo ir ergonominiai baldai aktyvuoja bei stiprina raumenis ir daro teigiamą įtaką darbuotojų sveikatai. Žmonių kūnai - sutverti judėti, todėl tą būtina daryti nuolatos. Ilgas ir pasyvus sėdėjimas neigiamai veikia stuburą, suspaudžiami apatiniai stuburo diskai, o tai gali turėti labai rimtų pasėkmių sveikatai ateityje.

Trys priežastis dėl kurių vertėtų įsigyti ergonominę ir aktyvaus sėdėjimo kėdę:

1. Kuomet aktyvuojami gilieji kūno raumenys - padideja energijos ir kalorijų įsisavinimas, o tai tiesiogiai įtakoja žmogaus energingumą ir dėmesio koncentraciją.

2. Žmogui judant - gerėja kraujo apytaka ir dėguonies įsisavinimas. Tai didina produktyvumą ir efektyvumą darbo metu.

3. Stiprėjant dubens srities raumenims - gerėja žmogaus laikysena, o tai leidžia sėdėti taisyklingai.

Optimalus darbo padėties keitimas

Aktyvaus sėdėjimo baldai - puiki alternatyva klasikinėms ir standartinėms biuro kėdėms. Tam, kad džmogus jaustųsi gerai, jis reguliariai privalo keisti sėdėjimo poziciją. Geriausias būdas tai daryti efektyviai - reguliariai keisti baldus ant kurių sėdima ir sėdėjimo aukštį, o tą leis padaryti reguliuojamo aukščio stalas. Tokiu būdu, darbuotojas įgyja pasirinkimo laisvę - sėdėti standartiškai, sėdėti aktyviai arba dirbti atsistojus.

Aktyvaus sėdėjimo kėdė neturi būti baldas ant kurio sudėtinga sėdėti. Kėdė balnas sukuria natūralią laikyseną bei ergonomišką darbo padėtį. Balansinis biuro kamuolys kūną provokuoja išlaikyti pusiausvyrą, todėl sėdint ant jo, kūno raumenys yra visą laiką aktyvūs.

Turėkite omenyje, kad aktyvaus sėdėjimo kėdė negali būti naudojama nuolatos, t.y. visos darbo dienos metu. Ant tokio tipo kėdžių sėdėti reikėtų po 1-2 valandas, o naudojimo pradžioje, kol kūnas apsipras - ne ilgiau 1 valandos. Sėdint ant aktyvių kėdžių yra juntamas šioks toks nepatogumas, taip yra dėl to, kad kūno raumenys būna visą laiką aktyvūs, įsitempia ir pavargsta. Naudotojas turi pats pasirinkti bei nuspręsti, kokia aktyvaus sėdėjimo kėdė jam tinka labiausiai - taip bus pasiektas geriausias įmanomas rezultatas.


Koks biuro stalas tinka būtent Jums?
Aktyvaus sėdėjimo kėdės su integruotais balansiniais kamuoliais

Patarimas! Dalinkitės aktyvaus sėdėjimo baldais su savo kolegomis

Tikrai ne visiems yra reikalingi asmeniniai aktyvaus darbo baldai. Patikrintas ir geriausias variantas yra bendrai naudojamos aktyvaus sėdėjimo kėdės. Tokiu būdu, kiekvienas iš Jūsų, galės reguliariai keisti ne tik sėdėjimo padėtį, tačiau ir naudojamą aktyvaus sėdėjimo kėdę.

Darbuotojas sėdi prie biuro stalo ant kėdės balno

Kokio tipo aktyvaus sėdėjimo kėdė tinka Jums? Išsirinkite savo favoritą!

  • Mūsų populiariausia aktyvaus sėdėjimo kėdė TRENT
    - Minkšta ir labai patvari poliuretano sėdynė
    - Suteikia judėjimo laisvę sėdint
    - Lengvai ir tolygiai riedantys ratukai

  • Unikali, balansinė reguliuojamo aukščio kėdė UP
    - Lengva konstrukcija ir patogi, po sėdyne sumontuota rankenėlė
    - Pagaminta iš poliamido ir 50% perdirbtų medžiagų
    - Patogiai ir lengvai reguliuojamas aukštis
  • Ergonominis balansinis kamuolys CORBRIDGE
    - Dviejų dydžių
    - Su pernešimo rankenomis
    - Patvarus veltinio audinys
  • Universali kėdė balnas EPSOM su nugaros atrama
    - Nugaros atrama apsisuka 360° kampu
    ir gali būti naudojama, kaip atrama rankoms
    - Itin patvarus 95% vilnos sudėties audinys
    - Su supimosi funkcija
  • Dizaino konkursų laimėtoja kėdė BACK APP
    - Leidžia išvengti nugaros skausmų
    - Didelė maksimali apkrova
    - Tankiai paminkštinta sėdynė
Ėjimo takelis biurui

Patarimas! Vaikščiokite darbo metu - darbo vietoje

Norite aktyvų judėjimą dar labiau inkorporuoti į savo kasdienį darbą? Ėjimo takelis leis tai padaryti! Šis biuro priedas leidžia eiti ir dirbti prie darbo stalo - vienu metu. Ėjimo takelis yra sulankstomas ir veikia itin tyliai.

Apžiūrėti produktą

Dažniausiai Užduodami Klausimai (D.U.K.)

Aktyvaus sėdėjimo kėdė suteikia kelias naudas. Tobulėja laikysena, stiprėja raumenys, gerėja kraujo apytaka bei dėguonies įsisavinimas. Žmogus jaučiasi energingesnis ir jam lengviau susikaupti.
Pasyvus sėdėjimas ilgą laiką didina sveikatos problemų atsiradimo riziką. Kūnas įsisavina mažiau energijos, sudeginama mažiau kalorijų, todėl žmogus jaučiasi pavargęs. Aktyvi darbo padėtis leidžia išventi neigiamų faktorių.
Ilgą laiką ergonomikos koncepcija buvo apibūdinama, kaip ryšys tarp žmogaus ir produkto. Tai ir dabar yra svarbus aspektas, kadangi funkcionalūs ir ergonomiški baldai bei kiti produktai paverčia mūsų kasdienį gyvenimą patogesniu.
Ergonominė biuro kėdė, tai baldas, kuris suteikia taisyklingo sėdėjimo padėtį ir užtikrina maksimalų sėdėjimo komfortą. Tokios biuro kėdės atpalaiduoja sėdinčiojo kūną ir leidžia pagerinti laikyseną.
Kėdė balnas, tai baldas ant kurio sėdima, kaip balne, ant arklio - sedinčiojo kojos apžergia sėdynę.
Taip, kėdę balną naudoti yra naudinga. Sėdint ant šio baldo, kūnas provokuojamas taisyklingai sėdėjimo pozicijai. Sėdint netaisyklingai  - sėdėti bus tiesiog nepatogu. Sėdint kėdėje balne, lyginant su sėdėjimu tradicinėje biuro kėdėje, kraujo apytaka kojose yra žymiai geresnė.
Sėdėti būtina visiškai tiesiai taip, kad pečiai, klubai ir kulnai būti vienoje - vertikalioje linijoje. Sėdynės aukštis turi būti pritaikomas sėdinčiojo ūgiui. Optimalus aukštis yra tuomet, kai sėdinčiojo pėdos visu plotu liečia grindis.
Balansinė kėdė, tai aktyvaus sėdėjimo baldas, kuris naudojamas kartu su standartine biuro kėde. Skirtingai nei sėdint ant biuro kėdės, ant balansinės kėdės yra neįmanoma sėdėti pasyviai.
Sėdint ant balansinio kamuolio kojas reikia laikyti plačiai, pėdos turi būti šiek tiek priekyje taip, kad keliai būtų sulenkti 90° kampu. Kamuolio negalima suspausti kojomis tam, kad išlaikyti balansą.
Balansinis kamuolys yra stabilesnis, kuomet nėra pripūstas maksimaliai. Visgi, kiek pripūsti balansinį kamuolį turėtų spręsti jo naudotojas.
Žmonėms, kurių ūgis yra 175 cm ir mažiau - vertėtų naudoti Ø 650 mm, o aukštesniems nei 175 mm - Ø 750 mm balansinius kamuolius.
Dviračio treniruoklio pedalų minimas darbo metu stimuliuoja kraujotakos sistemą ir metabolizmą, kas, savo ruožtu, gerina sveikatą ir produktyvumą.
Abu treniruokliai atrodo beveik identiškai ir atlieka tą pačią funkciją. Yra tik vienas skirtumas - darbo vietos treniruoklyje nėra vairo. Taip yra todėl, kad treniruoklį būtų galima pastatyti maksimaliai arti darbo stalo ir dirbti minant pedalus.
Mūsų siūlomas treniruoklis dviratis yra tik vieno dydžio, tačiau reguliuojant sėdynės aukštį, jį galima prtaikyti 155-195 cm ūgio žmonėms.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.