Aktyvaus darbo kėdės – aktyvus sėdėjimas ir daugiau energijos

Geriausia darbo padėtis – sekanti darbo padėtis! Natūralus darbo pozicijos keitimas, darbo metu, yra pats tinkamiausias Jūsų kūnui. Be to, tai suteikia papildomos energijos. Aktyvaus darbo kėdės yra idealus sprendimas tiems, kas darbo metu sėdi itin ilgai.

Žmogaus kūnas sutvertas judėti

Pasyvus sėdėjimas ilgą laiką labai neigiamai veikia kūną. Tai įrodyta tyrimais. Mūsų kūnai sukurti ir pritaikyti judėjimui. Taigi, yra ypatingai svarbu vengti pasyvaus sėdėjimo darbo metu ir darbo poziciją keisti kiek įmanoma dažniau. Nepamirškite daryti reguliarų pertraukų ir reguliariai keisti darbo padėties. Sėdėkite skirtingais būdais, dirbkite stovėdami, naudokite skirtingas kėdes.

Padeda būti maksimaliai produktyviais

Paprastas ir efektyvus būdas dirbti aktyviai – aktyvaus sėdėjimo kėdžių naudojimas. Ergonomiški sėdėjimo baldai aktyvuoja kūno raumenis, stiprina juosmens ir nugaros raumenis, gerina laikyseną ir kraujo apytaką. Be to, aktyvus darbas didina energijos kiekį ir leidžia ilgiau išlaikyti maksimalią dėmesio koncentraciją. Visa tai didina atliekamo darbo efektyvumą bei produktyvumą.

Skirtingos sėdėjimo padėtys

Balansinės kėdės, balansiniai kamuoliai – aktyvaus sėdėjimo baldai, kurie, be jokių papildomų naudotojo pastangų, provokuodami kūną išlaikyti balansą, gerina laikyseną ir sukuria aktyvaus sėdėjimo padėtį. Naudojant kėdę balną – naudotojas sėdi tarsi balne, o tokia padėtis automatiškai gerina laikyseną, mažina pečiams, klubams ir keliams tenkančią apkrovą. Jei darbo metu, Jūs norite būti maksimaliai aktyvūs – vertėtų rinktis darbo vietos treniruoklį – dviratį. Naudojant jį, Jūs ne tik padidinsite energijos lygį, bet ir sudeginsite papildomas kalorijas.

Optimalus sėdėjimo pozicijos keitimas

Aktyvaus darbo kėdė – puikus klasikinės biuro kėdės priedas, ir atvirkščiai. Optimalus sprendimas yra darbas prie reguliuojamo aukščio stalo, kuris leidžia lengvai keisti darbo padėtį tarp sėdimos ir stovimos, sėdėti standartiškai arba aktyviai. Tik taip dirbdami Jūs būsite tikri, kad Jūsų darbo diena bus kupina judėjimo bei energijos!

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.