Kasdieniam ir intensyviam naudojimui pritaikyti produktai

Kasdieniam ir intensyviam naudojimui pritaikyti produktai

Nusprendus patobulinti darbo erdvę, tikrai verta rinktis produktus iš mūsų prekių asortimento – ir tam yra net kelios svarios priežastys. Platus produktų asortimentas, prieinamos kainos ir greitas pristatymas yra vienos jų, kita ir pati svarbiausia – kokybė. Mes garantuojame, kad mūsų produktai nepraras savo funkcionalumo labai ilgai. Sužinokite, kaip kuriame kasdieniam ir intensyviam naudojimui pritaikytus produktus.

Kasdienius iššūkius sprendžiantis dizainas

Pagrindinis mūsų tikslas – tiekti darbo aplinkas tobulinančius baldus, priedus bei įrangą. Vienas iš būdų pasiekti šį tikslą yra mūsų pačių dizaino departamentas, kurio pagalba yra sukuriami individualiems ir rinkos poreikiams priaikyti produktai.

Skaityti daugiau

Dvi mūsų gamyklos

Savos gamyklos suteikia itin didelį pranašumą ne tik kuriant tačiau ir gaminant produkciją. Mūsų gamyklose pagaminti produktai sudaro daugiau nei 1/3 viso siūlomo prekių asortimento. Labai svarbu ir tai, kad produktus gamindami patys, mes pilnai kontroliuojame visus procesus, todėl galime užtikrinti aukščiausią kokybę.

Skaityti daugiau

Visapusiškas pasiūlymas

Norite pamatyti, kaip mes padėjome skirtingoms įmonėms patobulti savo darbo aplinkas? Susipažinkite artimiau su mūsų pasiekimais vykdant Beslag Design ir Airshoppen projektus.
Jokie produktai, net ir tie kuriuos gaminame patys, neturi pirmumo teisės patenkant į asortimentą.
Jan Bengtsson, AJ Produktai kokybės vadovas

Kokybė – be išimčių

Nei viena prekė nėra įtraukiama į siūlomos produkcijos asortimentą tol, kol jos kokybės nepatvirtina mūsų Kokybės Departamentas. Maža to, mes stebime jau asortimente esančios produkcijos kokybę bei užtikriname jos atitikimą reikalavimams – nuolatos.

Skaityti daugiau

Ilgai savo vertę išlaikantys produktai

Siūlome ilgai savo vertę išlaikančius produktis. Visgi, mes nuolatos stebime ir pasaulines darbo vietas tobulinančių produktų madas, o ypatingą dėmesį kreipiame į taip vadinamus ‘game changer’ produktus. Mados ir dizainas kinta, o fukcionalumas – amžinas.

Naujienos ir ypatingi pasiūlymai tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę!

Norite būti informuoti apie ypatingus pasiūlymus ir darbo vietas tobulinančius produktus? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
Prašome palaukti...
*Spausdami Prenumeruoti, Jūs sutinkate su mūsų Privatumo Politika.