• Greitas pristatymas
 • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Būkite aktyvūs, jauskitės gerai, apdovanokite save

Būkite aktyvūs, jauskitės gerai, apdovanokite save
Straipsnis

Ar Jūs graužia sąžinė, kuomet pertraukėlės metu, prie skanios kavos suvalgote sausainį ar kelis? Gali atrodyti, kad sąžinę nuraminsite po darbo, nukeliavę į sporto klubą. Visgi, sporto klubas po sunkios darbo dienos ne visada yra patrauklus laisvalaikio leidimo variantas. Ar tai reiškia, kad Jūs negalite sau leisti pasilepinti sausainiu per pertrauką? Žinoma, kad ne. Yra daug būtų būti aktyviu ir mankštintis net ir darbo metu!


Atsistokite – savo pačių sveikatos labui


Reguliuojamo aukščio stalai tinka biure dirbantiems darbuotojams. Jeigu didžiąją darbo dienos laiko dalį Jūs dirbate sėdėdami, stalo pakėlimas ir darbas atsistojus - turi esminę reikšmę.


Atsistojimas gali padėti atsikratyti nugaros skausmo. Sėdint, nugarai tenka labai didelė aprkrova, o atsistojus – ši apkrova ženkliai sumažėja. Stovint, mūsų nugaros automatiškai išsitiesia, taigi, tai naudinga mūsų laikysenai. Be to, stovėti naudinga ir mūsų keliams, nes sėdint jie sustingsta. Judėjimas – geriausias vaistas. Dirbdami stovėdami, Jūs galite atlikti paprasčiausius pratimus ir visą laiką mankštinti kelius bei sąnarius.


Jungtinėje Karalystėje atliktų tyrimų rezultatai parodė, kad stovėdamas, žmogus vidutiniškai per valandą sudegina 50 kalorijų daugiau, nei sėdėdamas. Jeigi dirbsite stovėdami bent 3 valandas per dieną, per savaitę sudeginsite 750 kalorijų, o per metus net 30 000. Toks kalorijų kiekis sudeginamas bėgant 10 maratonų ir numetus 2 kg. svorio. Būtent dėl darbo stovint, Jūs galėsite be jokio sąžinės graužimo suvalgyti Jūsų dievinamo šokolado plytelę.


Ženkite dar toliau


Geriausias įmanomas variantas – skirtingas aktyvumas darbo metu. Jeigu nenorite keisti darbo padėties tik tarp stovimos ir sėdimos, papildomai galite naudoti biuro ėjimo takelį ar minti biuro treniruoklį – dviratį.


Ekspertai teigia, kad per dieną žmogus privalo nueiti bent 10 000 žingsnių, kas apytiksliai sudaro 7 kilometrus. O štai svarbiausias faktas: 1:30 val. minant dviratį yra tas pats, kas nueiti 10 000 žingsnių! Dviratį minant 45 minutes, sudeginamos 196 kalorijos, o šis kiekis atitinka 5 šokoladinius saldainius.


Vaikščiokite - savo pačių sveikatos labui


Skirtingai, nei dviračio pedalų minimas, ėjimas yra svorio metimo pratimas, kuris stiprina kaulus, sausgysles bei raiščius. Fizinis aktyvumas mažina stresą sukeliančios medžiagos kortizolo kiekį ir didina natūralių medžiagų kiekį organizme. Štai kodėl pasivaikščiojimas daro mus laimingesniais. Be to, vaikščiojimas skatina naujų smegenų ląstelių gamybą ir gerina mūsų komunikacines funkcijas. Ir dar – vaikščiojimas stiprina imuninę sistemą.


Jūs galite sau labai padėti tiesiog lėtai eidami ėjimo takeliu, darbo metu, kadien. Taip, per mėnesį, sudeginsite 2600 kalorijų, kas apytiksliai atitinka 4,5 kg. sudegintų kūno riebalų kiekį. Lėtas ėjimas, priklausomai nuo greičio, sudegina daugiau kalorijų nei lėtas dviračio pedalų minimas.


Apdovanokite save


Nebijokite savęs apdovanoti, jei buvote sąžiningai aktyvus visos darbo dienos metu. Jūs tikrai galite drąsiai suvalgyti ką nors skanaus, jei dirbote stovėdami ar naudojote ėjimo takelį darbo metu. Imkite tą taip norimą sausainį, nusipirkite tai, ko seniai troškote ar skirkite sau kelių papildomų miego valandų prizą.


Norėdami kontroliuti šį savęs apdovanojimo procesą, užsibrėžkite ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus. Nuspręskite, kokių rezultatų norite pasiekti metų eigoje ir kokių kiekvieną savaitę ar mėnesį. Mankštinkitės darbo metų visą savaitę – suvalgykite bandelę su cinamonu penktadienio petraukėlės metu. Sportuokite tris kartus per savaitę – savaitgalį sau įteikite mėgstamą šokoladuką. Sąžiningai mankštinkitės tris savaites iš eilės - prizas: gero filmo žiūrėjimas kino teatre megaujantis kukurūzų spragėsiais.


Svarbiausia jaustis gerai ir nugyventi ilgą bei sveiką gyvenimą. Kaip tą tikslą pasiekti – priklauso tik nuo Jūsų!

 

Susiję produktai
Flexus biuro stalas, el.valdymas, tiesus, 1200x800 mm, pilkas laminatas
Flexus biuro stalas, el.valdymas, tiesus, 1200x800 mm, pilkas laminatas
Kodas: 152807
 • Elektra reguliuojamo aukščio stalas
 • Tiesus stalviršis
 • Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm
Treniruoklis prie stalo, dviratis, juodas
Treniruoklis prie stalo, dviratis, juodas
Kodas: 23400
 • Dirbkite ir minkite dviračio pedalus vienu metu
 • Stimuliuoja kraujo apytaką
 • Tylus ir lengvai perstumiamas į kitą vietą.
Ėjimo takelis biurui, 1432x547x129mm
Ėjimo takelis biurui, 1432x547x129mm
Kodas: 23401
 • Mankštinkitės darbo metu
 • Tylus ir lengvai perstumiamas į kitą vietą.
 • Rankinis/automatinis greičio reguliavimas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: