• Greitas pristatymas
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija
  • 3 metų garantija
0
Į prekių krepšelį
Kainos be PVM (Keisti)
Viso
Kaina-vnt.
Kiekis
Prekė
Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias.
Kaina be PVM
0.-€
Eiti į apmokėjimą
Keisti
IŠPARDAVIMAS

Ergonomiška darbo vieta Jums!

Ergonomiška darbo vieta Jums!
Straipsnis

Kasdien mes prigauname save sėdint suskuprinus bei įtempus pečius. Tokia sėdėsena sukelia raumenų skausmus. Tinkama biuro kėdė ir tinkamas darbo stalo aukštis leidžia sukurti ergonomišką darbo vietą ir išvengti sveikatos problemų. Be to, yra daug darbo vietos priedų, kurie leidžia sumažinti kaklui, pečiams, dilbiams ir kojoms tenkančią apkrovą.

 

Kėdė su porankiais ir ratukais


Gera ir funkcionali biuro kėdė – privalomas kasdienio darbo įrankis. Būtina išsirinkti kėdę su didelių reguliuojamų funkcijų kiekiu. Biuro kėdes su integruotas – stacionariais porankiais vertėtų utilizuoti. Porankiai turi būti reguliuojamo aukščio bei pločio. Porankiai privalo būti kuo arčiau sėdinčiojo kūno, kad norint ant jų uždėti rankas, nereikėtų rankų tiesti į šonus. Tinkamas porankio aukštis yra šiek tiek žemiau nei statmenai sulenktos alkūnės. Kėdės ratukai baldą paverčia mobiliu, dėl šios priežasties, norint ką nors pasiekti, sėdinčiajam nereikia persitempti – galima tiesiog privažiuoti arčiau reikiamos vietos. Nepamirškite, kad ratukai turi tikti biure eančiai grindų dangai – keitai arba minkštai.

 

Reguliuojamo aukščio stalas


Stenkitės išvengti judesių ir pozicijų, kurios sukels nereikialingą apkrovą Jūsų kūnui. Tai padaryti padės aktyvi darbo padėtis, t.y. jos keitimas tarp sėdimos ir stovimos. Darbo padėties keitimas yra labai svarbus, bet ne ką mažiau svarbus yra raumenų bei smegenų poilsis. Reguliuojamo aukščio stalas padės sukurti ergonomišką darbo vietą tiek sėdimam, tiek stovimam darbui.

 

Monitoriaus laikiklis


Kompiuterių ekranai turi būti tvirtinami ant reguliuojamų ekranų laikiklių. Ekrano viršutinė briauna turi būti dirbančiojo akių aukštyje. Tokiu būdų, į žemiau esantį ekraną nukreiptos akys ne taip džiūsta ir ne taip greitai pervargsta. Jei ekranas pozicionuojamas per aukštai, dirbantysis būna priverstas kelti smakrą, taip sukuriama netaisyklinga sėdėjimo pozicija ir apraunami kaklo bei pečių raumenys. Norėdami sukurti ergonomišką darbo vietą, naudokite monitorių laikiklius, kurių pagalba monitorių galima pakelti, nuleisti, patraukti į save ar nustumti nuo saves toliau. Tokiu būdu, darbuotojas tikrai galės nustatyti būtent jam tinkančią monitoriaus pozciciją.

 

Dokumentų laikiklis


Dažnas iš mūsų, kasdien, dirbdami prie kompiuterio, kartas nuo karto turime susikoncentruoti ties popieriniais dokumentais. Dokumentų laikiklio pozicionavimas tarp klaviatūros ir monitoriaus, leidžia optimizuoti darbą su popieriniais dokumentais bei apsaugo nuo kaklo pertempimo. Pasirinkus šį sprendimą, darbuotojas, neatlikdamas jokių nereikalingų – papildomų judėsių, gali dirbti kompiuteriu ir nagrinėti dokumentus.


Atrama dilbiams


Norint, kad rankų ir pečių raumenys būtų atpalaiduoti, darbo metu, dilbiai ir riešiai turi būti ant stalo paviršiaus. Naudokite atramą dilbiams – lengvai sukurkite ergonomišką darbo poziciją. Ši atrama dilbiams tinka naudojimui su žemesnio ir žemo profilio klaviatūromis, naudojant kurias, riešai nėra užlenkiami į viršų. Tokia darbo padėtis apsaugo nuo rankų raumenų peritempimo ir nereikalingos pečių apkrovos.

 

Pakoja


Dirbant prie darbo stalo, darbuotojas turi turėti galimybę tinkamai ilsinti kojas ir sumažinti sąnariams tenkančią apkrovą. Kartais tai padaryti nėra įmanoma dėl netinkamos kėdės ir pan. Tokiais atvejais būtina naudoti pakojas. Norint sukurti optimalią atramą, vertėtų naudoti reguliuojamą pakoją, kuri atkartoja dirbančiojo pėdų padėtį. Pakoja leis surasti maksimaliai ergonomišką darbo padėtį ir sumažinti raumenis, sąnariams ir visam kūnui tenkančią apkrovą.

 

Susiję produktai
Reguliuojamo aukščio stalas Flexus, kampinis, el.valdymas, 1600x1200 mm
Reguliuojamo aukščio stalas Flexus, kampinis, el.valdymas, 1600x1200 mm
Kodas: 152857
  • Elektra reguliuojamo aukščio stalas Dvipusis stalviršis Didelis darbo paviršius
Reguliuojama pakoja, 12 fiksavimo padėčių, H90-300 mm
Reguliuojama pakoja, 12 fiksavimo padėčių, H90-300 mm
Kodas: 12652
  • 12 aukščio lygių
  • Plati pakojos platforma
  • Kampas reguliuojamas pagal judesius
Biuro kėdė Stainley, tinkliuko atlošas, su atrama galvai, bordo
Biuro kėdė Stainley, tinkliuko atlošas, su atrama galvai, bordo
Kodas: 125357
  • Sinchroninis mechanizmas
  • Reguliuojama juosmens atrama
  • Kvėpuojantis tinklinis atlošas

Šis straipsnis yra iš kategorijos: