• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Atskirkite erdves su Split

Atskirkite erdves su Split
Straipsnis

Pasisveikinkite su Split – AJ Produktai sukurtoms ir pagamintoms, erdvę atskiriančioms ir triukšmą slopinančioms biuro pertvaromis. Split, tai AJ Produktai dizainerės Elin Basander André kūrinys, kuris padeda funkcionaliai atskirti darbo erdvęs ir gerina patalpų akustiką. Pertvaros sudarytos iš kelių, puikiai tarpusavyje derančių detalių, kurios erdvei suteikia jaukumo ir modernumo. Split – pritaikymo galimybės neribotos!


- Split savyje apjungia universalumą ir funkcionalų dizainą, kuris leidžia vizualiai atskirti erdves, sumažinti triukšmo lygį ir padidinti privatumą, - paaiškina Elin.


Produktas buvo kurtas glaudžiai bendradarbiaujant su vietiniais medžiagų tiekėjais, taip buvo pasiekta maksimali produkto optimizacija ir trumpiausi įmanomi pristatymo terminai.


- Mes eksperimentavome su skirtingomis medžiagomis ir jų storiu – siekėme ne tik sukurti optimaliausią produktą, bet ir nepakenkti aplinkai. Pertvarų konstrukcijoje yra PET medžiagos veltinis, kuris minimaliai kenkia aplinkai, o plieniniai strypeliai yra itin patvarūs bei ilgai tarnaujantys, - teigia Elin.


Dėl labai nedidelio konstrukcijos svorio, Split serijos pertvaros puikiai tinka šiuolaikiniams biurams – jas galima greitai ir patogiai pernešti į kitą vietą. Mažas pertvaras galima padėti ant konferencinio ar valgyklos stalo ir taip greitai sukurti nedidelę, laikiną, privačią darbo vietą atviro tipo biuruose.


Pertvaros Split yra gaminamos keturių skirtingų spalvų, keturių formų ir keturių funkcinių paskirčių – tai leidžia sukurti individualius poreikius atitinkančius sprendimus. Sienų plokštės pasitarnaus, kaip puikios interjero dekoracijos. Tarpusavyje derindami skirtingų spalvų plokštes, sukursite unikalų erdvės dizainą.


Split pertvarų konstrukcijos funkcionalumo dėka, jos patalpoms suteikia papildomo jaukumo. Galite rinktis klasikinius – pilkus atspalvius arba papildomai pridėti žalsvos bei vyšninės spalvų elementus.


- Persiūto veltinio vaizdas – paprastas ir minimalistinis, tačiau suteikiantis jaukumo ir šilumos. Naudojome universaliausias interjero spalvas ir papildomai pasirinkome žalsvą atspalvį, kuris puikiai dera su naminiais augalais. Kaip atsvarą šioms spalvoms pasirinkome sodriai vyšninį atspalvį, – teigia Elin.


Keturi Split panaudojimo būdai


1. Ant sienos: slopina triukšmą ir erdvei suteikia jaukumo. Derinkite tarpusavyje skirtingų formų ir skirtingų spalvų plokštes – sukurkite individualų sprendimą.


2. Pastatant ant stalo: slopina triukšmą ir atskiria viename darbo stale esančias darbo vietas.


3. Tvirtinant prie stalviršio: galima pritvirtinti pertvaras prie vienos, dviejų arba trijų stalo kraštinių, taip sukuriant privačias, uždaras ir tylesnes darbo vietas.


4. Pastatant ant grindų: plokštės gali būti naudojamos, kaip patalpos pertvaros. Nedidelis svoris leidžia jas pernešti į reikiamą vietą ir sukurti kambario kambaryje efektą.
 

Susiję produktai
Stalo pertvara Split, 600x430mm, šviesiai pilka
Stalo pertvara Split, 600x430mm, šviesiai pilka
Kodas: 124061
 • Paprastas, plonų linijų dizainas
 • Universalus atskyrimas
 • Iš dalies slopina triukšmą
Split pastatoma pertvara, 800x1500mm, tamsiai raudona
Split pastatoma pertvara, 800x1500mm, tamsiai raudona
Kodas: 124004
 • Paprastas, plonų linijų dizainas
 • Idealiai tinka aktyviems biurams
 • Iš dalies slopina triukšmą
Split pastatoma pertvara, 1200x1500mm, žalia
Split pastatoma pertvara, 1200x1500mm, žalia
Kodas: 124013
 • Paprastas, plonų linijų dizainas
 • Idealiai tinka aktyviems biurams
 • Iš dalies slopina triukšmą

Šis straipsnis yra iš kategorijos: